Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

FOAD Fest 3 29-30.11.2019 Kraków, ZetPeTe

#1

DiabelskiDom 4 lata temu

Pod sam koniec listopada w pięknym mieście Krakowie odbędzie się taki oto zjazd:

Obrazek

Dodheimsgard,
Bolzer,
Deus Mortem,
Blaze Of Perdition,
Voidhanger,
Anima Damnata,
Stillborn,
Outre,
Brudny Skurwiel,
Matterhorn,
Cancerfaust,
Lament.

Wydarzenie na fejsiku:
► Pokaż

Bilet jednodniowy: 85zł (przedsprzedaż) / 100zł (w dniu koncertu)
Karnet: 160zł (przedsprzedaż) / 180zł (w dniu koncertu).
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Pewnie by była szansa, że się wybiorę w tym roku, ale jednak DHG na miejscu przed Hellhammerem to wątpię, by i do Krakowa się chciało :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#3

deathwhore 4 lata temu

Ale pomyśl - nie będziesz musiał uczestniczyć w spędzie w Progresji, żeby ich zobaczyć! No i nie będziesz musiał oglądać Hellhammer!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 4 lata temu

Zamiast Outre zagra Temple Desecration.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#5

DiabelskiDom 4 lata temu

Lepiej być nie mogło ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#6

Belzebóbr 4 lata temu

Fajnie by było zajechać, zwłaszcza dla Anima Damnata i Stillborn ale raz, że drogo, bo reszta podbija cenę :> dwa mało czasu żeby znaleźć jakąś dziewczynę co by mnie przenocowała.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#7

DiabelskiDom 4 lata temu

Feścik klasa. Nie ukrywam, że jechałem tam przede wszystkim na DHG oraz Bolzera a zwłaszcza na to pierwsze i wyszedłem bardzo ukontentowany. Jak szwajcarów widziałem już ze trzy razy to za każdym razem miałem jakieś "ale" i to raczej spore. Nigdy na żywo ten zespół nie zabrzmiał tak jak na płytach a w zeszły weekend po raz pierwszy tak właśnie się stało. Okoi nauczył się śpiewać na żywo najwidoczniej, do tego idealnie ukręcone brzmienie i naprawdę, choćbym chciał to nie mam się do czego przyczepić. Kapela, jak się okazuje w pełni rozłożyła skrzydła, bo set był oparty na tylko na Hero i najnowszej EPce, bez wspomagaczy zainteresowania w rodzaju Entranced by the Wolfshook.

DHG również rewelacja. Nie spodziewałem się, że tak przekrojowo zagrają, bo w zasadzie były kawałki z każdej płyty + EPki. Czy to Ion Storm, czy Aphelion Void czy Ultimate Reflection (!!!). Vicotnik świetnie radził sobie w odtwarzaniu każdego etapu twórczości oraz, co ważne, pod względem brzmienia także nie było do czego się przyczepić, zespół przy odgrywaniu różnie przecież brzmiących studyjnie numerów brzmiał bardzo spójnie. Wszyscy, którzy obejrzą ich na nadchodzących występach powinni być w pełni zadowoleni.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Koncerty”