Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Armagh

#1

Hajasz rok temu

Obrazek

Obrazek

Black Heavy Metal z Polska. Warszawa. Chłopaki już mi się podobają bo ładnie eksponują wała w ciasnych spodniach a pierwszy od lewej na fotce ma tyle plakietek ile ja zajebałem ze sklepu Coda w Opolu przy pierwszej wizycie. Na MA pisze, że podobne do Darkthrone i Venom. Ja wierzę w to bo przecież oni sami dobrze wiedzą co grają ale z szacunku wstawiam do hejviorka aby jakiś sfrustrowany blek metalowiec nie wypruł sobie żył. Leci sobie jak się okazuje drugi album Serpent Storm (Darkthrone powinien mieć taki album) i jakie kierwa to jest fajne. Obaliłem przy tym dwie pianki, które miały być na potem robiąc sobie przerwę od lepszego napoju. Chętnie widziałbym ich na Byczynie bo rozpierdol murowany a gdyby jeszcze dosięgli sztuki pisania po polsku to już po całości szlag na japę. Absolutny top zajebistego hejviorka z rodzimego poletka. Oj jak nóżka popierdala do stopki bo tu odbywa się blastowanko miejscami. Super. A zapomniałbym za okładkę do nowej płyty plus 10.

Skład:
Galin Soulreaper - Guitars, Vocals (2012-present) Vengeance, Wielki Mrok, ex-Bestiality, ex-Necrömanzer, ex-The Relicts
Gambit - Drums (2022-present) R.I.P., Truchło Strzygi, ex-Bestiality, ex-Perun, ex-Hell Patrol, ex-Imperator, ex-Thunderwar, ex-Dragon's Eye
Vikk Vandall - Guitars, Vocals (backing) (2022-present) Butchery, Total Slaughter, Vengeance, ex-Fadheit, ex-Hellcurse
▼ Byli muzycy
Mark Usurper - Bass (2012-2020)
Bloodhammer - Drums (2012-2022) Haunted Cenotaph, Imperator, The Relicts, ex-Boltcrown, ex-Necrömanzer
Ace Hellion - Guitars (2013-2016)
Madman - Guitars (2016-2020), Bass (2020-2022) Torpor, ex-Vengeance, ex-Necrömanzer (live)
Exorcist - Guitars (2020-2022) Torpor
▼ Muzycy koncertowi
Tom Cultcommander - Bass (2017, 2022-present) ex-Bestiality
Szrama - Bass (2022-present) Wielki Mrok, ex-Satanic Might, ex-Mòr Fhuar

Robert - Guitars (2016) Total Slaughter
Dyskografia:
2016 - Venomous Frost [EP]
2019 - Consagración a la serpiente arcana [split]
2019 - Cold Wrath of Mother Earth
2022 - Serpent Storm



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Armagh/3540407516
BC: https://armagh.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Speedy Gonzales
Posty: 17
Rejestracja: 2 lata temu

#2

Speedy Gonzales rok temu

Najlepsze co nam dał szeroko pojęty oldschool metal w tym roku. Nie tylko krajowo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#3

kurz rok temu

Właśnie wróciłem z koncertu w Potoku, gdzie byli gwiazdą wieczoru o tytule Prögresywny Rëgres. Konkretne przetasowania w składzie, Panie Chorąży, trza zmienić będzie fotę.

Co do muzy, to wiadomix zajebista, kto zna. A z konkretów, to rozwój, rozwój i jeszcze raz lata 80-e plus 70-e na tę chwilę, czyli najlepszy czas hejwi.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#4

kurz rok temu

Dodam tylko, że ostatnia płytka zyskuje przy bliższym poznaniu. Polecam wszystkim, ceniącym sobie świeże podejście do oldskulowego grania. Album jest przesycony wpływami bluesa z lat 70-ych i żywiołowego gitarowego grania hejwi z lat 80-ych. Płytka jest dopracowana brzmieniowo i ma ciekawy feeling. Skądinąd wiem, że to nie ostatnie słowo grupy.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#5

Kozioł rok temu

kurz pisze:
rok temu
Dodam tylko, że ostatnia płytka zyskuje przy bliższym poznaniu. Polecam wszystkim, ceniącym sobie świeże podejście do oldskulowego grania. Album jest przesycony wpływami bluesa z lat 70-ych i żywiołowego gitarowego grania hejwi z lat 80-ych. Płytka jest dopracowana brzmieniowo i ma ciekawy feeling. Skądinąd wiem, że to nie ostatnie słowo grupy.
zainteresowales mnie więc sprawdzę. szatan zapłać!
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#6

Hajasz rok temu

Rysiu posłuchaj tego wewnętrzego głosu, który mówi odpuść bo się sparzysz.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog rok temu

Granie bardzo fajne, ale nie chciałem ferować opinii po jednym dniu, który przy tej płytce spędziłem. A może to były dwa dni? W każdym razie kręciła się sporo, acz uznałem, że zrobię przerwę i wrócę, a wtedy się wypowiem na forum. Czego, jak widać, póki co nie zrobiłem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#8

DiabelskiDom rok temu

Kurewsko wyczesany album. Słucham od kilku dni i nie posiadam się z radości z odsłuchów. Stary hejwior poczerniały płomieniem zapalniczki, którą kolega dzierży tuż przed podłożeniem ognia pod budę z waflami, będącą własnością katolickiego liceum Ojców Sutanniarzy Trzepiących Kapucynów.

Obywatel @kurz wspomniał o starym heavy i bluesie i tak, ja również to słyszę. Ta muzyka ma wibracje Budgie, ale tak, jakby panowie z Budgie zapragnęli napierdalać więcej na podwójnej centrali i żeby ich pan Wiesiu Weiss zareklamował jako "umysły otwarte na nową ekstremę". Zajebiaszczo nośne riffowanie, zajebiaszczy wokal typa na wokalu i totalnie fajowy anturaż starego metalu. Bardzo mi się to podoba i bez obesrania oceniam ten materiał, czyli Serpent Storm jako czołówkę tegorocznego ciężkiego granka z pazurem.

Nawet nie piszę o nawiązaniach do Ostatniego Taboru, bo jeśli ktoś tego nie wyłapał przynajmniej w dwóch miejscach to niech wraca do słuchania Starego Dobrego Małżeństwa i Riverside.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog rok temu

Ja tam poczerniałości prócz okładki nawiązującej do 666 to za bardzo nie dostrzegam, bo to granie z czasów, jak się debiut Iron Maiden jeszcze nie ukazał.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#10

DiabelskiDom rok temu

Dlatego właśnie określiłem to poczernieniem płomieniem tej właśnie zapalniczki, a nie pochodni tudzież kotlajli Mołotowa ;)

Ach, jeszcze oczywiste napierdalanie pod Running Wild. To z Wesołego Rogera najbardziej. War! In the gutter! Hey!
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#11

kurz rok temu

DD. z tym Budgie otwartym na nową ekstremę to mi zaimponowałeś. Bardzo ładny i celny komplement.
\m/
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#12

Kozioł rok temu

Robie robie. I już zaraz kończę. Trochę nie moja bajka, ale doceniam. Zaskakujące jak na większość tego typu zespołów wpływy. Więcej tu powyżej wymienionego Budgie czy Led Zeppelin niż typowych i wytartych do bólu, zawsze takich samych i spodziewanych. Troszkę speeda tez jest. Myślę ze w odpowiednich okolicznościach, mogłoby ładnie wejść. Nie będzie wiec jechania.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#13

Szajtan rok temu

Zawartość Serpent Storm to zupełnie nowe rozdanie, choć drobne zalążki tego, co tu się odjaniepawliło, słyszalne były już na Cold Wrath of Mother Earth. Nowy album jest niczym wehikuł czasu, którym to panowie polecieli dobrych dziesięć, jak nie dwadzieścia, lat wstecz względem dotychczasowych nagrań. Te nagrania sprawiają wrażenie, jakby zostały zarejestrowane w chuj dawno temu. Totalny analog. Ileż tu wspaniałych, płynących swobodnie melodii, ileż wpadających w ucho harmonii. Zero napinki, zero udawania, miłość do klasyki przelana w dźwięki, przepis alchemików na złoto. Rewelacyjna rzecz.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#14

kurz 10 mies. temu

Metalurgowie chcecie przecież posłuchać dobrego hejwi we własnym stylu, bez chamskiego kopiowania. Wiem że chcecie. Kupujcie winyla Serpent Storm, jak macie gramofony, jak nie macie trudno bierzcie CD. Wiem że się powtarzam, ale płytka z każdym odsłuchem zyskuje, nabiera smaku, kompozycje płyną, melodie pokazują swój charakter. Kawał kurwa zajebistej roboty.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#15

DiabelskiDom 10 mies. temu

Album sztos, nie da się ukryć. Sam ostatnio nabyłem od Freddiego płytkę, co już pisałem gdzieś indziej. Bardzo wysoki poziom, do tego czuć mega świeżość, mimo, paradoksalnie, bardzo starej muzyki :) Czyli co? Napisali ją ludzie , którzy mają talent, ot co.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 10 mies. temu

kurz pisze:
10 mies. temu
Kupujcie winyla Serpent Storm
A gdzieś to jest w Polsce, czy tylko w Szwabii?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#17

kurz 10 mies. temu

Pewnie na koncercie do kupienia z podpisami młodych. Dam znać, co i jak jeżeli jesteś zainteresowany, dwa koła piątek 20-a.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog 10 mies. temu

To się zobaczy, jeszcze nie wiem, czy będę w satanistycznym mieście Warszawie w piątek.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#19

kurz 10 mies. temu

Spoko mogę załatwić płytkę i się umówimy gdzieś na mieście
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#20

yog 10 mies. temu

To tak bardziej na temat muzyki jeszcze...

Słuchałem tej płyty z 8-10 razy, ostatnio we wrześniu i mi się podobało, ale chciałem zobaczyć jak to wejdzie po przerwie, a nie w dwudniowym ciągu. Z okazji wyjścia tego winyla, dzisiaj sobie odpaliłem i tak mnie naszło, że gdybym nie miał świadomości, co odpaliłem, to bym chyba się zastanawiał której to kapeli z USA z bardzo głębokich lat 80 płyta, czy to jakiś Jag Panzer, czy co to jest, w każdym razie bym był pewien, że jakaś klasyka, a nie płyta nagrana w Warszawie w 2022 roku. Powiedziałbym - myślałbym, że jakaś zaginiona płyta jakiego Liege Lord może, czy co, ale jednak te kawałki od września dalej pamiętam, więc trudno byłoby udawać, że tego nie słyszałem do tej pory.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#21

kurz 10 mies. temu

Mam za sobą odsłuch z winyla na porządnej głośności i dopiero wówczas słychać wszystko, wychodzi cała selektywność i przestrzenność tej muzy. Ale ok dosyć tej prawie kryptoreklamy, już się nie odzywam.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#22

karp 10 mies. temu

Sam fakt, że najlepszą płytę heavy metalową w ostatnich latach w Polsce wydaje zespół parający się do tej pory blackthrashem, świadczy o kondycji polskiego heavy metalu. I nie ujmuję tu chłopakom z Armagh w żaden sposób, bo wydali świetny materiał nawet bez podziału na kategorie, po prostu ubolewam, że na polskim poletku w klasycznym graniu wyszło tak mało (albo i prawie w ogóle) albumów tak dobrych, jak Serpent Storm.

A winyla nie potrzebuje, właśnie przyszło mi CD i na sprzęcie gra to faktycznie bardzo fajnie. Trzeba będzie się wybrać na sierpniowy gig.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#23

kurz 5 mies. temu

Kawałek z nowej płytki.
Koncert „Dwa Koła” 21.10.2023.
Jest moc.

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#24

yog 3 mies. temu

To jest kawałek z nowej płytki:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#25

kurz 3 mies. temu

Singiel promujący.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

#26

Wyrocznia 3 mies. temu

yog pisze:
3 mies. temu
To jest kawałek z nowej płytki:

Kolejny świetny album od tych panów się zapowiada.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#27

kurz miesiąc temu

Obrazek

Świeża bułeczka.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#28

Hajasz miesiąc temu

Właśnie sobie słucham tego nowego albumu i kierwa mocne rozczarowanie mnie dopadło. Nie, od razu uprzedzę, że nie jest to zły album ale jest baaardzo grzeczny, ułożony niczym piesek na wystawie piesków. Przede wszystkim nie ma ani grama tego mroku i klimatu poprzedniczki. Nic z tamtego klimatu nie zostało. Tym razem dostajemy zachowawczy i grzeczny hejviorek, który krzywdy nie robi. Taki idealny do piwka i rozmowy. Leci sobie nikt nic przeciw nie ma bo i nie ma podstaw. Fajne to jest, pewnie Miechu nawet kupi czarnucha bo muzyczka ani do tańca ani do różańca. I tylko ta okładka, która przypomniała mi praską dziewczynę lekkich obyczajów, która miała na piętach podobne kółka zębate tyle, że ona miała moc a tu cała moc uleciała niczym z Benneta w finałowej scenie Commando. Ładne, grzeczne, pokojowe granie ale nie dla mnie. Ja sięgam po Serpent Storm i wzywam mocy przybywaj.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Canidia miesiąc temu

Trudno się dziwić, SS był nagrywany niemal w zupełnie innym składzie niż ten nowy album.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#30

kurz miesiąc temu

Jest to sporo ciekawszy album od poprzedniego, także z powodu zmiany składu, z którego wypadło paru grajków, chcących grać tylko do tegoż wspomnianego przez @Hajasza piwa. Trzeba tylko usiąść posłuchać, a później wrócić. Nie jest to prosty w odbiorze album, jest w nim sporo asymetrii, zmian tempa. Zatem nie rozumiem tej grzeczności, nie mówiąc o piwie. Chyba czegoś innego słuchaliśmy panie sierżancie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#31

Hajasz miesiąc temu

Nic z tych rzeczy. Słuchaliśmy tego samego albumu. Słuchałem go kilka razy i nie muszę wracać potem aby sprawdzać czy aby mi się nie odwidziało albo co mówią koledzy. W odbiorze jest prosty jak sik węża. Jest to po prostu słabszy album od poprzedniego. Bardzo słabszy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#32

kurz miesiąc temu

Mógłbym ci dojebać jakimś zgrabnym lewym prostym, ale nie zrobię tego. Przyjmuję inne zdanie.

A muzycznie uważam że na tle warczących w tych samych tonacjach, grających tak samo w różnych wariacjach death czy black metalowców, jest to powiew świeżości, powrót do rokendrola jaki daje frajdę i przyjemność że słuchania.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#33

Hajasz miesiąc temu

kurz pisze:
miesiąc temu
powrót do rokendrola jaki daje frajdę i przyjemność że słuchania.
Skoro takie album daje frajdę i przyjemność ze słuchania to zaczynam rozumieć dlaczego wszyscy polacy słuchają disco polo.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#34

kurz miesiąc temu

Wrzucasz jakieś chilijskie i meksykańskie darcia ryja, których nikt oprócz ciebie nie słucha, a dobrą muzę porównujesz do disco polo. Już rozumiem skąd ta czapka.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#35

Hajasz miesiąc temu

Bo to cały w tym ambaras aby dwoje chciało naraz. Czy tylko ja tego słucham? Hmm jak tak to zajebiście być kimś wyjątkowym ale niestety to tylko marzenie bo niestety każdy temat, który założę ma wyświetlenia a to oznacza zainteresowanie. Chciałbym słuchać czegoś, co nikogo nie interesuje.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#36

kurz miesiąc temu

Każdy temat ma wyświetlenia, a gdybyś chciał słuchać tylko ty, to byś ich nie zakładał. O wyjątkowości to temat rzeka, nie na pisanie tylko mówienie, interakcje nie tylko werbalna, zatem odpuszczam. Może jak kiedyś w końcu spotkamy się na jakiejś tequili, to wówczas.

Co do Armagh, to drodzy użytkownicy nie słuchajcie tego starego dziada, słuchajcie ostatniego Armagh, bo warto!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#37

Hajasz miesiąc temu

kurz pisze:
miesiąc temu
Każdy temat ma wyświetlenia, a gdybyś chciał słuchać tylko ty, to byś ich nie zakładał.
To chyba na takiej zasadzie działa forum, że są tematy? Tak, ja wolę słuchać tylko ja ale skoro to forum to ponownie powrót do pierwszego zdania w tym poście. Po takim czasie chyba mniej więcej każdy zna gusta innych i wie czy sprawdzać co jest NAPISANE nie mówiąc już o posłuchaniu. Ja tak przynajmniej robię w przypadku kilku bo wiem, że to nie moje dźwięki więc nie sprawdzam a czytanie ograniczam tylko do początku tematu albo czasem spojrzenia na zdjęcie.
Natomiast jeśli tobie nowy Armagh przypasował to ok. Wiesz jak jest jeden lubi zupę cebulową a inny syrop z cebuli. Ja nie lubię obu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#38

kurz miesiąc temu

Chyba nie doczytałeś, mimo że było na początku posta.
kurz pisze:
miesiąc temu
Przyjmuję inne zdanie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#39

Hajasz miesiąc temu

W sumie to nie wiem do czego pijesz. Chrząkasz o jakieś moje deathy, dokładasz do tego czapkę a nowy Armagh i tak chujowy i nic tego nie zmieni nawet przyjmowanie innego zdania. Oto rzekłem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog miesiąc temu

Posłuchałem póki co raz tego Exclamation Po!nt i jakoś nie poskładało mnie. Z jednej strony, dzieje się pewnie więcej, niż na Serpent Storm, z drugiej, jakoś brakuje ognia. Mam nadzieję, że w przyszłości zmienię zdanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

#41

Wyrocznia miesiąc temu

Mi się bardzo podoba exclamation point, może nawet na równi z serpent storm ale będę musiał się wgryźć w ten materiał , na żywo bardzo fajnie wypada.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#42

DiabelskiDom 4 tyg. temu

Tak to właśnie bywa, kiedy fani przygłupiego lifemetalu biorą się za gatunki, o których nie mają pojęcia. Wychodzą kwiatki typu "gorszy album" albo, o zgrozo, że grzeczny i coś tam o wystawie piesków, czego nie zrozumiałem. Exclamation Po!nt to naturalna kontyuacja Serpent Storm, tylko nie idąca bardziej w poczerniały hard/heavy, a raczej skręcająca jeszcze mocniej w hard rocki i proto metal.
Skład teraz po części łódzki, generalnie już kilka miesięcy temu Freddie Mercury mówił mi o totalnie innej ekipie, ale ciągle słychać myśl przewodnią tej samej osoby, która prowadziła ją na poprzedniej płycie. Nowy album płynie tak samo świetnie, jedynie stosuje bardziej rozbudowany arsenał środków, co też wynika, myślę, z faktu lepszego zgrania muzyków a i też zupełnie innego ich poziomu, niż miało to miejsce wcześniej.
Świetna płyta, do której nie trzeba wracać po czasie, bo jeśli nie ma się głowy w dupie, to od razu można załapać o co chodzi.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#43

yog 4 tyg. temu

Nie trzeba być wielkim ekspertem, żeby prędko ogarnąć, że to nie heavy metal stanowił główną inspirację do nagrania tej płyty, a hard rock. Mnie natomiast hard rock z zasady nudzi i kolejne próby z nowym Armagh zbytnio początkowego wrażenia nie zatarły. Dla mnie ta płyta po prostu przynudza i tyle.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#44

DiabelskiDom 4 tyg. temu

Ale inspiracją poprzedniej także był przede wszystkim hard rock.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#45

Vortex 2 tyg. temu

Witam w wątku. Zajebisty materiał ten "Exlamation Point". Pozostałych albumów nie znam, ale z pewnością zweryfikuję powyższe przepychanki ze swoim gustem, w momencie ich nadrabiania. Pozdro BM SS
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”