Awatar użytkownika
Fenris
Posty: 6
Rejestracja: 6 lata temu

Summer Dying Loud Aleksandrów Łódzki

#1

Fenris 6 lata temu

Jak w tytule, był ktoś na tegorocznej edycji albo poprzednich? Ja tylko na tegorocznej ,a bardzo żałuje bo skład zacny w tym jak i w zeszłym roku. Zajebisty festiwal ale póki co o dziwo bardzo kameralny.

http://summerdyingloud.pl/

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 6 lata temu

koledzy @pro i @Zsamot mieli przyjemność, więc może uchylą rąbka tajemnicy
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#3

DiabelskiDom 6 lata temu

Kameralny? Przecież tam się kupa ludu zwaliła w tym roku. :shock:

A co do festu to powiem tak:

In Twilight's Embrace i Sodom bdb.
Obskurny Sfinks db+
Pieprzstafir dst
Unleashed, Trauma, Percival, Schammasch, Wolfheart gówno (nie tylko na występie, ogólnie muzycznie :D )

Kurewsko przejebane ceny za żarcie, chociaż takie burgery bardzo dobre i miały bdb stosunek ceny do jakości.
Piwo = gnój.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Fenris
Posty: 6
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Fenris 6 lata temu

UP
Oj tam mi wszystko się podobało i byłem zachwycony jak ksiądz w żłobku :D W stosunku do Brutala to się wydawał kameralny :D Piwo syf ale zawsze jest własny prowiant, zaś żarcie cena\jakoś zajebiste. Ciekawe co nam za rok zaprezentują bo widać ,że impreza się rozkręca.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#5

Zsamot 6 lata temu

Po pierwsze dziękuję Vortex za transport, wszystko mi się wypier...o i to dzięki NIEMU tam dotarłem. ;)
Fest nieco słabiej będę wspominał ,a to za sprawą... pogody i aprowizacji.
Nie padało, to był plus, ale wieczór zimny i tak na dobra sprawę człowiek był zmęczony po całym dniu. a tu trochę mało miejsca przy ławach, by zasiąść, parę palet więcej mogli rzucić , co by dupę gdzieś posadzić. Skandalem było brak możliwości płacenia kartą przy większości stoisk. Tragedia piwo: tylko Tyskie! Food Tracki to nadganiały, ale ludzi było opór, zatem nie mogły nadrobić wszystkiego.
Muzycznie nie narzekam. Bo i Sodom jak i Unleashed mnie całkowicie powalili. Świenty trans przy Solstafir. Nie moja bajka, ale było świetnie. Obscure Sphinx? Bardzo ciekawy występ, ale oni chyba nigdy nie zawodzą. In the Twilight Embrace: ok, ale im chyba tym razem frontman za mocno odpłynął w %. Niemniej zagrali zawodowo. Wolfheart - świenty koncert, acz wolę ich płytowe oblicze.
Trauma zawiodła. Kiepskie wykonanie, do tego zbędne 2 kowery. No i jak się gra Gorefest, zwłaszcza z okresu False, to perkusista musi mieć na uwadze, że tam BYŁY zajebiste bębny... Wszelich dziwactw nie widziałem, bo.. jadłem lub piłem na mieście. ;)
Za rok też jadę!!!
Mam nadzieję, że z Vortexem, bo On i Ryszard to przednia ekipa. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#6

pro 6 lata temu

Lineup 2017:
8 września Piątek
15.00 4 dots - nie widziałem
16.00 Valkenrag - nie widziałem
17.00 Percival - nie widziałem
18.15 Sounds Like The End Of The World - wydaje się fajny post rock, słyszałem jednym uchem, więc na pewno kiedyś zgłębię temat
19.30 Obscure Sphinx - petarda i profeska na scenie - z resztą jak zawsze
21.00 Trauma - parująca kupa, taki Tiamat Brutala
22.30 Unleashed - nie jestem jakimś wielkim fanem, ale miło było zobaczyć pierwszy raz. Doceniam, że pomimo wielu lat na karku, Szwedzi zostawiają serducho na scenie
00.15 Schammasch - Diabelski Dom pierdoli głupoty :P Występ Szamasz był jednym z tych najlepszych na SDL, choć za dużo światła było na scenie
9 września Sobota
13.00 Dziady Borowe - nie widziałem
14.00 The Gentle Art of Cooking People - nie widziałem
15.00 Internal Quiet - nie widziałem
16.00 JD Overdrive - nie widziałem
17.00 In Twilight’s Embrace - raczej kupa, nie rozumiem piania nad tą kapelą
18.15 Dopelord - niezłe, choć raczej browar był ważniejszy podczas ich występu
19.30 Wolfheart - ta sama moc, co na Brutalu. Energia ze sceny nie pozwoliła stać dalej niż przy barierkach
21.00 Sodom - najlepszy nakurw na SDL. Jeden z lepszych Sodomów, jakie widziałem. Zaryzykowałem żebra i poszedłem potańcować
22.45 Sólstafir - fajny trans i dobra godzina na taką muzę. Widziałem drugi raz i nie zawiodłem się.
00.30 Sautrus - wyszedłem przed

Organizacja: z roku na rok coraz lepsza. Największy plus - świetna cena festu do tego co zostało zaproszone. Największy minus - brak płacenia kartą. Rozwiązanie z wygrodzonym ogródkiem, z którego i tak słychać muzę i widać scenę - jak najbardziej na plus. Ceny znośne. Piwo - siki, warto przyszpanować w przyszłym roku czymś lepszym. Żarcie - dobre jakościowo i cenowo. Lokalizacja - wiem, jakie mega problemy ma organizator SDL z mieszkańcami okolic i nie tylko, którym przeszkadza, że raz na rok posłuchają dobrej muzy, więc nie będę psioczył na miejsce. Warto w drodze do MOSiR zakupić niezbędniki w Tesco, bo to jedyny duży sklep dobrze zaopatrzony w promieniu kilku km od miejsca festu. Co jeszcze? Bardzo mało kibli. Za mało. To na pewno duży ból dla kobiet, bo "dodatkowa toaleta" dla męskiej części festu znajdowała się pod ogrodzeniem.

I równie ważne co muza, to ludzie. Ful znajomych (stąd m.in.: Diabelski i Zsamot), kupa śmiechu z bzdur i wyborna atmosfera. Za rok obecność obowiązkowa!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 6 lata temu

Już za niecałe 6 miesięcy kolejna, jubileuszowa edycja SDL. Na chwilę obecną potwierdzono następujące ekipy:

ORANGE GOBLIN
ENTOMBED AD
EREB ALTOR
MALIGNANT TUMOUR
WEEDPECKER
Mentor
Saule
Doomster Reich

Jestem zainteresowany wyjazdem na tych cholernych goblinów. Ktoś jeszcze sie wybiera? Jak wyglądała poprzednia edycja cenowo (bilety, jedzenie, merch itd.).
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#8

Zsamot 6 lata temu

Jadę po raz trzeci.
1. Jest super. Polecam.
2. Jadę na dwa dni. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 6 lata temu

Czy dobrze widziałem, że Incantation dołączyło do składu?
Jak na festyn który zaczynał od Acid Drinkers i takich potupajek, to rozwinęli się zajebiście.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#10

CzłowiekMłot 6 lata temu

Dobrześ widzioł. Do tego doszli kosmiczni sladżowcy ze Spaceslug (coś dla Ciebie @Vexatus), stołeczni hardcorowcy z The Lowest i Black Tundra.

Pozwolę sobie zacytować:

"Karnety w pierwszej puli, liczącej dokładnie 500. wejściówek, dostępne są w promocyjnej cenie 75 zł. Już teraz możecie je nabyć za pośrednictwem strony https://www.ticketmaster.pl/e…/summer-d ... ilety/5997 oraz we wszystkich autoryzowanych przez Ticketmaster Poland, stacjonarnych punktach sprzedaży biletów."
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#11

Vortex 6 lata temu

O nie wiedziałem o Incantation, zajebiste info, @CzłowiekMłot fest jest zajebisty, klimat spoko, miejscówka nie najgorsza, blisko, cena za bilety śmiech, jeżeli wziąć pod uwagę ilość kapel, będzie pięknie :D
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 6 lata temu

bo na to leci chyba hajs od miasta, czy tam województwa, czy coś, @pro pewno lepiej zorientowany, skąd te ceny
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#13

Vortex 6 lata temu

Ta coś jest na rzeczy, jakiś koleś który zasiada w radzie miasta jest fanem mocnego grania i wyszedł z inicjatywą, też jakieś siano tam płynie (i szacun dla tego Pana, bo wiadomo jak wygląda to w naszym kraju z organizacją takich koncertów, a nie mówię o dostaniu jeszcze na to hajsu). Nie jestem najlepiej zorientowany, ale coś mi się kojarzy. Oby jak najwięcej takich osób :D
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#14

Metalized 6 lata temu

Nie miałem specjalnie chęci na ten spęd, nigdy nie byłem i nie zamiarowałem być ale skoro Incantation to wypadnie ten szczwany plan zreformowac i nawiedzić w/w
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#15

pro 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
bo na to leci chyba hajs od miasta, czy tam województwa, czy coś, @pro pewno lepiej zorientowany, skąd te ceny
Robi to kumpel, który pracuje w magistracie w Aleksandrowie Łódzkim. Pasjonat i fan muzy metalowej, który kocha swoje miasto i jest mega społecznikiem. Dla swojego miasta robi wiele dobrego, a SDL jest tylko jednym z wielu przykładów. Nie może skupiać się tylko na jednej działce, bo pisiory tylko czekają, by rzucić na sesji kłody pod nogi, wyzwać od szatanistów i tym samym zaszkodzić swojemu miastu. Kolega jednak broni się na sesjach i zamyka usta nieżyczliwym także tymi inicjatywami, które niekoniecznie muszą być związane z muzyką metalową. A jak organizuje SDL w tak rozsądnej cenie, niech to pozostanie jego tajemnicą, a ja nie będę zdradzał know how kolegi po fachu ;) Grunt, że wszystko jest transparentnie i legalnie, i że każdy jest zadowolony, a fest z roku na rok się rozwija :) Oby więcej takich pozytywnych postaci w budżetowce!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 6 lata temu

Kojarzyłem go z jakiejś właśnie działalności obywatelskiej i myślałem, że może miasto macza w tym palce. Dzięki za przybliżenie życiorysu i wyjaśnienie :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#17

CzłowiekMłot 6 lata temu

Kolejny update:

Behemoth, Dool, Sunnata (!), Symbolical
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#18

Zsamot 6 lata temu

Bilet kupiony, zatem jadę. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#19

Vortex 6 lata temu

Podobnie 😉
"Between Shit and Piss we are Born"
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#20

HUMAN 6 lata temu

tradycyjnie 50/50 będę
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#21

pro 6 lata temu

Bilet kupiony :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#22

yog 6 lata temu

Dołącza Frontside i ANGEL WITCH!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#23

Zsamot 6 lata temu

Czyli Pro i Vortex jak zawsze. ;) Widzimy się! Jeszcze Marudny (Diabelski ) Dom i będzie zajebiście.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#24

Belzebóbr 6 lata temu

Kurde, konkret lineup za nieduże pieniądze. I jeszcze fajnie ta miejscówka wygląda, 3 boiska do piły.
Dobra ja już sobie zarezerwowałem nocleg, na 2 osoby, jakbym dziewczynę znalazł do września (albo yog się skusił).
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#25

Vortex 5 lata temu

Cały lineup prezentuje się więc następująco:

7 września, Piątek:

Entombed AD
Incantation
Sunnata
Dool
Weedpecker
Malignant Tumour
Mentor
Doomster Reich

8 września, Sobota:

Behemoth
Angel Witch
Orange Goblin
Frontside
Ereb Altor
Spaceslug
The Lowest
Black Tundra
Symbolical
Saule
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#26

Zsamot 5 lata temu

No i do zobaczenia zatem. ;) Skład jest konkretny.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#27

pro 5 lata temu

I podobno pogoda ma być znowu ładna ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#28

yog 5 lata temu

Plakat wydarzenia:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#29

Metalized 5 lata temu

Fajny plakat, trzeba tylko logo Incantation dojebać większe :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 5 lata temu

Miejscami z headlinerem zamienić i jest w sam raz plakacik ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#31

Metalized 5 lata temu

eeee tam wymienić- zastapić i zrobić Summer Dying Divinity Loud Fest haha
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#32

DiabelskiDom 5 lata temu

W sumie to tak naprawdę to bym chciał tylko Incantation zobaczyć. Behemotha, Angel Witch, Dool, Doomster Reich czy Orange Goblin to pewnie tak z ciekawości obadam ale bez napinki wielkiej.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#33

Zsamot 5 lata temu

A ja ambitnie jak zawsze całość. Co prawda część pewnie na leżąco, ale zawsze kontakt soniczny. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
MetalNews.pl
Posty: 29
Rejestracja: 5 lata temu
Kontakt:

#34

MetalNews.pl 5 lata temu

Pierwszy raz miałem okazję być w zeszłym roku i z wielką chęcią wrócę w tym. Bardzo porządnie zorganizowany festiwal, świetne miejsce pod taką imprezę, choć ludzi nawet sporo, to można było wyczuć kameralny klimat. Wielki podziw dla burmistrza i Tomka, którzy to organizują od lat. :-)
https://www.metalnews.pl - Portal muzyczny dla fanów rocka i metalu: wiadomości, recenzje, relacje, koncerty
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#35

Zsamot 5 lata temu

Podziw zwłaszcza w tych chorych czasach. jest hiper kulturalnie, dwa dni w sielskiej atmosferze. Polecam.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#36

TITELITURY 5 lata temu

Incantation w dole, małą czcionką, a behemocz jako headliner. Ubawiłem się setnie. :lol: Amerykanie, to najlepsze, co tam gra.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#37

Zsamot 5 lata temu

Jakie to ma znaczenie? Dla mnie żadne. Zainteresowani i tak przyjadą.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#38

pro 5 lata temu

Zsamot pisze:
5 lata temu
Jakie to ma znaczenie? Dla mnie żadne. Zainteresowani i tak przyjadą.
Dobrze prawisz :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#39

yog 5 lata temu

Czysto prestiżowe ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#40

Zsamot 5 lata temu

Incantation potrzebuje tego???
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#41

yog 5 lata temu

Świat potrzebuje prawdy!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#42

Metalized 5 lata temu

W sumie fakt, chędożyć rozmiar logosa Incantation na plakacie, jak sie pojawię to tylko zaliczyć wzmiankowana załogę i uraczyć sie piwem lub dziesięcioma :D. Taki scenariusz nader prawdopodobny jest.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#43

Zsamot 5 lata temu

Proste zapytanie, kto się wybiera i jak organizuje nocleg? Jeszcze czas, ale nie wiem, czy sobie fundować daleki nocleg, czy może będzie ktoś, co bierze namiot i będziemy alkoholowo rozmawiać nad ranem, szanując zarazem czas na sen. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#44

Zsamot 5 lata temu

No panienki kto zaszczyci te miejsce swą osobą?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#45

DiabelskiDom 5 lata temu

Ja jednak mam wolne w ten weekend więc w sobotę na pewno wbijam na jakieś drinkowanie a w piątek jak uda mi się wcześniej zerwać z pracy to na Inkę.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#46

Vortex 5 lata temu

90% będę już od piątku
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#47

Zsamot 5 lata temu

Zajebiście. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#48

pro 5 lata temu

Odjebałem trochę, bo jak kupowałem bilet to nie sprawdziłem, że w tę sobotę pracuję :D Ale dupa tam, SDL ważniejsze. W piątek będę po robocie, a w sobotę urwę się z roboty jakoś wieczorem i też będę.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#49

Vortex 5 lata temu

Dobra Pany widzimy się już wieczorem, @Zsamot ma do mnie namiary, także dawać znać jak będzie robione jakieś forumowe piwko ;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 5 lata temu

I jak tam? Angel Witch tak chujowo, jak piszą internety?
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”