Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Immolation / Ragnarok 29.11-01.12.2019 Bielsko Biała / Łódź / Poznań

#1

Nucleator 4 lata temu

Obrazek
Immolation, czyli jeden z najzajebistszych death metalowych zespołów na tej pieprzonej planecie, nawiedzi pod koniec jesieni dając 3 koncerty odpowiednio w:

  • 28.11.2019 – Bielsko-Biała, Rudeboy
    29.11.2019 – Łódź, Magnetofon
    01.12.2019 – Poznań, U Bazyla
Jako supporty wystąpią Ragnarok oraz Monument Of Misanthropy. To z kim się w Magnetofonie widzę? :D
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 4 lata temu

obecny Poznan
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Belzebóbr 4 lata temu

Co za jakieś gówno Ragnarok. Defu nie było?
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#4

CzłowiekMłot 4 lata temu

Jeśli tylko gwiazdy pozwolą - Bazyl, Posen.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4125
Rejestracja: 7 lata temu

#5

DiabelskiDom 4 lata temu

Ragnarok mógłby grać z Taake, Sargeistem i Horną na trasie "Third league of northern black metal over Europe" :v
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#6

Zsamot 4 lata temu

Los daje szansę nadrobienia "strat" na Mystic. Zajebiste info.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Wędrowycz 4 lata temu

DiabelskiDom pisze:
4 lata temu
Ragnarok mógłby grać z Taake, Sargeistem i Horną na trasie "Third league of northern black metal over Europe" :v
Na taki czy też Taaki zestaw to ja bym się chętnie przeszedł :P
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#8

HUMAN 4 lata temu

czas przypomnieć i zaprosić niezdecydowanych
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#9

Metalized 4 lata temu

Ja to bym i Immo zoczył bo dość dawno okazji nie było a i urodzinowo mi grają, tylko złośliwie na obecną chwile grafik nie sprzyja. Cos kolejny miesiąc, gdzie grafik pracy opór stawia koncertowaniu
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#10

HUMAN 4 lata temu

Immolation dobry koncert, dla większości poziom nieosiągalny, niestety nic z nadchodzącego albumu nie zagrali. Set natomiast bardzo dobry, był krótki bis. Brzmienie moim zdaniem mogło być dużo lepsze, płaskie gitary, bez tragedii, ale nie powaliło jak zazwyczaj Robert klasa i kondycja mistrz gitary te jego zawijasy uwielbiam pasja biła z Ich występu.

MoM zaskakująco dobrze było momentami walniecie porządne, brzmienie całkiem dobre, gitary do przodu, ale bez przegięcia wokal mocny i czytelny.
Towarzysko całkiem ok, prawie cały bilet więc publiczność dopisała na 4, bo myślałem ze będzie koncert wysprzedany, ale można było na bramce jeszcze kupić, dużo przyjezdnych dla Nich szczególny szacun / Gdynia, Wrocław, Piła miło było browca strzelić..... i after super / Wielkie pozdro dla Zsamoth, dzięki bardzo raz jeszcze Belzebob...

Piwo dobre i whisky rzecz jasna też.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#11

Zsamot 4 lata temu

Dzięki średniakom nadrobiłem zaległości towarzyskie, bo najpierw jakieś dziwactwo grało, a potem hiper średniak Ragnarok wygnał spod sceny.
Monumention of ... bardzo dobry koncert, cholernie mnie chłopaki miło zaskoczyli. Techniczne granie, ale na ekstremalnej podstawie. Żałuje, że w końcu płyty nie wziąłem. Najnowsza ma być niedługo, może być ciekawy temat. Co jeszcze? Ano na scenie totalnie ograni, zero wiochy. Immolation- drugi raz widziałem. Mocny set, bo rzeczywiście przekrojowy, no i sporo debiutu. Wizualnie to potęga, pełna pasja.
Jedyny minus to ten dodatkowy pierwszy zespół i musiałem uciekać na pociąg na ostatnim numerze. Ale my to @HUMAN nadrobimy!!!???
Teraz pod koniec roku Vader, to i liczę na parę osób z forum.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”