MMP
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

Exodus / Horrorscope / Mentor 10.06.2018 Katowice, Mega Club

MMP 4 lata temu

Obrazek
EXODUS, amerykański zespół thrash metalowy, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w Katowicach! Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu "Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście!

Jako support mamy przyjemność zaprezentować dwie polskie formacje: Horrorscope oraz Mentor.

Horrorscope - Zespół z Chorzowa grający thrash metal od lat 90. Po doskonale przyjętej płycie "Altered Worlds Practice" Horrorscope rozgrzeją publikę jadowitą, ostrą i dość brutalną interpretacją thrash metalu, która sprawdza się wyśmienicie również w koncertowych warunkach. Repertuar występu stanowić będą utwory z ostatniego albumu, jednakże nie zabraknie sztandarowych miażdżących walców. Petarda dla wszystkich ceniących esencjonalny, mocny metal!

Mentor - Album "Guts, Graves and Blasphemy" pokazuje, że Mentor za nic bierze sobie współczesne szufladki muzyczne i idzie swoją drogą. Albumowy debiut oczarował niezwykle brutalną mieszanką black/ thrash metalu, hardcore punku i klasycznego rock n' rolla. Projekt składa się z członków zespołów Thaw i J.D. Overdrive, co już samo w sobie jest intrygujące!

Metal Mind Productions zaprasza:

EXODUS
+
HORRORSCOPE
MENTOR
10.06.2018 Katowice, Mega Club

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
100 PLN w przedsprzedaży
120 PLN w dniu koncertu


Bilety już w sprzedaży na stronach:
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
http://shop.metalmind.com.pl
oraz stacjonarnie w sieciach sklepów: Empik i Media Markt.

Tagi:

Wróć do „Koncerty”