Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Mystic Festival 2020 [Judas Priest / Mercyful Fate / Mgła] 10-11.06.2020 Kraków, Muzeum Lotnictwa

#1

Canidia 4 lata temu

Na Mystic Festival 2020 zagra Mercyful Fate (co było do przewidzenia), Judas Priest i Mgła.. Mimo całej swojej niechęci do tego spędu chyba trzeba się będzie wybrać.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#2

Zsamot 4 lata temu

Jadę!!! I nie mam niechęci, bo niby dlaczego? ;-) Oby aura dopisała, bo teraz będzie totalnie open...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Canidia 4 lata temu

Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 4 lata temu

Ja nie wiem jak można nie odczuwać niechęci do miejsc w których przebywa +1000 osób. Taką frajdę do mam za darmo w centrum Warszawy, jak do metra wsiadam. Co nie zmienia faktu, że Mercyful Fate bym zobaczył, ale raczej w 2020 się przełamię i w końcu uderzę do Byczyny, olewając spędy dla starych dziadów i młodocianych pozerów.

No, chyba że Behind The Mountain zrobi jakiś "No Gods No Masters Fest", to wtedy w ogóle nie ma dyskusji, ale na coś takiego to się nie zapowiada i chyba nawet takie pomysły nie kiełkują.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#5

Zsamot 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
A co za durny problem z tym, że grał Sabaton i inne... Ja to olałem. Problemy z dupy wzięte.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4125
Rejestracja: 7 lata temu

#6

DiabelskiDom 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
No, chyba że Behind The Mountain zrobi jakiś "No Gods No Masters Fest", to wtedy w ogóle nie ma dyskusji, ale na coś takiego to się nie zapowiada i chyba nawet takie pomysły nie kiełkują.
Tomek już zrobił coś takiego, tylko z death metalu skierował się wtedy w inne gatunki. Fajna sprawa, osobiście byłem tamże, jednak na dłuższą metę raczej tego nie będzie ciągnął.

Ja ten Mystic Fest rozważam, ale bardzo blisko terminu będzie wtedy Byczyna a to na pewno lepsza rzecz jakościowo, mimo, iż Mercyful Fate bym chętnie zobaczył. Ale tak czy inaczej na jakiekolwiek deklaracje jeszcze za wcześnie.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Canidia 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
A co za durny problem z tym, że grał Sabaton i inne... Ja to olałem. Problemy z dupy wzięte.
Zależy dla kogo ;) Po prostu nie do końca mój typ festiwalu.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#8

Canidia 4 lata temu

Ano wlaśnie, jeśli miałabym wybierać między Byczyną a Mystic to bez zastanowienia wybiorę to pierwsze, ciekawe czy faktycznie terminy będą kolidować.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#9

Zsamot 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
A co za durny problem z tym, że grał Sabaton i inne... Ja to olałem. Problemy z dupy wzięte.
Zależy dla kogo ;) Po prostu nie do końca mój typ festiwalu.
Jak nie Twój typ, to po co rozważać... Ja p...ę. Jadę, co jest ok, oglądam, na reszcie konsumuję bądź rujnuję kartę zakupami płyt i koszulek,.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4125
Rejestracja: 7 lata temu

#10

DiabelskiDom 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Ano wlaśnie, jeśli miałabym wybierać między Byczyną a Mystic to bez zastanowienia wybiorę to pierwsze, ciekawe czy faktycznie terminy będą kolidować.
Nie nakładają się, ale jedno będzie w piątek-sobotę a drugie w środę-czwartek 4 dni później, nie każdy sobie ogarnie i urlop i pieniążki i gniew żony ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#11

Canidia 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
A co za durny problem z tym, że grał Sabaton i inne... Ja to olałem. Problemy z dupy wzięte.
Zależy dla kogo ;) Po prostu nie do końca mój typ festiwalu.
Jak nie Twój typ, to po co rozważać... Ja p...ę. Jadę, co jest ok, oglądam, na reszcie konsumuję bądź rujnuję kartę zakupami płyt i koszulek,.
Nie rozumiem, skąd ta irytacja tym, że ktoś nie jest przekonany do danego festiwalu. Rozważam, bo może w tym roku będzie ciekawszy lineup.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#12

deathwhore 4 lata temu

Tomasz jest znany z tego, że głównie marudzi na to, że wszyscy wkoło marudzą.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#13

yog 4 lata temu

I ma upodobanie do tłumnych festów, gdzie piwo sprzedają w ogródkach :)

No, niestety, okazały się być przewidywania wszystkich prawdą. Szkoda, że nie zagrają na oddzielnym gigu, z drugiej strony na tym śmiesznym Mysticu między reaktywowanym Linkin Parkiem i Miley Cyrus bym miał okazję odhaczyć za jednym zamachem i Judasów i Mercyful Fate.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#14

Zsamot 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Tomasz jest znany z tego, że głównie marudzi na to, że wszyscy wkoło marudzą.
W punkt. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#15

Hajasz 4 lata temu

Chcecie znać resztę składu? Jak tak to uważnie wertujcie jakie płyty do tego czasu wyda Nuclear Blast. Obstawiam, że jakieś 60-70% zestawu wypełnią zespoły z tej wytwórni.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 4 lata temu

Brawa dla organizatorów! Będzie pole namiotowe, a dzieci wchodzą za darmo! Tak trzymać!

No ale żeby nie było, to nie za darmo. Na SDL też się płaci za pole?

99 zł + 40 za parking za to wychodzi.
Po raz pierwszy w historii MYSTIC FESTIVAL na terenie imprezy zostanie udostępniona możliwość noclegu. Pole namiotowe zostanie otwarte 9 czerwca o godzinie 16:00, a zamknięte w południe, dzień po zakończeniu koncertów. Cena jednego miejsca na polu namiotowym wynosi 99 zł, niezależnie od rodzaju zakupionego karnetu (Blind Bird, Early Bird...). Ilość miejsc będzie ograniczona!

Szczegóły organizacji pola namiotowego na MYSTIC FESTIVAL 2020:
- pole namiotowe będzie otwarte od 9 czerwca (godzina 16:00) do 12 czerwca (godzina 12:00);
- wejście na pole namiotowe będzie możliwe wyłącznie z dwudniowym karnetem na festiwal;
- w pobliżu pola namiotowego będzie znajdował się parking dla noclegowiczów. Koszt parkingu będzie wynosił 40 zł za cały okres otwarcia pola;
- na terenie pola będą znajdowały się bezpłatne sanitariaty oraz prysznice;
- udostępniony będzie również płatny depozyt oraz punkt ładowania telefonów komórkowych.
Z przyjemnością informujemy również, że dzieci, które do dnia rozpoczęcia festiwalu nie ukończyły trzynastego roku życia, mogą wejść (pod okiem rodzica lub prawnego opiekuna) na MYSTIC FESTIVAL za darmo. Na terenie festiwalu pojawi się też specjalnie przygotowana strefa dla dzieci z wyszkolonymi animatorami.
I jakieś tam bilety dla VIPów za gruzińskie 8 stów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#17

Zsamot 4 lata temu

Za pole płaciło się na SDL 30,00 , tylko tam był dostęp do pryszniców, pytanie, czy tu też będzie to zapewnione...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#18

Canidia 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
a dzieci wchodzą za darmo! Tak trzymać!

Szkoda, że w 2019 tego nie wprowadzili - Sabaton zyskałby sporo publiki.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#19

yog 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Za pole płaciło się na SDL 30,00 , tylko tam był dostęp do pryszniców, pytanie, czy tu też będzie to zapewnione...
By odpowiedzieć na to pytanie, wystarczyło spojrzeć 5cm nad Twój post, gdzie cytowany organizator wspomina:
- na terenie pola będą znajdowały się bezpłatne sanitariaty oraz prysznice;
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#20

Zsamot 4 lata temu

Nie rozumiesz, w SDL sa normalne prysznice, w murowanym budynku, jakoś nie mogę wyobrazić sobie tam prysznicy na tym lotnisku, ale nic- zobaczymy, ja sobie chyba hostel ogarnę...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#21

yog 4 lata temu

No to na Black Silesii na ten przykład wynajmują taki kontener z prysznicami. Przypuszczam, że tu podobnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#22

karp 4 lata temu



Skomentuje to krótko: xD
Ale zaskoczony nie jestem, czekam jeszcze na ogłoszenie co jakiego dnia i na samo MF z zahaczeniem czegoś po drodze można iść.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#23

Zsamot 4 lata temu

Vader fajny temat, acz bez uniesień, podobnie Obituary. Accept- bosko, reszta jakoś mnie nie ruszyła. ale i tak walić to- jadę na Mercyful Fate. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#24

Canidia 4 lata temu

Obituary z show 'Slowly we rot', czyli moja ulubiona płyta. Kusi cholernie.
Reszta bez szału.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#25

Zsamot 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Obituary z show 'Slowly we rot', czyli moja ulubiona płyta. Kusi cholernie.
Reszta bez szału.
Ja bym wolał miks The End Comlete i World Demise...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#26

deathwhore 4 lata temu

Ja bym wolał info o rozpadzie Obituary :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#27

mork 4 lata temu

Bieda. Przypominają mi się czasy studenckie i Ursynalia. Line up był w podobnym klimacie i wtedy to było szaleństwo. Karnet wynosił jakieś 50-100zł na cały fest. Piękne czasy.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#28

Canidia 4 lata temu

Ogłosili podział dotychczas ogłoszonych zespołów.
Day 1:
Judas Priest
MERCYFUL FATE
Heilung
Mgła
Obituary "Slowly We Rot"
Infected Rain

🐙 Day 2:
Nightwish
ACCEPT
Beast In Black
Vader "De Profundis"
Jak dla mnie jest idealnie, bo wszystko, co lubię i chcę zobaczyć, będzie pierwszego dnia.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

karp 4 lata temu

O proszę. Można już klepać bilety na drugi dzień, bo wątpię, żeby ściągnęli coś na tyle ciekawego, żeby było warto iść jeszcze na pierwszy.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#30

deathwhore 4 lata temu

Dni Ci się nie pomyliły?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#31

Zsamot 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Dni Ci się nie pomyliły?
Nightwish- czego chcieć więcej? ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#32

Canidia 4 lata temu

Przy pobrzdąkiwaniu Nightwisha? Samobójstwa.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#33

Nebiros 4 lata temu

Ponoć mają zagrać w całości legendarna płytę Panzer Division Nightwish.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#34

karp 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Dni Ci się nie pomyliły?
A gdzie tam, wiadomo, że chciałem jechać specjalnie na Nightwish. Jeszcze tylko Sabaton z Moonspell i będzie koncert jakiego w Polsce nie ma co roku.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#35

Zsamot 4 lata temu

Sabaton już był. W tym roku.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#36

Canidia 4 lata temu

Tak znakomitej muzyki nigdy za wiele!
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#37

Zsamot 4 lata temu

Nie wiem w czym tak naprawdę macie problem. Ja to nawet jestem zadowolony, jak 50% kapel z festu jest dla mnie asłuchalna. Jest czas na spokojne zregenerowanie się, towarzyskie spotkania itp.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

karp 4 lata temu

Ależ ja nic nie mam przeciwko, również mnie cieszy chwila wytchnienia. Ale pośmieszkować z nich zawsze można.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#39

Canidia 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Nie wiem w czym tak naprawdę macie problem. Ja to nawet jestem zadowolony, jak 50% kapel z festu jest dla mnie asłuchalna. Jest czas na spokojne zregenerowanie się, towarzyskie spotkania itp.
Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Ja mam niechęć, może nieuzasadnioną, ale cenowo wychodzi nawet drożej niż na przykład Brutal Assault, gdzie kapel, i to znacznie mi bliższych, jest dużo więcej. Pomijając już cenę, bo to kwestia względna, to tegoroczna edycja i zestawienie Sabatonu czy Slipknota z Possessed i Carcass mi nie przypadło do gustu.
A co za durny problem z tym, że grał Sabaton i inne... Ja to olałem. Problemy z dupy wzięte.

Nie musisz się tak denerwować ;)
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#40

Zsamot 4 lata temu

Ja nie denerwuję się. bo i czym? Chyba brakiem kasy na bilet. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#41

yog 4 lata temu

Dochodzą:

Sepultura
Katatonia
Black River
Hentai Corporation
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#42

mork 4 lata temu

Metalmania pomału zaczyna wyglądać jak zaściankowy festyn rodzinny. Zaraz jeszcze Metalhammer Festival dorzuci do pieca.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4125
Rejestracja: 7 lata temu

#43

DiabelskiDom 4 lata temu

Metal Hammer to się raczej zaorał ustawiając się tuż koło Mystica, napompowanego festu, który ściągnie mnóstwo ludzi od sasa do lasa. Nie wspominam tu nawet o Byczynie, bo to inna publika, chociaż i tak słyszałem od kilku osób, że chcą tu i tu.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#44

deathwhore 4 lata temu

Tak, jak ktoś nie chce zobaczyć Mercyful Fate, to ja kogoś takiego nie szanuję. Nie będzie mnie stać na oba i pewnie jak się ruszę to do Byczyny, ale Mercyful Fate to półka najwyższa, w dodatku niezeszmacona jak inne gwiazdeczki.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#45

Zsamot 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Tak, jak ktoś nie chce zobaczyć Mercyful Fate, to ja kogoś takiego nie szanuję. Nie będzie mnie stać na oba i pewnie jak się ruszę to do Byczyny, ale Mercyful Fate to półka najwyższa, w dodatku niezeszmacona jak inne gwiazdeczki.
Na ten koncert czekałem kilkanaście lat, odkąd nie załapałam się na poznański. King już za mną, teraz kolejny etap "muszę zobaczyć". I nie wyobrażam sobie poświęcić taki koncert na rzecz cyklicznych występów różnych kapel. Motorhead tak olałem i nie zdążyłem...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#46

yog 4 lata temu

Dochodzi taka raczej bieda:

- Devin Townsend (dzień I)
- The HU (II)
- Amorphis (I)
- Witchcraft (II)
- Alien Weaponry (I)
- Oranssi pazuzu (II)
- MOTANKA (I)
- Truchło Strzygi (II)
- BAEST (I)


Nie no, żartuję, połowy nie znam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#47

mork 4 lata temu

Bez szału, w sumie Amorphis spoko ale ze względu na pierwsze wydawnictwa których pewnie i tak nie będą grać.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#48

Zsamot 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Dochodzi taka raczej bieda:

- Devin Townsend (dzień I)
- The HU (II)
- Amorphis (I)
- Witchcraft (II)
- Alien Weaponry (I)
- Oranssi pazuzu (II)
- MOTANKA (I)
- Truchło Strzygi (II)
- BAEST (I)


Nie no, żartuję, połowy nie znam.
Devin Townsend
Amorphis (I)

Dwa mocne typy. Jak dla mnie. Zatem tym bardziej podtrzymuję me zdanie, że preferencja będzie na dwa dni. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#49

karp 4 lata temu

Witchcraft to całkiem fajny occult rock, ale to trochę za mało, żeby kupić bilety na dwa dni.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 4 lata temu

Będzie też Mastodon.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”