"No Life 'Til Leather"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Re: Black Sabbath

Post Wędrowycz » 3 tyg. temu

...mać!
Jakoś nie zauważyłem tego słowa "włącznie" :P i stąd byłem przekonany, że chodzi mu o wszystkie wcześniejsze ;) a tu widać się z @kurzem zgadzamy całkowicie.
Odium Humani Generis

Tagi:
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 3 tyg. temu

Ja ostatnio sporo słucham Born Again, Seventh Star i Tyr, bo jakoś tak mi się spodobało. Każdą z nich uważam za bardzo dobrą, a Tyr to już w ogóle jedna z najbardziej niedocenionych płyt metalowych w historii. Bo o ile odnośnie Born Again jeszcze czasem jakieś popierdolce pamiętają i kultywują, Seventh Star jest płytą dla ludzi lubiących komercyjnego hard rocka, ale bardzo wysmakowaną i dobrą, to nie jakieś późniejsze Def Leppard i inne słodkie gówna, tak Tyr wydaje mi się totalnie zapomniana. A to album który powinien mocno się spodobać np. fanom Manilla Road. Nordycki, nieco podniosły heavy metal.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
3 tyg. temu
!!!
SevenSevenn

Post SevenSevenn » 6 dni temu

O kuhwa XD
Obrazek

Ktoś tu chyba nie zna znaczenia słowa ''obiektywny'' ;)
Elementw

Post Elementw » 5 dni temu

Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca. A nad tym wszystkim unosi się jeszcze duch Bacha.
SevenSevenn

Post SevenSevenn » 5 dni temu

To jest tylko płytki sposób na dowartościowanie swojej osoby.
Patrzcie, jestem lepszy od tego lubującego się w metalu plebsu, bo słucham jazzu - to jest nic innego jak łechtanie swojego ego.
Ludzie z fanatyczną zawziętością szukają powodu, według którego byliby ''lepsi'' od reszty. Bez tego ich ego się rozpadnie.

Determinizm dowodzi, że odbiór sztuki jest w pełni subiektywny, a wszelkie wyniosłe teksty na ten temat, to tylko marna próba uargumentowania swojego gustu.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 5 dni temu

Elementw pisze:
5 dni temu
Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca. A nad tym wszystkim unosi się jeszcze duch Bacha.
Lubie BS jak i PF. A ten tekst to jakis stujejarz wypocil po tyg bez masturbacji.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
SevenSevenn

Post SevenSevenn » 5 dni temu

Z tego co się orientuje, to autor tej ''recenzji'' jest przed trzydziestką ;)
Elementw

Post Elementw » 4 dni temu

Na starość mu przejdzie. Leciwy spec od opery B.Kaczyński bywało chwalił niższą sztukę.
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 4 dni temu

Leciwy spec od opery to chwalił np. Nightwish, sugerując, że może przygłupy potem sięgną po operę :D
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
3 tyg. temu
!!!
Elementw

dj zakrystian pisze:
5 dni temu
Elementw pisze:
5 dni temu
Lubie BS jak i PF. A ten tekst to jakis stujejarz wypocil po tyg bez masturbacji.
No lubisz ale zdaniem ,,stulejarza" nie pojmujesz, nie odzielasz dobra od zła i światła od ciemności.
SevenSevenn

Post SevenSevenn » 4 dni temu

Nie ma czegoś takiego jak niższa i wyższa sztuka ;)
Takie podziały są płytkie i tylko tworzą stada zadufanych w sobie elitarystów ;)
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » 4 dni temu

Black Sabbath vs Miles Davis..........ja pierdole :D :D :D :D
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » 4 dni temu

Jak ktoś lubi takie snobistyczne mędrkowanie to na pewnym forum Nightiwsh są długie wywody na temat obiektywizmu w muzyce, ba nawet jeden gość mocno obeznany z teorią muzyki(co nie przeszkadza mu słuchać power metalu). Istnieje też forum gdzie fani jazzu i avant-proga ganiając się w berka obsmarowują wszystkie inne gatunki.

Lepsze jest wrogiem dobrego, a lepsze się zawsze znajdzie, więc można tak pierdzielić do upadłego a sensu żadnego i wniosków to nie przyniesie.

Równie dobrze można się pobawić jak ten pan na zdjęciu, on ma chociaż z tego radochę, a ci wszyscy piewcy obiektywizmu i wyższości sztuki raczej tylko wzdęcia.

Obrazek
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 dni temu

Czy ta fota coś wnosi do tematu o Black Sabbath? Nie róbmy z forum śmietnika.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Elementw

Kultury, kultury kurna.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Post pit » 4 dni temu

Pan Efilnikufesin pisze:
4 dni temu
Jedno z nich reprezentuje przemoc i narkomanię, a drugie to Black Sabbath.
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 4 dni temu

pit pisze:
4 dni temu
Pan Efilnikufesin pisze:
4 dni temu
Jedno z nich reprezentuje przemoc i narkomanię, a drugie to Black Sabbath.
Piwko za ten tekst ... a poza tym to zdjatko to jakas okladka gore grind? Urocze
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

Post porwanie w satanistanie » 4 dni temu

Elementw pisze:
5 dni temu
Fani BS dla etuzjastów jazzu czy Pink Floyd to tak jak fani disco polo dla metalowca.
Nie wiem, jak mam się do tego ustosunkować, będąc fanem Black Sabbath i entuzjastą jazzu.Sam mam sobie w mordę napluć, czy jak?
Elementw

Tu trzeba pytać ,,stulejarza". Ja tylko logicznie rozwijam jego poglądy i nie twierdzę , że są słuszne.
SevenSevenn

Post SevenSevenn » 4 dni temu

Normy nie są obiektywne. Normy są intersubiektywne, ponieważ są one wynikiem ogólnej zgody podyktowanej subiektywnymi odczuciami, a nie dowodami empirycznymi. Tak, moralność i etyka też są intersubiektywne ;)

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”