twi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Białystok

Evil Dead Night [Dom Zły / Parh / Death has Spoken / Despised Cruelty] 16.06.2018 Lublin

twi 4 lata temu

The Hanged Men Bookings prezentuje kolejne wydarzenie spod znaku Wisielca - tym razem martwi powrócą do życia w Lublinie.
Podczas pierwszej nocy kultu śmierci spod znaku "Evil Dead Black & Doom Metal Night" wskrzeszona do życia zostanie black metalowa ekipa Despised Cruelty.


Drugi zespół Death has spoken będzie głosem śmierci, to oni połączą dwa wymiary, przemawiając tonem funeral doom metalu. Tematyka lubelskiej imprezy jest niemal idealna dla nich, dlatego nie możecie przegapić tego rytuału.


Trzecim zespołem, którego będziecie mogli posłuchać jest płocki PARH. To oni przyniosą plagę chorób i znoju, która nie pozwoli wam odejść od sceny. Ich sztuka jest utrzymana w klimatach death/doom/sludge.


Ostatnim elementem tej martwej układanki jest zespół z Puław - DOM ZŁY, który niczym Hestia przyniesie ogień naszemu domowi. Formacja jeszcze niedawno siała zniszczenie na trasie z Blaze Of Perdition i In Twilight's Embrace, więc będzie to jedna z niewielu okazji by zobaczyć ich w roli mistrzów ceremonii zmartwychwstania.


Gdzie: Cafe Ramzes, ul. H. Kołłątaja 3, Lublin
Kiedy: 16.06.18
Bramki: 19:00
Start wydarzenia: 19:30
Wjazd: 20zł

Przedsprzedaż biletów w cenie 20 PLN w Cafe Ramzes, ul. Kołłątaja 8 w Lublinie.
Bilety kolekcjonerskie na "Evil Dead Night" są limitowane do 70 sztuk. Każdy bilet jest ręcznie numerowany.

Bilety będzie można również nabyć w dniu koncertu na bramce od godziny 19:00

Obrazek

Tagi:

Wróć do „Koncerty”