Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Re: Black Sabbath

Wędrowycz 8 mies. temu

...mać!
Jakoś nie zauważyłem tego słowa "włącznie" :P i stąd byłem przekonany, że chodzi mu o wszystkie wcześniejsze ;) a tu widać się z @kurzem zgadzamy całkowicie.
Odium Humani Generis

Tagi:
deathwhore
Tormentor

deathwhore 8 mies. temu

Ja ostatnio sporo słucham Born Again, Seventh Star i Tyr, bo jakoś tak mi się spodobało. Każdą z nich uważam za bardzo dobrą, a Tyr to już w ogóle jedna z najbardziej niedocenionych płyt metalowych w historii. Bo o ile odnośnie Born Again jeszcze czasem jakieś popierdolce pamiętają i kultywują, Seventh Star jest płytą dla ludzi lubiących komercyjnego hard rocka, ale bardzo wysmakowaną i dobrą, to nie jakieś późniejsze Def Leppard i inne słodkie gówna, tak Tyr wydaje mi się totalnie zapomniana. A to album który powinien mocno się spodobać np. fanom Manilla Road. Nordycki, nieco podniosły heavy metal.
Nebiros pisze:
6 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
SevenSevenn

SevenSevenn 7 mies. temu

O kuhwa XD
Obrazek

Ktoś tu chyba nie zna znaczenia słowa ''obiektywny'' ;)
Elementw

Elementw 7 mies. temu

Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca. A nad tym wszystkim unosi się jeszcze duch Bacha.
SevenSevenn

SevenSevenn 7 mies. temu

To jest tylko płytki sposób na dowartościowanie swojej osoby.
Patrzcie, jestem lepszy od tego lubującego się w metalu plebsu, bo słucham jazzu - to jest nic innego jak łechtanie swojego ego.
Ludzie z fanatyczną zawziętością szukają powodu, według którego byliby ''lepsi'' od reszty. Bez tego ich ego się rozpadnie.

Determinizm dowodzi, że odbiór sztuki jest w pełni subiektywny, a wszelkie wyniosłe teksty na ten temat, to tylko marna próba uargumentowania swojego gustu.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 7 mies. temu

Elementw pisze:
7 mies. temu
Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca. A nad tym wszystkim unosi się jeszcze duch Bacha.
Lubie BS jak i PF. A ten tekst to jakis stujejarz wypocil po tyg bez masturbacji.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
SevenSevenn

SevenSevenn 7 mies. temu

Z tego co się orientuje, to autor tej ''recenzji'' jest przed trzydziestką ;)
Elementw

Elementw 7 mies. temu

Na starość mu przejdzie. Leciwy spec od opery B.Kaczyński bywało chwalił niższą sztukę.
deathwhore
Tormentor

deathwhore 7 mies. temu

Leciwy spec od opery to chwalił np. Nightwish, sugerując, że może przygłupy potem sięgną po operę :D
Nebiros pisze:
6 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Elementw

Elementw 7 mies. temu

dj zakrystian pisze:
7 mies. temu
Elementw pisze:
7 mies. temu
Lubie BS jak i PF. A ten tekst to jakis stujejarz wypocil po tyg bez masturbacji.
No lubisz ale zdaniem ,,stulejarza" nie pojmujesz, nie odzielasz dobra od zła i światła od ciemności.
SevenSevenn

SevenSevenn 7 mies. temu

Nie ma czegoś takiego jak niższa i wyższa sztuka ;)
Takie podziały są płytkie i tylko tworzą stada zadufanych w sobie elitarystów ;)
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 7 mies. temu

Black Sabbath vs Miles Davis..........ja pierdole :D :D :D :D
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 7 mies. temu

Jak ktoś lubi takie snobistyczne mędrkowanie to na pewnym forum Nightiwsh są długie wywody na temat obiektywizmu w muzyce, ba nawet jeden gość mocno obeznany z teorią muzyki(co nie przeszkadza mu słuchać power metalu). Istnieje też forum gdzie fani jazzu i avant-proga ganiając się w berka obsmarowują wszystkie inne gatunki.

Lepsze jest wrogiem dobrego, a lepsze się zawsze znajdzie, więc można tak pierdzielić do upadłego a sensu żadnego i wniosków to nie przyniesie.

Równie dobrze można się pobawić jak ten pan na zdjęciu, on ma chociaż z tego radochę, a ci wszyscy piewcy obiektywizmu i wyższości sztuki raczej tylko wzdęcia.
► Pokaż
Obrazek
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 7 mies. temu

Czy ta fota coś wnosi do tematu o Black Sabbath? Nie róbmy z forum śmietnika.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Elementw

Elementw 7 mies. temu

Kultury, kultury kurna.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 7 mies. temu

Pan Efilnikufesin pisze:
7 mies. temu
Jedno z nich reprezentuje przemoc i narkomanię, a drugie to Black Sabbath.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 7 mies. temu

pit pisze:
7 mies. temu
Pan Efilnikufesin pisze:
7 mies. temu
Jedno z nich reprezentuje przemoc i narkomanię, a drugie to Black Sabbath.
Piwko za ten tekst ... a poza tym to zdjatko to jakas okladka gore grind? Urocze
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie 7 mies. temu

Elementw pisze:
7 mies. temu
Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca.
Nie wiem, jak mam się do tego ustosunkować, będąc fanem Black Sabbath i entuzjastą jazzu.Sam mam sobie w mordę napluć, czy jak?
Elementw

Elementw 7 mies. temu

Tu trzeba pytać ,,stulejarza". Ja tylko logicznie rozwijam jego poglądy i nie twierdzę , że są słuszne.
SevenSevenn

SevenSevenn 7 mies. temu

Normy nie są obiektywne. Normy są intersubiektywne, ponieważ są one wynikiem ogólnej zgody podyktowanej subiektywnymi odczuciami, a nie dowodami empirycznymi. Tak, moralność i etyka też są intersubiektywne ;)
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 3 mies. temu

Wczoraj debiut Sabbathów ukończył 50 lat. Riffy z tytułowego i NIB to fundament metalu jako takiego. Płyta pomnik, apel do władz i do społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 3 mies. temu

dj zakrystian pisze:
3 mies. temu
Wczoraj debiut Sabbathów ukończył 50 lat. Riffy z tytułowego i NIB to fundament metalu jako takiego. Płyta pomnik, apel do władz i do społeczeństwa.
Z tego tytułu zaraz sobie łyknę co nieco, bo ten album faktycznie jest swoistym pomnikiem. Uwielbiam odkąd usłyszałem po raz pierwszy i wielbię od tego czasu dotąd :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 3 mies. temu

:twisted:
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 mies. temu

Długi (56 minut) wywiad z Tonym Iommim dla Gibsona:

Fajne historie, polecam.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 3 mies. temu

Nie wiem czy jest temat o solowym Ozzym, nie pamiętam to klepie tu, najwyżej mnie uświadomcie. Dzisiaj premiera "Ordinary Man", w tygodniu już sobie to odpaliłem i uważam że ta płyta, to petarda. Nigdy się nie spodziewałem, że napiszę coś takiego o Ozzym, ale tutaj jak dla mnie jest idealny, flow Ozzy flow takiego jakiego lubię.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 3 mies. temu

Już jest -> viewtopic.php?f=11&t=3616

A płytę się sprawdzi, spoko wuja tam śpiewa.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Może maseczka Black Sabbath za jedyne $15?

https://wegotyoucoverednow.com/products ... 7394815072

Zanim zaczniecie szkalować zważcie, że cały dochód idzie na działalność charytatywną!

Przy okazji informują, że nie chronią one przed covidem, tak więc pozostaje zapytać - po co są? Jest to pytanie retoryczne, gdyby ktoś miał chęć rozpoczynać tu dyskusję o sensowności wprowadzenia różnorakich nakazów.

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”