Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Tormentor / Cult of Fire 05.02.2022 Warszawa, Progresja

Szajtan 8 mies. temu

Left Hand Sounds wspólnie z Obscure Promotion prezentują polską odsłonę europejskiej trasy węgierskiego Tormentor i czeskiego Cult of Fire!

Obrazek

Event na fb:
https://fb.me/e/R1u9zTzC

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 8 mies. temu

Się zobaczy Tormentorka drugi raz z przyjemnością, Cult of Fire też miło, że daleko nie trzeba jeździć, bo dotąd się nie udało, a jakimś total maniax nie jestem. Szkoda tylko, że pewnie Vltava / Vah i tak nie zagrają ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 8 mies. temu

Vltava widziana i słyszana na żywo, hails
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 8 mies. temu

Chuj do szczania ten Cult of Fire. Chyba dobrą mają promocje, inaczej nie mogę sobie wytłumaczyć tego, że nad Wisłą ten czeski zespół jest bardziej popularny od innych, lepszych i bynajmniej nie mam tu na myśli Umbrtki, żeby nie było. Albo to ten modny, hinduski image, który trafia, do metalowców. Szkoda, że Malokarpatan wypadł. Chyba, że to inna trasa. ;)
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 8 mies. temu

No trochę z dupy ten Cult of fire. Tormentorka z chęcią by się znowu obejrzało, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

Koncert odwołany, bo Kowit.
Non Stop Kolor!

Wróć do „Koncerty”