Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Armagh

Hajasz tydzień temu

Obrazek Obrazek Black Heavy Metal z Polska. Warszawa. Chłopaki już mi się podobają bo ładnie eksponują wała w ciasnych spodniach a pierwszy od lewej na fotce ma tyle plakietek ile ja zajebałem ze sklepu Coda w Opolu przy pierwszej wizycie. Na MA pisze, że podobne do Darkthrone i Venom. Ja wierzę w to bo przecież oni sami dobrze wiedzą co grają ale z szacunku wstawiam do hejviorka aby jakiś sfrustrowany blek metalowiec nie wypruł sobie żył. Leci sobie jak się okazuje drugi album Serpent Storm (Darkthrone powinien mieć taki album) i jakie kierwa to jest fajne. Obaliłem przy tym dwie pianki, które miały być na potem robiąc sobie przerwę od lepszego napoju. Chętnie widziałbym ich na Byczynie bo rozpierdol murowany a gdyby jeszcze dosięgli sztuki pisania po polsku to już po całości szlag na japę. Absolutny top zajebistego hejviorka z rodzimego poletka. Oj jak nóżka popierdala do stopki bo tu odbywa się blastowanko miejscami. Super. A zapomniałbym za okładkę do nowej płyty plus 10.

Venomous Frost EP 2016
Consagración a la serpiente arcana Split 2019
Cold Wrath of Mother Earth Full-length 2019
Serpent Storm Full-lenght 2022

GRINDCORE FOR LIFE
Speedy Gonzales

Speedy Gonzales tydzień temu

Najlepsze co nam dał szeroko pojęty oldschool metal w tym roku. Nie tylko krajowo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz tydzień temu

Właśnie wróciłem z koncertu w Potoku, gdzie byli gwiazdą wieczoru o tytule Prögresywny Rëgres. Konkretne przetasowania w składzie, Panie Chorąży, trza zmienić będzie fotę.

Co do muzy, to wiadomix zajebista, kto zna. A z konkretów, to rozwój, rozwój i jeszcze raz lata 80-e plus 70-e na tę chwilę, czyli najlepszy czas hejwi.

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”