Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 6 lata temu

Feed The Fire, Fan The Flame 2018

synu 4 lata temu

No że nie ma na forum tematu o tej trasie?

Obrazek

Blaze of Perdition odwiedzi w lutym dziesięć miast w Polsce, Litwie i Słowacji w towarzystwie In Twilight’s Embrace i Domu Złego.

Blaze of Perdition – black metal, Polska
Po wydanej w 2015 r. płycie „Near Death Revelations”, Blaze of Perdition dołączyli do grona czołowych reprezentantów ,polskiego, black metalu. Nowy album „Conscious Darkness” ma szansę wynieść lubelski zespół na kolejny poziom i uplasować w gatunkowej ekstraklasie. Świadomość, kreatywność i wizja – to cechy Blaze of Perdition, na których poznała się Europa podczas listopadowej trasy u boku Ulcerate. Najwyższa pora, by przypomnieć o nich w Polsce i krajach sąsiedzkich.

In Twilight's Embrace – death metal, Polska
Pochodzący z września album „Vanitas” to świadectwo dokonującej się transformacji In Twilight’s Embrace. Ich metal śmierci nadal pełen jest wyrazistych melodii, lecz tym razem nacisk położony został na bezpośredniość oraz atmosferę kompozycji. Ciążące wyraźnie ku czerni obecne oblicze poznaniaków sprawia, że trupia aura ostatniego wydawnictwa rezonuje ze zdwojoną siłą na koncertach.

Dom Zły – post/sludge/black, Polska (fb.com/domzlydom)
Jeden z najciekawszych debiutów zeszłego roku na rodzimej scenie niezależnej. Czerpiąc garściami z tak różnych stylistyk jak, hardcore punk, post czy black metal, zespół zaprezentował się imiennym minialbumem, wydanym nakładem Unquiet Records. To zapowiedź pełnowymiarowego wydawnictwa, które ukaże się w 2018 roku.

Podczas trasy Feed The Fire, Fan The Flame 2018 formacje wystąpią:

08.02.2018 – Lublin, Graffiti
09.02.2018 – Warszawa, VooDoo
10.02.2018 – Wilno, Rock River Club
11.02.2018 – Olsztyn, Andergrant
12.02.2018 – Gdańsk, Protokultura
13.02.2018 – Szczecin, K4
14.02.2018 – Łódź, Magnetofon
15.02.2018 – Wrocław, Liverpool
16.02.2018 – Bańska Bystrzyca, Tartaros
17.02.2018 – Bielsko-Biała, Rudeboy

Bilety:
40 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Moja relacja z koncertu w Gdańsku:
http://kvlt.pl/relacje/blaze-of-perditi ... 2-02-2018/

Ktoś był, lub ma zamiar wziąć udział? 8-)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 5623
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 4 lata temu

Bardzo dobra relacja @synu :) Ja niestety nie byłem w stanie stawić się w Stolicy gdyż praca nie pozwoliła. Mam nadzieję, że przy kolejnej sposobności się uda, bo ostatnie koncerty BeOPe w Wawie właśnie mi kolidują z pracą zawsze.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 3270
Rejestracja: 6 lata temu

DiabelskiDom 4 lata temu

Ja byłem wczoraj. Dom Zły widziałem jakiś czas temu w klubie... DOM :) I tak jak wczoraj, niby spoko ale z płyt to mi się tego słuchać nie chce. Modelowy przykład kapeli wpadającej jednym a wypadającej drugim uchem. In Twilight's Embrace zajebście. Raz, że bardzo lubię tę kapelę a dwa, że brzmienie wręcz doskonałe było, czysta żyleta i latające portki. Na marginesie dodam, że te nowe numery mają bardzo duży ładunek ponurości, rezygnacji i bezsilności co strasznie słychać na żywo. Coś takiego jak u Mgły, tylko rzecz jasna na mniejszą skalę i w innej stylistyce, ale emocje te same. Blaze of Perdition.... ech, niestety ostatni materiał jest albumem zbytnio rozmemłanym i nie rozumiem wszechobecnych spustów nad nim. No i na żywo też tak trochę się to wszystko rozmywa. Niby nie jest to słaba sztuka, niby ręce i nogi toto posiada ale jakoś tak nie absorbuje uwagi na dłuższą metę. Wolałem i jako polską kopię Wataina, bo wtedy siedziało w tym więcej treści. No i niestety koncert bez afterka bo na rano do roboty :(
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Koncerty”