Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 854
Rejestracja: 6 lata temu

Ultima Ratio Fest 2022 [Moonspell / My Dying Bride / Borknagar / Wolfheart / Hinayana]

Nathas rok temu

Obrazek Info organizatora:
MOONSPELL łączy siły z My Dying Bride, Borknagar, Wolfheart i Hinayana i wspólnie wyruszają w europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022! Zespoły zobaczymy 12.10.2022 we wrocławskim klubie A2 i będzie to jedyny przystanek w Polsce podczas tej limitowanej trasy po starym kontynencie. Aby uczcić swoją niesamowitą, 30-letnią karierę, ukoronowaną najnowszym i świetnie przyjętym przez krytyków albumem studyjnym “Hermitage”, niekwestionowani królowie ciemności, MOONSPELL, ogłosili serię tras koncertowych na rok 2022! Skład Ultima Ratio Fest 2022 nie jest przypadkowy. Połączenie Moonspell z klasowym, doom metalowym My Dying Bride, uznanym progresywno black metalowym Borknagar, fińskim, cieszącym się coraz większą popularnością Wolfheart i Hinayaną - czyli wschodzącą gwiazdą sceny melodic death metal, powoduje, że tej trasy nie może ominąć żaden fan metalu!

Frontman Moonspell, Fernando Ribeiro, opisuje to koncertowe ogłoszenie w kilku słowach: “Muzycznie będzie to prawdopodobnie najlepsza trasa w jakiej kiedykolwiek Moonspell brał udział. My Dying Bride to jeden z naszych ulubionych zespołów, jeśli chodzi o głębokie, emocjonalne teksty i nie ma nikogo kto potrafi tak w doom jak oni. Ostatni album Borknagar (“Pure North”) jest arcydziełem, a Wolfheart zajmuje specjalne miejsce w naszych sercach z oczywistych powodów. Będziemy świętować nasze 30-lecie razem jako zespół w niesamowitym towarzystwie, a jeśli lubisz zespoły, które „robią to dla muzyki”, będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy fan. Przejdziemy przez całą naszą karierę i zagramy zarówno klasyki, nowe piosenki, jak i ukryte diamenty, więc jest o co robić szum. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w niesamowitym towarzystwie tych zespołów, prawdopodobnie najlepszą i najbardziej serdeczną trasę koncertową 2022 roku.”


https://ultima.deinetickets.de/
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3590
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Ja tam muszę być. Tyle. Moje ukochane bandy z młodszych lat. Nadal słuchane i kupowane.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2374
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Za My Dying Bride zagra Insomnium.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 854
Rejestracja: 6 lata temu

Nathas rok temu

Ha! Już się raczej w tym roku oduczyłem bilety wcześniej kupować. A jeszcze wczoraj myślałem, że to już chyba czas najwyższy na powyższe. I byłbym w dupie! Bo tylko dla MDB bym tam był i na nich mi zależało.
A, i tematów koncertowych też już żadnych tu nie założę, bo co jeden to, kurwa, wtopa.. 😡
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3590
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Jak bardzo lubię Insomnium i chętnie ich obejrzę, to zamiana ich z MDB trochę nietrafiona. Całkowicie inne klimaty. Inna sprawa, że co w zamian za Aarona i spółkę zaoferować??? Totalnie mnie zawiodła ta informacja, ale samego Insomnium też nie widziałem, zatem wizyta cały czas mocno zaznaczona w datach koncertów.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”