Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Red Smoke Festival

Ryszard 7 lata temu

Obrazek
Pierwszy nadworny festiwal stoner/heavy/retro/doom/psychedelic w Polsce. W roku 2017 odbędzie się druga(?) edycja zawodów. Więcej detali organizatorzy zdradza nam już całkiem niedługo...
Line up RSF2016:
TRUCKFIGHTERS | JEREMY IRONS & THE RATGANG MALIBUS | BELZEBONG | DAILY THOMPSON | LIMESTONE WHALE | WEEDPECKER | BLAAK HEAT | DOPELORD | GODSLEEP | WEEDCRAFT | PALM DESERT | RED SCALP | NAXATRAS | LIBIDO FUZZ | LIBIDO FUZZ | DOCTOR CYCLOPS | VOIDSMOKER | DIUNA | SHINE | MUN |


Pozytywne opinie zaczytane w sieci wywołują u mnie chęć odwiedzenia rejonów Kalisza w przyszłości...w lecie.

https://www.facebook.com/RedSmokeFest
http://redsmokefest.pl/
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2482
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 6 lata temu

Pozwolę sobie odświeżyć temat w związku z kolejną odsłoną stoner/rock doomowego festu:

Obrazek

Do tej pory potwierdzono następujące hordy:

BONGZILLA (USA)
DOPETHRONE (Kanada)
Sons of Otis (Kanada)
The Black Wizards (Portugalia)
The Devil and the Almighty Blues... (Norwegia)
...i prawdopodobnie CzłowiekMłot (Polska)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Do składu Red Smoke Festival dochodzą doomo-drony od Messa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2482
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 6 lata temu

Do składu dołączyły następujące zespoły - Jirm (ze Szwecji), Australijczycy z Seedy Jesus oraz UFOMAMMUT.

Czekam na kolejną gwiazdę i na bilety jednodniowe. Karnety na 3 dni kosztują obecnie 150 zł, ale obawiam się, że zbytnia ilość doomu i psychodelii mogłaby mnie uśpić. Mam nadzieję, ze Mammuty wraz z Messą zagrają tego samego dnia. Po cichu liczę też na Graveyard.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 5 lata temu

Byłem, kurna byłem. Padam na ryj więcej jutro. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2482
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

Udział w tegorocznej edycji, która odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednie w dniach 7 - 10 lipca, potwierdziły zespoły:
Mars Red Sky, Tortuga, Dopelord, Wyatt E, Only Sons, Taraban, Witchfinder, Valley of the Sun, Hydra, Colour Haze, Deathchant, Electric Moon, Five the Hierophants, Kairon;Irse, Greenleaf, Ecstatic Vision, Takeshi’s Cashew, Old Man Lizard, Moonstone, Odd Couple i Kaleidobolt.

Na poprzednich edycjach nie byłem, zdaje się, że akcja rozegra się na dwóch scenach.

Ponoć wykupiono już karnety 3 i 4-ro dniowe, a jednodniowe można nabyć w cenie 100 zł.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Cudowny fest, ale nie dam rady finansowo i czasowo. Mystic i SDL. Musiałem dokonać selekcji. Polecam tym, co się wahają, by za rok pojechać, bo bilety schodzą błyskawicznie. Klimat jest nieziemski.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2482
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

Do składu tegorocznego RSF dołącza Uranus Space Club. To powinno przekonać mnie do odwiedzin miasta Pleszew, ale niestety mam już inne plany w tym czasie, a USC obejrzę za 2 tygodnie.

@Zsamot powinien rzucić okiem i uchem:
viewtopic.php?f=9&t=4113&p=83151&hilit=Uranus#p83151
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Sprawdzę. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3014
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Absolutnie topowy przedstawiciel współczesnego krautrocka/psychodelii. Takiej kosmicznej jazdy jak na koncertach tego zespołu, to wiele nie ma.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Pewnie bilety znów pójdą w kilkanaście minut. Ja niestety nie planuję być, bo i trzy festy, a i Megadave chcę chyba zobaczyć, jak się Sacred Reich objawiło. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3014
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Także tak. RSF najlepsze zostawia na koniec. Najpierw Minami, teraz to…
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3014
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

RSF nie powiedział ostatniego słowa w kwestii line-upa. Do składu dołącza francuski Slift - przepiękny, nieustający, kosmiczny trip.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3014
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan tydzień temu

Tak się będzie można bawić na Red Smoke Festival 2024

ObrazekObrazekObrazek

Przepiękny jest ten skład.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom tydzień temu

Przepiękny, nie przepiękny. Planowałem na to jechać, ale skład w jakichś 80% jest mi nieznany. Z tego, co rzuciłem okiem, to znakomita jest ilość psychedelic rocków, co zapewne bardzo ładnie by mi weszło, ale jednak prawie 400 zł to trochę szkoda mi wydawać na zapoznawanie się.

Natomiast sam fest od kilku lat mam na uwadze i może kiedyś, jak skład nie będzie dla mnie tajemnicą, albo jak będę srał pieniędzmi to się wybiorę, bo jest to, zdaje się, bdb impreza.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot tydzień temu

Ja byłem, nie znając większości. Jedź w ciemno, klimat i ludzie tam to magia. Piękna impreza. Muszę kiedyś ponownie tam pojechać. Ekipa jeździ, zatem będzie dobrze. Tylko w tym roku rodzinne rozjazdy itp.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”