GHC
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

Acherontas / Inferno / Djevelkult / Occultum 25.03.2019 Łódź, Magnetofon

GHC 5 lata temu

Obrazek

EOSFORIAN ADVERSARY EUROPEAN TOUR 2019

Acherontas - jeden z najważniejszych zespołów greckiej sceny metalowej. Mistyczny black metal kreujący atmosferę okultystycznego rytuału. Tu wzniosłość łączy się z bluźnierstwem.

W Łodzi zespół promował będzie swój ostatni krążek "Faustian Ethos" z 2018 r.

https://www.facebook.com/AcherontasCoven
https://acherontascoven.bandcamp.com/

Inferno - czołowi przedstawiciele czeskiej sceny metalowej. Ich black metal pełen jest klimatycznych wstawek i nieoczywistych rozwiązań. Coś dla tych, którzy cenią połączenie melodii z solidnym uderzeniem.

Ostatnim pełnym albumem zespołu jest "Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)" z 2017 r.

https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644/


Więcej informacji o kolejnych kapelach i biletach wkrótce!


Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Bardzo fajnie, jak najbardziej będę próbował się stawić, choć chujowo, że poniedziałek ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

To te dwa trendziarskie gówna? 😊🐑
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Acherontas to przewodniczący nurtu ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Ale którego nurtu? Religijnych black metalowców którzy się pojawili gromadnie po 2007 roku, czy nurtu zespołów zmieniających stylistykę w zależności od potrzeb? Proszę o poważną odpowiedź, bo nie śledzę ich kariery, bo i nie traktuję ich poważnie, a mimo wszystko chciałbym wiedzieć.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Przecież oni jadą ten swój rytualno-okultystyczny blaczurek od jakiego 2008 właśnie co najmniej, do przedostatniej Amarty, z roku 2017. Nic się tam nie zmieniło za bardzo przez ten czas, to różne odsłony tego samego :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

No to mają przynajmniej plusa, że na rzecz dostosowania się do mody zmienili nazwę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Ja tam się na religijnym blacku i Funeral Mistach nie wyznaję, ale wydaje mi się, że Acherontas brzmi jak Acherontas, nie jak inne religijne blacki i to raczej oni rozwinęli tę formułę na tyle, że inni poczęli to kopiować. Nie brzmi to w każdym razie jak religijny Marduk. Debiut to jest takie granie w stylu orthodox bm rzeczywiście, ale jest to 2007 rok, a oni mają w 1996 pod nazwą Worship demo z taką okładką:

Obrazek

Dość jest to kurde dawno temu :P Stuthoff nie znam to nie wiem, ale tytuły też dość mają mistyczno-okvltystyczne jak na NSBM :P

Mi się zawsze wydawało, co by o Acherontas nie mówić o ilości produkowanego merchu itp. raczej jest leader, nie follower :P Followerem to jest Rotting Christ ;) No i powiem szczerze, że w przypadku Acherontas to jakoś to z przymrużeniem oka traktuję, choć w pewnym momencie się już trochę pogubił typek, jak Shibalba zaczęła jakieś tam drobniutkie sukcesy święcić (w sprzedawaniu suwenirów pewnie głównie).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 5 lata temu

Acherontasa może i bym zoczył kolejny raz, jak wolne akurat dadzą, chociaż ostatnie materiały niezbyt słucham. A Inferno to już nie bardzo raczej, gra to gra, trudno, przeżyję, bar też interesujący :D
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Ja tam się na religijnym blacku i Funeral Mistach nie wyznaję, ale wydaje mi się, że Acherontas brzmi jak Acherontas, nie jak inne religijne blacki i to raczej oni rozwinęli tę formułę na tyle, że inni poczęli to kopiować. Nie brzmi to w każdym razie jak religijny Marduk. Debiut to jest takie granie w stylu orthodox bm rzeczywiście, ale jest to 2007 rok, a oni mają w 1996 pod nazwą Worship demo z taką okładką:

Obrazek

Dość jest to kurde dawno temu :P Stuthoff nie znam to nie wiem, ale tytuły też dość mają mistyczno-okvltystyczne jak na NSBM :P

Mi się zawsze wydawało, co by o Acherontas nie mówić o ilości produkowanego merchu itp. raczej jest leader, nie follower :P Followerem to jest Rotting Christ ;) No i powiem szczerze, że w przypadku Acherontas to jakoś to z przymrużeniem oka traktuję, choć w pewnym momencie się już trochę pogubił typek, jak Shibalba zaczęła jakieś tam drobniutkie sukcesy święcić (w sprzedawaniu suwenirów pewnie głównie).
Niechaj im i tak będzie. Ja tam przecież black metalu nie szanuję, zwłaszcza takiego, gdzie sugerują, że rozmnożą z pomocą Lucypera wino i czipsy, bo znają czary mary jak główny bohater sequela Biblii, więc się nie znam.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Koncerty”