Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Kolejnym właściwym zespołem we właściwym miejscu jest Stillborn.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Dołącza Dracula - jak ktoś nie kojarzy, jest to tasmański hejwior (przypuszczalnie z ziomem z BMSS na woxie)

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Dochodzi Bütcher, który jest podobno z Belgii i gra speed metal, ale nie wiem, nie znam, nie słyszałem nigdy o tej hordzie. Pewnie fajne do piwka z kapustą.

Obrazek
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 3 lata temu

Helfaja Defkulka jest fajna, ja tam będę hasać a piwo spożywać w innym terminie. Na Sodomizer np heh raz widziałem i ponudziło ździebko.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Wcześniej doszło cośtam, a teraz dochodzi MIGHTY IMPERATOR!!!

(i Warfist)

A, Antichrist to był.

Jest to już pełny line-up festu.

Obrazek

Obrazek

Na wszelki wypadek przypominam, kto gra:

TORMENTOR
NUNSLAUGHTER
IRON ANGEL
VARATHRON
PSEUDOGOD
INFERNAL WAR
VOIDHANGER
NEKKROFUKK
SODOMIZER
HELLFIRE DEATHCULT
STILLBORN
DRACULA
BÜTCHER
ANTICHRIST
IMPERATOR
WARFIST
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 3 lata temu

7 trzeba, 5 można, reszta wódka i kiełbasa ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

No, też 7 naliczyłem ;) Z czego pewnie ze 2 i tak się przegapi, bo lekko nie ma.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Attila zaprasza mighty metalheads!

Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Lord of the Logos zaszczyci swą obecnością Gród! Krzysio Szpajdel Będzie wystawiał swe prace całe 2 dni festiwalu.
Wystawa trwać będzie całe dwa festiwalowe dni, a mieścić się będzie w otwartym na tę okazję korytarzu u podnóży Grodu, w którym eksponowane będą równocześnie średniowieczne narzędzia tortur.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Pogoda ma być rzekomo ładna, ale jakby co ten Gród ma jakąś płachtę niby do "zrobienia dachu".

Obrazek
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

"dupna płachta" ? Zgłaszam na Policję propagowanie homoseksualizmu !
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

A tak się prezentuje cały plakat:

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Dochodzi jeszcze last-minute italo-disco od Violentor:

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

BREAKING NEWS:

BĘDZIE NAMYSŁÓW PO 5 ZŁ ZNOWU
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Tormentor i Varathron - piątek
Iron Angel i Nunslaughter - sobota

Reszta rozpiski jutro w południe ma się ukazać
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Rzutem na taśmę do składu doszedł jeszcze Vesicant.

Stół czasu:

Obrazek
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

No właśnie chujowo, bo wychodzi na to, że w sobotę od 17 pod sceną. A kiedy piwo?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Cały czas oczywiście.

Znaczy ja w sobotę to sporo mniej jednak, bo w niedzielę trzeba wrócić.

Gdyby jakiś forumowicz chciał jechać w czwartek po południu, wracać w niedzielę to mam jeszcze 1, góra 2 miejsca w samochodzie. Z Warszawy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

To co, nikt prócz mnie, Hajasza, DiabelskiegoDoma, Titka, Nebsia i Metalizeda nie jedzie?
deathwhore
Tormentor

deathwhore 3 lata temu

Mnie tam nie stać na takie rarytasy.
Nebiros pisze:
3 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Możesz sobie zza muru posłuchać koncertów, a na pole namiotowe Cię zawiozę ;p
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
To co, nikt prócz mnie, Hajasza, DiabelskiegoDoma, Titka, Nebsia i Metalizeda nie jedzie?
A obiecałeś, że będzie połowa forum! Obiecałeś!
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 3 lata temu

No co? 1,2...5 I 6. Solidna połowa aktywnych użytkowników. :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

No właśnie :P Obietnica spełniona ;)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 3 lata temu

Jakby mi ktoś kupił bilet to bym przybył, nawet piwa 4pak wziął i każdemu po ciepłych skarpetach 3 sztuki.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 3 lata temu

Ta, jasne a potem byłoby tak jak na The Milich. "Sorry, chłopaki, podrywałem dziewczyny na siłce a potem tańczyłem z nimi na dyskotece" :v
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 3 lata temu

bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

zza muru posłuchać koncertów
Ktoś jeszcze kupuje bilet w dniu imprezy? Bo jak zabraknie, to posłuchamy zza muru obaj.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 3 lata temu

Jakoś nie wydaje mi się, żeby zabrakło ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Raczej nie zabraknie, jestem 256 osobą, która kupiła bilet przez goout.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 3 lata temu

Mam nadzieję, że choć jeden z Was się nie najebie tak bardzo i zrobi potem jakąś konkretną relację z tego festu. Mnie ciekawi jak wypadną Imperator, Tormentor i Pseudogod.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 lata temu

Wędrowycz pisze: Mam nadzieję, że choć jeden z Was się nie najebie tak bardzo i zrobi potem jakąś konkretną relację z tego festu. Mnie ciekawi jak wypadną Imperator, Tormentor i Pseudogod.
Oczywiście, że nikt się nie najebie bo info z ostatniej chwili jest takie, że niestety nie będzie sprzedaży alkoholu na wydarzeniu i będzie zakaz wnoszenia swojego alkoholu na teren grodu!
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 3 lata temu

Przecież z BL to same Leszki tam będą co to jeżeli już opowiadają, to o nie swoim pijaństwie czy przygodzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Same dobre chłopaki co mało piją i nie przeklinają.... Ciocie :) :)

6 pak piwera na całe trzy dni i koniecznie relacja jak to inni się bawili bo samemu.... :/ trochę niewypada.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 3 lata temu

Już prawie pogodziłem się, że tylko pierwszy dzień zaliczę, bo nagle kolega z pracy z którym się miałem zamienić rodzić wymyślił, no ale jednak innego ochotnika zwerbowałem na niedzielę do pracy. Zatem na jakoś 17 zapadnę. Ugh!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

No, z Tobą przynajmniej wypiłem piwo i wymyślałem teksty o bananach, z DeDe nawet wódkę piłem, a ta reszta jakaś taka nieśmiała, podejść nie chciała się przywitać. Jedyny na imprezie koleś w koszulce Moenen of Xezbeth, nawet parę osób mnie zaczepilo i powiedziało, że to Zajebista kapela. Mordeczki, nie spotkaliśmy się, więc może za rok jeśli nie w innych okolicznościach, ponieważ jestem zachwycony festem i zamiaruję bywać regularnie. Tym bardziej, że Sabbat nawet lubię.

O tym jaki gig jak wyszedł danemu zespołowi, nie będę się rozpisywał, dając pole do popisu reszcie. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że dokumentnie poskladala mnie kapela Dracula, prawdopodobnie tylko mnie oraz kolegę Waldka z Morbid Chapel Records, którego być może znacie. Obaj staliśmy pod sceną absolutnie zachwyceni facetem, który wyglądał tak:

Obrazek

I będąc absolutnie zjaranym, ciągle śmiał się do mikrofonu oraz krzyczał "fuck you cunts" po każdym kawałku. Ta podróba Kinga Diamonda oraz Mercyfull Fate, jaką zaprezentowali, absolutnie grana na luzie i bez żadnej powagi, tak mnie wprawiła w dobry nastrój, że nawet teraz myśląc o niej, mam banana na ryju. I gówno mnie obchodzi, że to zrzynka z ww. kapel i jak twierdzili pytani o to ludzie, którzy "wolą oryginały od nedznych podróbek", nie ma w tym nic zachwycającego. Na scenie Dracula, to tony dobrej zabawy i luzackiego metalu, który tak mi się spodobał, że jak tylko wydadzą coś większego prócz tej epki i singla, biorę. Poszedłem posłuchać sobie czegoś "na rozgrzewkę", a odkryłem świetny zespół. I jeszcze wrzucę fotę z Tormentora:

Obrazek
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
a ta reszta jakaś taka nieśmiała, podejść nie chciała się przywitać.
Ta reszta to bardzo śmiała ale nie przyjechała tam bawić się w detektywów tylko kurwa się spotkać a ciężko kiedy nikt nie ma jaj aby zostawić nr telefonu.
W tym miejscu wielkie dzięki dla @HUMAN, który użyczył kontakty bo inaczej to byłby chuj wielki.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Prawda to, serdeczne podziękowania dla @HUMANa, dzięki któremu pobalowano, powznoszono dłonie (pięści, żeby nie było, żem hajlus :P) i pośpiewano ;)

@Titek ten kolo z Draculi to raczej nie był zjarany, o ile to nie był dla niego pierwszy raz w życiu, raczej był najebany polskim piwkiem tudzież wódeczką :) Siedziałem (siedzieliśmy z Hajaszem i Nebsiem?) z nim chwilkę przy stoliku ;) Zachowywał się jak solidnie najebany :P Swoją drogą mam ziomka, który jest takim maniakiem, że przyjechał z Wawy na Draculę i zaraz po niej wracał :P Bardzo mu się podobało. Inni byli zażenowani. Dla mnie spoczko. Nie jest to Black Magick SS, ale kawałki te nowsze fajne i cover Bathory gites.

Najlepsze: Tormentor, Imperator, Voidhanger, Infernal War, Nekkrofukk (przednia inicjatywa z zagraniem w Byczynie Gate of Nanna), Nunslaughter tylko z Goat bardziej zajebiście (dość trzeźwy byłem, piwko wypiłem ledwie do tej pory przez roszady z zagubioną gitarą Iron Angel, może dlatego). Chyba jakoś tak. Varathron nie widziałem, podobno świetnie.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 lata temu

Ta kurwa... a kto ruszył główką, żeby się z @HUMANem w tej sprawie skontaktować to już kurwa nikt nie powie! Tfu!

U mnie zdecydowanie najkorzystniej wypadł Tormentor, Imperator oraz Voidhanger, do którego to mam jakąś słabość płytowo i koncertowo.
Generalnie dzięki temu wypadowi utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że jednak kurwa wszystko gdzie frontmanuje Pan Csihar musi być zajebiste, a na żywo jeszcze kurwa lepsze.
Klimat na feście zajebisty, pogoda tak samo. Bardzo sympatycznie było też poznać te kilka osób, z którymi człowiek jeszcze nie miał przyjemności na żywo, także z tego miejsca serdeczne pozdrowionka dla DD, Hajasza, po raz trzeci już yogziego i Metalizeda, którego też się udało gdzieś w tłumie wyhaczyć... a Titek Tobie tylko powiem, żebyś następnym razem znowu ubrał koszulino MoX'a to może Cię odnajdę :D

Podsumowując - dołączam się do grona świeżo zwerbowanych black silesowców i gorąco liczę na to, że za rok też się uda przyjechać i to na dwa dni, a nie na jeden. :)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

Varathron wyszedł zajebiście. Cały czas siedziałem przy barierkach i byłem zdziwiony, że to tak krótko, tak mi przeleciał czas przy orgazmach przezywanych podczas słuchania kawałków z "His Majesty..." oraz najnowszej płyty. Zagrali też jeden z jakiejś nowej* i też był niezły, chociaż może zbyt techniczny. Ale słuchało się przyjemnie. W ogóle trudno mi wybrać "najlepszy" zespół ze względu na różnorodność stylów, ale wszystkie przyłożyły się do grania. Nie zauważyłem, żeby ktoś tam odwalał pańszczyznę. Nagłośnienie też bdb, nawet taki zespół jak Pseudogod wypadł klarownie, chociaż byłem już tak zmęczony i przepity waleniem browarów jednego za drugim, że zacząłem przysypiac podczas gry na stojąco, a po wszystkim szybciutko zawinąłem się do namiotu spać, niestety ze szkodą dla siebie, bo w nocy odwiedził nas Don z Nun Slaughter, który chciał zaruchać jakąś małolatę, która chciała być zaruchana przez mojego kolegę, więc przyszła do naszych namiotów, przyprowadzając muzyka. Generalnie mam same mile wspomnienia, tylko następnym razem wezmę kasy więcej na merch, bo w tym roku skromniutko tylko Anno Daemoni Tormentor oraz festiwalowa koszulka, a poza tym trzy kleszcze, z czego jeden wbity w jaja. Za rok będzie lepiej.
______
* - w sensie, że dopiero Pr, ygotowywanej.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 3 lata temu

Bdb festiwal te całe Czorne Siurwlesie, za rok pojadę też, nawet na Sabbat, którego nie słucham. Siniaki obecne, gardło zdarte, wokal chropowaty, ergo ubawiłem się znakomicie. Pozdrowienia dla spotkanych forumowców( listy nie zrobię, bo jeszcze o kim zapomnę nadmienić i się cieszyć będzie, ze został pominięty :D. Parę wiaderek alko poszło, starcza demencja swoje dołożyła, ale mniej więcej było tak:
Zawitałem na teren festowy jakoś z teleexpressem, zatem Dracula, Butcher, Stillborn mnie ominęły, z daleka kawałek Stiiiborna wypatrzyłem.
Voidhanger oglądałem w półdystansie, kilka razy widziałem i kolejny raz pozamiatane należycie, chociaż skłamałbym, że oglądałem ich z wyjątkowym skupieniem - latałem to tu to tam, witałem sie i ględziłem z róznymi osobnikami a do tego wszystkiego Voidhanger grał do taktu.
o 19 nie było dobranocki a Imperator. Lepiej, bo dobranocki bywaja kiepskie as Imperator przywalił zacnie, kapcie spadnęli. W chuj kontent pohopsałem pod scenę, tak można się reaktywować. PODOBAŁOMISIE.
Varathron- jako, ze cenię i sama kapele i sam nurt greckiego BM to karnie stawiłem sie pod scena i kolejny bardzo udany występ. Raz Varathrona widziałem i ten występ byczynowy był sporo mocniejszy.
Żeby nie było zbyt letko po dwóch takich strzałach na scenę wlazły Brathanki Tormentory. Nie mam pytań, mega recital.
Hellfire Deathcult- widziałem już kartony z mlekiem ze zdjęciami osobników z kapeli, Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, zabłądziło się bidulkom i nie zagrali
Vesicant- gruzowisko jakieś musi być, nie ma balu bez gruzmetalu. Tez solidne zakończenie jakże udanego koncertowo dnia. Przyznam sie bez bicia, ze mam LP Vesicantów, ale aż tak często nie lata, no ale zmienione to będzie bo dali sobie rady bez problemów.
Dzień drugi zacząłem o 6, tradycyjnie, niczym rok temu - Powolny Obchód Terenów w skrócie POT. Ot do Byczyny i z powrotem, często biesiadując w trakcie.
Tak celebrowałem te wszelakie łażenia, rozmowy towarzyskie, śniadania i grille, iż pierwsza kapela , która me zaropiałe oczki ujrzały był Nekkrofukk, oglądany zresztą niedbale strasznie. MEA KAŁPA.
Infernal War widziałem kupę razy to i kolejna odpuszczona rzecz- zerkałem tylko jednem okiem.
Nun Slaughter fajnie , ale jednak brakowało szaleństwa i maniakalnych śmiechów dolegających zza garów, no ale muzycznie i koncertowo full radocha, jak mawiają piłkarze- seryjni mordercy- nóżka sama chodziła.
Iron Angel? ee nie dla mnie
PSDGD zagrali za to bardzo mocno, elegancko ukoronowali ten jakże przyjazny festiwal. Putingody rozjebali wątpiących moim zdaniem i jeden z najmocniejszych punktów festiwalu całego. Hurra koniec tych ryków, można iść sie napić w spokoju haha. Najchętniej bym dał sie zamknąć w lokalnym budynku "Browaru W cieniu" który to w żadnym cieniu nie jest a właśnie w full słońcu. Wszędzie kłamio, no szędzie. To za rok trzeci raz w Byczynie :D. Chyba, ze policja odwoła hehe, bo chyba rowerkami w tym roku zbyt mocno sie nikt nie bawił brzydko( albo umknęło mi bo też i nie śledziłem).
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Obrazek

#takbyło
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

Powalił go polski alkohol. On już podczas koncertu wypił ze dwa, trzy piwa. Pewnie myślał, że to takie same szczochy jak te, które sprzedają na zachodzie i go powaliło 5 procent.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 lata temu

Ta, mi chciał mojego browara zabrać jak kulturalnie siedziałem przy stole. Jeszcze jak stał na nogach.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 3 lata temu

Ode mnie na szczęście chciał nic, widać nie wzbudzałem zaufania hehe, spojrzał tylko jak stałem z naręczem kubków z piwem i wydalił się. Notabene na początku nie wiedziałem, ze to jakiś tam se typ z jakiejkolwiek kapeli, myślałem, ze jakiś klasycznometalowiec z Czach czy innych Miemiec wpadł zadziwić kraje zaściankowe i zacofane :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Aha, @deathwhore, bym zapomniał. Imperator zagrał, jak to powiedział Bariel - pierwszy raz od 30 lat albo i pierwszy raz w ogóle - Love is the Law (Love Under Will) :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Ukazało się dziś oficjalne aftermovie:

Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 3 lata temu

W 1.12 widać tego zboczeńca TITELITUREGO, w 1.38 nawet fajne świnki. A yoga w ogóle nie widać, pewnie siedział gdzieś grzecznie, popijał Łomżę i tupał nóżką.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Dlatego z zeszłego roku był lepszy filmik, że yoga było widać. Tutaj to przyspieszenie gry perkusistów śmiesznie jakoś wygląda strasznie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

W jednym momencie gdyby kamerka poszła bardziej w lewo to by nas uchwyciła.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Koncerty”