Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Volahn / Arizmenda / Dolorvotre / BHL 26.01.2018 Chorzów, klub Red & Black

DiabelskiDom 4 lata temu

26.01.2018 Chorzów, Klub Red & Black
ul. Rynek 13/4, 41-500

Taki oto suty skład dla koneserów dobrej muzyki.

Bilety po 40 złociszy, dostępne tu ----> http://red2black.8merch.com/volahn_ariz ... hl-id15556 oraz na bramce. Stare wydarzenie było spartolone pod kątem promocji więc tutaj mamy nowsze, lepsze i fajniejsze. Proszę wpadać, drzwi zamykać.
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Co to znaczy wydarzenie spartolone pod względem promocji?

Bo mnie tak ciekawi, co jest powodem, że się nowe wydarzenia na fejsie tworzą, chociąz wcześniej już było inne zrobione. Ktoś piraci wydarzenia na fejsie wypuszczając niecne bootlegi i wprowadzając ludzi w błąd?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Nie, po prostu poprzednie wydarzenie było założone przez taki podmiot i w taki sposób, że uniemożliwiało to jakąkolwiek modyfikację a takowa była raczej potrzebna, bo ze względu na położoną lachę na promowanie tego wydarzenia na 3 tygodnie przed imprezą mieliśmy chyba 4 osoby biorące udział i 8 zainteresowanych czy coś w tym stylu :D Teraz to chociaż po kilku dniach mamy prawie czterokrotność tej liczby. I tak nie spodziewam się boomu frekwencyjnego ale zawsze można popróbować, może ktoś się skusi na egzotyczne wydarzenie z głębokiego podziemia.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Jak się tam 40 osób zbierze, to będzie sukces ;P
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

No to ruszyłbyś dupę z ciepłego pokoiku wspierać Crepusculo Negro, którego raczej się już prędko nie poogląda ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Niestety zgoła inne wydatki wypadły też po drodze, a te ostatnio zapowiedziane lutowo-marcowe koncerty są jakimś kołem ratunkowym, nie wiem co z tego wyjdzie, pociąg pewnie dużo pieniążków ;p Niemniej pewnie dobry klimacik może być, bo rzeczywiście trudno o bardziej podziemny gig blackmetalowy, nie wliczając hailunków :P
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 4 lata temu

Co Ty yog 40 zł nie masz? Nie kłam łachudro! Wspieraj kolegów.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

jak bym za 40 zł dojechał do chorzowa to bym im obiecał napisać relację w zamian za bilecik i po trzykroć na wszystkim zarobił! xD
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

To się zrzućcie z kolegami z Warszafki na wachę i wio autem, na pewno taniej niż samemu pociągiem. Problem picia rozwiąże się sam wtedy :P
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 4 lata temu

Mogę Ci przelać te 40 zł celem wsparcia forum, potem zapłacisz za forum i voila
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 4 lata temu

Zapierdalaj yog, co konia w domu będziesz walił.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 4 lata temu

DiabelskiDom, a ładne będą bilety? Ziomek na konsolecie skończył studia czy dorabia na Żubry?
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Nie wiem, zobaczę je dopiero w klubie. A czy ziomek za konsoletą ogarnia temat to akurat mam nadzieję, bo to chyba ten sam co odpowiadał za dźwięk na Anecie Danucie/Doombringerze w marcu 2017 a wtedy było bdb.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Ponoć jakieś craftowe browary będą, dla mnie super sprawa, bo jak na ostatnim gigu tamże trzeba było wlewać do ryja Tyskie to trochę było mi smutno.

A jutro koło południa robię wypierdolkę ku przygodzie, liczę na świetne sety Arizmendy i Volahn, a ci drudzy to najlepiej niech dowalą spaghetti westernem ze splitu z 2015. Pewnie spotkam wiele osób z forum na tej imprezie zapowiadającej się na wyprzedaną :v
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Uważaj na siebie, żeby Cię w tym tłumie nie stratowano ;)
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Koncert na jakieś 30 osób ale ogień był tak niesamowity, że cokolwiek z trzech pozostałych koncertów, które się tego dnia odbywały może się zapewne udać do budy ;) Otwierające Dolorvotre zrzuciło wszystkim kapcie, dawno nie miałem takiej sytuacji żeby otwieracz pozamiatał na równi z pozostałymi kapelami (może prócz Kolibra). Transowy, surowy black ze słyszalnym, egzotycznym sznytem, nie tyle w kwestii ozdobników co konstrukcji utworów i riffów. Kolejna Arizmenda także urwała pejsy, również black metal, również transowo-chaotyczny ale wprawne ucho w moment wyłapywało różnicę między tymi projektami. Trzeci Blue Hummingbird On The Left wypadł najsłabiej z całego składu, trochę przez niedomagajacego momentami wokala a trochę przez aranżacje, bo jako jedyni używali piszczałek, dmuchawek i grzechotek ale pechowo wykorzystywali je na zasadzie introsów, dopiero w ostatnim kawałku, nieprzypadkowo najlepszym, użyte zostały na tle świdrujących, tremolowych wioseł. No i w końcu Volahn, na takim samym poziomie wykonawczym co Dolorvotre i Arizmenda czyli na co najmniej piątkę z plusem. Na pewno poleciał otwieracz z debiutu czyli "Trascendencia del espacio y tiempo" i "Halhi K'ohba" z drugiej płyty oraz przezajebisty, spaghetti westernowy "Chamalcan" ze splitu z Arizmendą, Shaatanem i Kalathonem. Nic tylko siąść pod kaktusem, nasunąć sombrero na ryj i okryć się poncho ;) Do tego wszystkiego uszanowanko dla muzyków, bo niektórzy to cztery gigi z rzędu musieli łoić a większość po trzy. Merch taki sobie, koszulki do dupy, płyt mało, tylko bluzy fajne ale trochę pożydziłem 180 cbl. Słowem podsumowania - absolutnie nie żałuję tłuczenia się do Chorzowa bo gig jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem.

Wróć do „Koncerty”