Elementw
Master Of Puppets

Re: Cirith Ungol

Elementw rok temu

Mnie też.

Tagi:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan rok temu

Niestety z Cirith Ungol w sierpniu się nie uda. Wszelkie szczegóły poniżej od Helicon Metal Promotions.
A miało być tak pięknie. Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że jest szansa żeby pierwszy polski koncert Cirith Ungol, odwołany w związku z odwołaniem całej trasy, przenieść na nowy termin - 6 sierpnia. Teraz już wiemy, że nie jest to możliwe.
Okazuje się, że w momencie kiedy padła propozycja nowego terminu, a główny organizator - Left Hand Sounds - wystąpił do zespołu z ofertą, zespół miał już zabukowane bilety powrotne do domu, zaraz po występie podczas festiwalu w Wacken, bez planów zagrania w Polsce, o czym do wczoraj nie wiedzieliśmy.
Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem platformy ticketos zapewne dostały już, lub dostaną lada moment mailowe informacje o anulowaniu wydarzenia i procedurze zwrotu zakupionych biletów.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Zero zaskoczenia.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan tydzień temu

20 października ukaże się nowy album zatytułowany "Dark Parade". Na bandcampie i spotify można już posłuchać numeru otwierającego płytę - "Velocity (S.E.P.)".
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
blue_calx
Master Of Reality

blue_calx tydzień temu

Znam tylko ostatnią płytę, była niezła i wracam do niej z chęcią, muzyka, którą się z zapamiętuje z łatwością, to plus w heavy metalu, Frost Monstreme, The Fire Divine, Stormbringer - sztosy.
Będę obserwował dalszy rozwój, choć nie spieszy mi się do badania ich chlubnej przeszłości, to uznanie i szacunek jest.

A utwór zajebisty.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom tydzień temu

Dla mnie One Foot in Hell zdecydowanie najlepsze. Trochę szybsze od monumentalnego King of the Dead, które także w opór lubię, ale ciągle zajebiste. Pozostałe znam bo znam, coś tam kiedyś słuchałem i spoko, ale jednak jeśli dzisiaj mam ochotę na Cirith Ungol, to nakurwiam płytę z ciosami w postaci Blood and Iron, Chaos Descends czy Doomed Planet.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot tydzień temu

Dobrego hejwi jak na lekarstwo, więc mordka się na nowy utwór cieszy. Bardzo ladnie.
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz tydzień temu

Ho ho, dziadki ładnie się starzeją. Energia jest.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets

Wyrocznia tydzień temu

Szajtan pisze:
tydzień temu
20 października ukaże się nowy album zatytułowany "Dark Parade". Na bandcampie i spotify można już posłuchać numeru otwierającego płytę - "Velocity (S.E.P.)".
O widzisz ostatnio właśnie sobie posłuchiwałe king of the dead dosyć regularnie
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 dni temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”