Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Re: Mystic Festival [Slipknot / KING DIAMOND / Amon Amarth / Testament] 25-26.06.2019 Kraków, Tauron Arena

Hajasz 4 lata temu

Jak widać zespoły z Nuclear Blast i Napalm są najlepsze i najtańsze na taki spęd.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Wydaje mi się, że @pro kupił i to jakoś zaskakująco tanie było w stylu 234,50 zeta, (jak na pełną kwotę za 2 dni). Ale może mi się ubzdurało? bo te bilety wciąż nie w sprzedaży. Może dają 2x bilet na każdy dzień?

To jest właśnie taki fest z wielkimi kapelami, że fani Carcass, Kinga Diamonda i Testament wyjebią te stówki na stół, fani Slipknota i Trivium też moczą gacie, i tak samo Powerwolfa i Amon Amarth, dzieciaki już sobie myślą jak to zamoczą swój wikiński gołowąs w białej pianie. Kiełbina się smaży, piwko leje się z nalewaka i całe rodziny tupią nóżką. Nie ma jakichś pojebańców w stylu Impaled Nazarene czy Destroyer 666, są sami mili, szanowani ludzie :) Jak dotąd to największymi wariatami tutaj jest... Slipknot.
@yog ten bilet, którym się pucowałem na fejsie to był za jeden dzień. W ogóle to kupowałem dla siebie i kumpla. Na początku jak odebrałem z poczty i zobaczyłem 4 bilety, to se myślę: "kurwa, jebnęli się i dali w gratisie dwa więcej". Ale nie... To są dwa osobne bilety na dwa dni, więc tę kwotę 234,50 zł trzeba pomnożyć razy 2, plus tradycyjne opłaty manipulacyjne - sraty pierdaty :|
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

A no tak, ja tak dawno na dużym koncercie nie byłem, że zapomniałem o tych śmiesznych opłatach :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 lata temu

Ale ta przepychanka w wykonaniu Hajasza i kontr jest w chuj nudna...
Vo mnie interesuje, czy się sprzeda , czy nie sprzeda...

Ja wpierw parę słów o najważniejszym: WADA- z tego co widzę, to fest jest w środku tygodnia... Dla mnie to hiper problem, bo Ślubna musi brać urlop, by dom opanować. A doliczając dojazd to się robią 3 dni niemal...

Kapele: zawsze będzie to, co pasuje lub nie. Pasuje- jadę, nie- dupy nie zawracam.

KRÓL- nie rozumiem zarzutów Hajasza, że się w biznesie nie liczy... argument z dupy, bo ja i większość z moich znajomych jedzie właśnie dla Niego, by zobaczyć klasyki, a może zajawkę nowego.

Carcass- dawno u nas nie grali, chyba od czasu koncertu w Gdańsku z Obituary, Napalm i Voivod nie było ich? Swoją drogą, to byłby skład na fest!

Slipknot- znam parę utworów- pewnie na żywo będzie super, będą- obejrzę.

Testament i Amon Amarth- chętnie obejrzę, nie sądzę by było słabo, zazwyczaj mnie nie zawiedli.

Nie znam Powerwolf... wiem, to pewnie blamaż...
Trivium - kojarzę, nie moja bajka, ale wtedy bym zjadł obiad, czy kolację. ;)

Reasumując- rozjebuje mnie cena... Ciekawe, czy będzie Metalmania, oby, bo i bliżej i Spodek i jakoś tak mi się tam dobrze te koncerty kojarzą... A tak tu jeszcze dochodzi hostel i minimum jeden nocleg w Krakowie...

Nie mam listy, czego oczekuje, ale stanowczo na razie tylko King mnie przekonał i chyba na bilecie jednodniowym się skończy i znając me szczęście, wtedy nie będzie Carcass...

Pierwsze trzy Mystic bardzo miło mi się kojarzą i jakoś tak bym to lepiej widział, niż napompowane od razu do granic rozsądku...
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Ale ta przepychanka w wykonaniu Hajasza i kontr jest w chuj nudna...
Vo mnie interesuje, czy się sprzeda , czy nie sprzeda...
Nie czaisz, że meritum przepychanki jest los sceny, czy takie festy mają sens, czy będzie kolejny itp? Dla mnie temat ciekawszy, niż kto co lubi ze składu :P
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 lata temu

Nie, nie czaje, bo to są dywagacje, czy lepiej obciąga z dużym biustem czy z małym. Dla mnie liczy się frajda, co będę dywagował.
Tak naprawdę to takiemu Mystic może zaszkodzić dobra Metalmania czy z dwie ,trzy dobre trasy na wiosnę, co mocno wydrenują budżet potencjalnym fanom., Tylko tu los Kinga pozostaje nie zagrożony, ten koncert, dzień gdy on będzie grał, jest niezagrożony. Podobnie Slipknot.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 lata temu

Koncerty emerytów raczej nic dobrego nie wróżą. Wolałbym jakiś konkretny zestaw pokroju jeden dzień death metal, drugi black metal z zespołami z obecnego topu niż ciężkostrawną zimną pizzę. Problem w tym, że Mystic ma związane ręce umowami i bierze zespoły, których wytwórnie reprezentuje obecnie w Polsce a więc Nuclear Blast, Roadrunner, Napalm itp, których katalogi dzisiaj są dostępne w skansenach a nawet największe nazwy są zlewane.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 lata temu

Mi też dzień bardziej konkretnych wrażeń by leżał. Może nie aż tak radykalnie, bo death/black razem. Ale powiedzmy sobie , to niczym zestaw promocyjny kosmetyków Oriflame, weźmiesz co dają, mimo że chciałeś tylko żel pod prysznic... Nie ma innej opcji.
Poczekamy do kolejnych nazw.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Poczekamy do kolejnych nazw.
Jasne ale uważam, że sprawa jest zamknięta i kolejne nazwy będą tylko coraz niżej w hierarchii.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 lata temu

Mam nadzieję, bo ja takich Trivium czy Wolf coś tam nie znam, zatem te "niższe finansowo" mogą mnie tylko miło zaskoczyć. ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro 4 lata temu

Ja tylko tu nadmienię, że bilety 'early bird', czyli te "najtańsze" zostały wyprzedane.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Metalmania, He He

Dochodzi Emperor.

Obrazek
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 4 lata temu

Nie udało mi się w tym roku być na Metalmanii. Zamiast tego, na otarcie łez, 2 razy byłem na Ihsahn. Nawet nie liczyłem, że w najbliższym czasie będę miał możliwość zobaczenia Emperor a tu taka gwiazdka z nieba. Muszę być!
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 4 lata temu

No to dorzucili srogo do pieca. Z blackowych gwiazd to już tylko tych panów chciałem zobaczyc. Dawać te bilety jedniodniowe. Jakby w jednym dniu dano Krula, Carcass, Cysorza i Municipali na rozgrzewke to byłoby bajecznie!
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Jak dla mnie, to powijakowy Into The Abyss IV bije ten nowy Mystic na głowę :P
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Nucleator 4 lata temu

Powerwolf, Slipgniot, Trivium, Amon Amarth, Emperor - czyli typowe gnioty skołowane po to, by przynieść zysk. Kinga Diamonda widziałem już, podobnie Testament i Carcass, więc na spokojnie mogę sobie ten fest odpuścić.
Ryszard pisze:
3 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 4 lata temu

Ogłoszono kolejne zespoły. Jak przeczytałem Sałaton i Within Temptation to parsknąłem srogo, ale jest i druga strona medalu, czyli Power Trip, Immolation i Crowbar. Szczerze mówiąc tą drugą trójką mnie przekonali (szkoda, że Power Trip pierwszego dnia, więc mnie raczej ominie).

Jest i rozpiska dni, drugi dzień póki co ciekawszy, no i po Królu można się już zawinąć do domu.

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

karp pisze:
4 lata temu
Ogłoszono kolejne zespoły. Jak przeczytałem Sałaton i Within Temptation to parsknąłem srogo,
Słyszałem to w sobotę i moja reakcja była podobna, ale dość mocno pijany byłem i do dziś nie byłem pewien, czy to Sabaton, czy Najtłisz miał być ;D
HUMAN
Tormentor

HUMAN 4 lata temu

Sabaton :ugeek: :ugeek: :ugeek:
kurcze 200 plus dojazd za Immolation , Carcasss lekka przesada chyba , ze towarzysko i to będzie sobota na chwile obecna pas zdecydowany
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Immolation to tam pewnie zagra 25 minut :P
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 lata temu

Tylko mi nie mówcie, że nie mówiłem. Odpowiedź #8 w tym temacie. Dokonało się.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

No, trzeba Ci przyznać, że trafiłeś :D Ale ja naprawdę nie podejrzewałem, że to może stać się faktem. Może po prostu jestem zbyt naiwny...

Ja serio myślałem, że Król ściągnie znaczny procent kupujących bilety, jednak po tym apdejcie jestem gotów to cofnąć. Gros poleci w ręce Sałaton, kolejne miejsce alternatywniaki z wydziaraną "eSką", jeszcze dalej hodowcy plecaków-kostek, którzy myślą, że słuchając Amon Amarth i Emperora są ekstremalni na tle fanów "eSki" i wreszcie na końcu ludzie od Kinga, Carcass czy Immolation ;)

Naprawdę, na początku dawało to wszystko jakąś nadzieję ale teraz widzę, że robi się z tego kolejny fest rozwodnionej kiełbasy muzycznej i taniego, dźwiękowego browara z kija.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 lata temu

Kapralu Diabelski toż najgorsze dopiero nadejdzie bo według tych plakatów ma być jeszcze 13 zespołów i jak znam życie to 10 będzie z Nuclear Blast a pozostałe 3 z... Nuclear Blast.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 4 lata temu

A tam, marudzicie, co za problem pójść tylko na te ciekawsze zespoły, a na reszcie po prostu raczyć się piwem i kotletem? Black Silesia była już najlepszym dowodem, że z samych prawdziwkowych zespołów ciężko złożyć fest który na siebie zarobi. A jeśli mam wytrzymać rzępolenie w tle Eluveitie, żeby potem katorgi wynagrodziło mi Carcass i King Diamond to ja mogę co roku takie męczarnie przeżywać.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

No, jak ktoś lubi 30 minutowe koncerty swoich faworytów, to na pewno będzie kontent z dnia spędzonego w męczących warunkach w tłumie ludzi ;) Bo jakoś wątpię, aby ten King Diamond to tam więcej, niż 45 minut zagrał. Ciekawe ile tam scen będzie, bo chyba nie jedna?

Ogólnie to jednak nie mam nic przeciwko takiej formule festu i mu gorąco kibicuje, mając świadomość, że nie jest to wydarzenie kierowane ani do mnie, ani do ludzi, z którymi widuje się na kilku koncertach rocznie ;) Jak by nie było, tego typu rodzinne festy spełniają ważną rolę wprowadzenia małolactwa w dźwięki nieco bardziej rogate, niż Sabaton czy Within Temptation, może ktoś tak sprawdzi Carcass czy Immolation, a ostatecznie kiedyś będzie fanem Blasphemy!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

karp pisze:
4 lata temu
A tam, marudzicie, co za problem pójść tylko na te ciekawsze zespoły, a na reszcie po prostu raczyć się piwem i kotletem?
Ależ żaden, jak komuś pasuje to niech jedzie, mnie nic do tego. Tylko nie wiem jaki jest sens wywalać grube pieniąchy na półgodzinne koncerty kapel, które można u nas zobaczyć średnio raz na półtora roku ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Eluveitie przenieśli na pierwszy dzień. Są już w sprzedaży bilety jednodniowe.

Ceny:

Obrazek
https://tickets.mysticfestival.pl/pl/
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Immolation to tam pewnie zagra 25 minut :P
30, by było po 5 kawałków... Już tak grali podobnie na Metalmanii. totalny niedosyt, ale czasem lepiej mniej niż wcale.

@Hajasz pięknie zgadłeś. ;)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 4 lata temu

Powerwilk to taka abba na power chordach. Gawiedzi sie podoba. Slipknot przyciagnie mlodych i z sentymentu tych 30 latkow. King jest ponadczasowy. Nie ma opcji by ten fest byl klapa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Dochodzą jeszcze emeryci:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

3 sceny:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 4 lata temu

Ile się jedzie ze Szczecina do Krakowa? Tak się składa ze 21-28 będę urzędował na Wolinie i w Międzyzdrojach. Skład wygląda już nawet nawet. Moze tak wpaść 26 na Crowbar, Immolation, Kinge i spierdolić wcześnie wieczorem jak się gówna zaczną....
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 4 lata temu

Łeee Possessed pierwszego dnia. Kurde, jednak to 3 stówy, czy aby na pewno warto? Jak święta idą to człowiek inaczej patrzy na te 300 zł niż w listopadzie :p
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Ryszard pisze:
4 lata temu
Ile się jedzie ze Szczecina do Krakowa?
Pociągiem to tak pod 10h minimum, bezpośrednim :P Chyba, że jakie Pendolina jeżdżą do Szczecina, to nie wiem.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality

KorgullExterminator 4 lata temu

Ryanair z Goleniowa do Balic, godzina z wasem.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Ryszard pisze:
4 lata temu
Ile się jedzie ze Szczecina do Krakowa?
Pociągiem to tak pod 10h minimum, bezpośrednim :P Chyba, że jakie Pendolina jeżdżą do Szczecina, to nie wiem.
10H? Lol 600 km w 10h? Na chuj ta kolej w takim razie?
Samolot. Dobry plan...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

rockmetal.pl donosi, że mają być tam jeszcze takie wspaniałe hordy, jak:

Obituary
Jinjer
Entropia
i
Batushka
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

A ja myślałem, że napiszesz iż podczas tego niesamowitego wydarzenia Sabaton zagra rzeczy z nadchodzącego albumu :D
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 3 lata temu

Moze Horytnica będzie przed Trivium i Sabaton? Gwarantowana mega zabawa pod Main Stage. tba
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Horytnica do składu i dofinansowanie z IPN załatwione!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
rockmetal.pl donosi, że mają być tam jeszcze takie wspaniałe hordy, jak:

Obituary
Jinjer
Entropia
i
Batushka
Zamiast Obituary ma być ten Vltimas a Batushka ma pograć jakieś nowości.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Skład festu zamykają ostatecznie następujące kapele dla fanów rocka z pazurem:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Podobno miał być zamiast Sabatonu początkowo Sleja, ale Live Nation widocznie lepsze pieniążki ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Hahaha ten Frog Leap to jest coverband grający popowe piosenki ;D

Usłyszycie tam kurwa Despacito ze sceny głównej.

Podobno Progresję wyprzedali. Grają tam miesiąc przed Mysticem.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 3 lata temu

Myślałem, że na koniec wpadnie jeszcze jakaś petarda.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Hahaha ten Frog Leap to jest coverband grający popowe piosenki ;D

Usłyszycie tam kurwa Despacito ze sceny głównej.

To jest ten Leo Moracchioli? Ten co drze jape robiąc zeza? Lubię.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

No chyba tak, Norweg o włosko-brzmiącym nazwisku z jutuba jakiś, jak najbardziej ;)
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 3 lata temu

I jeszcze w bonusie Lost XD Society czyli wytwór Nuclear Nlastu stargetowany na 15-letnich neothrasherów. Robi się coraz śmieszniej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Bo to jest fest mający na celu właśnie promowanie muzyki metalowej wśród młodzieży i świetnie, że coś takiego na poważnie będzie ;) A że na tym hajs Knock Out zrobi, to mi nie przeszkadza, wręcz kibicuję ;)
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
No chyba tak, Norweg o włosko-brzmiącym nazwisku z jutuba jakiś, jak najbardziej ;)
O kurwa jak to ten typo to kurwa kondolencje, ale fani Slipknota pewnie by mu berło obrobili.

EDIT: Chyba mój najwulgarniejszy post, ale inaczej się nie da kurwa. Typ jest rakiem jutuba, często wyskakuje w polecanych i zbiera mnie na wymioty.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 3 lata temu

Rozpiska drugiego dnia to jest jakaś katastrofa :lol:
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
yog