Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Iron Maiden / Within Temptation / Lord of the Lost 24.07.2022 Warszawa, PGE Narodowy

Vexatus 2 mies. temu

Obrazek
Czekam na ten koncert już sam nie wiem dokładnie od jak dawna, bo ze względu na ten cały covidowy syf był już dwukrotnie przekładany... Bilety leżą sobie w bezpiecznym miejscu i również czekają. :) Ktoś z szanownych użyszkodników forum się wybiera?

Tagi:
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 2 mies. temu

Ale gdzie i za ile? Mogłeś bardziej się postarać zakładając temat Ty niesforny inowrocławianinie.
Non Stop Kolor!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor

Nathas 2 mies. temu

Ale co chcesz, czeka sam nie wie jak długo to i zdążył już zapomnieć gdzie i za ile. Bilety też pewnie schował w bezpiecznej kryjówce jak wiewiórka i nie znajdzie :>
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus 2 mies. temu

Hm... No przyznaję, że trochę bez sensu tego posta popełniłem, ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że już 3 lata na ten koncert czekam, bo dwa razy był przekładany i po takim czasie dla mnie oczywista oczywistość, że 24.07.22, Warszawa, PGE Narodowy... Z drugiej strony biletów pewnie i tak już od dawna nie ma i jeśli ktoś się wybiera to od dawna wie kiedy i gdzie. ;)
Nathas pisze:
2 mies. temu
Bilety też pewnie schował w bezpiecznej kryjówce jak wiewiórka i nie znajdzie :>
Bilety akurat leżą sobie bezpieczne w... sejfie. :) Bogaci ludzie trzymają w sejfie pieniądze i cenne rzeczy, a Vex trzyma bilety na Iron Maiden... :?

Wróć do „Koncerty”