twi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Białystok

Into The Void [Hegemone / Proch / Death has Spoken / Chimera] 09.06.2018 Warszawa

twi 4 lata temu

Into The Void to ostatnie, trzecie ogłoszone przed wakacjami wydarzenie organizowane przez The Hanged Men Bookings - ale zdecydowanie pierwsze w kolejności jeśli chodzi o atmosferę pustki i wiecznego potępienia.9 czerwca w warszawskim 2KOŁA, Pub Motocyklowy wystąpią cztery ekipy, z których każda ma dyplom w swojej gatunkowej profesji.

Hegemone - mistrzowie kreacji przestrzeni z Poznania, to dzięki nim cała sala wypełni się przesyconą ambientem pustką.
Ich sztuki przynoszą powiew zimnego, otrzeźwiającego skandynawskiego post-black metalu. Pozycja obowiązkowa dla fanów nowej fali black metalu.


Proch - zespół, który dowodzi że z prochu powstałeś, w proch się obrócisz. I może to nastąpić już 9 czerwca w Warszawie. Śląski zespół po wydaniu świetnego albumu "Trupi Synod" natychmiastowo zyskał miano jednej z najbardziej perspektywicznych black metalowych hord w Polsce.
Ich sztuki na żywo to uczta dla oczu i uszu, nasyćcie się bluźnierczą wersją pustki.


Death has spoken - białostocka ekipa, która coraz śmielej poczyna sobie na doom metalowej scenie w Polsce. Ich wersja pustki będzie tą najgłębiej zakorzenioną w kulcie śmierci, a raczej powolnego dogorywania.


Chimera z definicji jest ziejącym ogniem potworem pochodzącym z mitologii greckiej, natomiast u nas potwór ten będzie ział przenikliwą, złowrogą pustką. Oczekujcie śmiercionośnej porcji heavy/black metalu.


Gdzie: 2KOŁA, Pub Motocyklowy (ul. Tunelowa 2B, obok dw. Zachodniego)
Kiedy: 09.06.18
Bramki: 19:00
Start wydarzenia: 19:30
Wjazd: 20 zł

Udostępniajcie znajomym i dzielcie się kolejną radosną nowiną. Śmierć nadchodzi!

Tagi:

Wróć do „Koncerty”