GHC
Posty: 38
Rejestracja: 5 lata temu

DEATH CEREMONY: Death Worship (Can) / Anima Damnata / Voidhanger / Katowice / P23 / 12.11

GHC tydzień temu

Obrazek

ROSS BAY CULT ETERNAL w Katowicach!

Death Worship Ryana Förstera (Blasphemy, Conqueror) w zaledwie pół roku po historycznym koncercie w ramach Black Silesia Open Air powraca do Polski na dwa koncerty - w tym do Katowic, by podczas nowej imprezy spod szyldu Black Silesia Productions: DEATH CEREMONY zagrać na żywo utwory z "Extermination Mass" i "End Times".

Obok DEATH WORSHIP, na scenie katowickiego P23 staną również:

ANIMA DAMNATA [exclusive „Suicidal Allegiance upon the Sacrificial Altar of Sublime Evil and Eternal Sin” XX Anniversary Show]
Będzie to ekskluzywny koncert z materiałem z „Suicidal Allegiance upon the Sacrificial Altar of Sublime Evil and Eternal Sin” i zarazem jedyny koncert zespołu w 2022 roku.

VOIDHANGER, czyli niezłomni mizantropi klasy robotniczej powrócą do Katowic po ponad dwóch latach by cynicznie wznosząc toast i typowo w swoim stylu - splunąć na ołtarze życia.

DEVILPRIEST – koncert premierowy najnowszego wydawnictwa „In Repugnant Adoration”, którego premierę na tę jesień zapowiedziało Odium Records. Devilpriest to coraz bardziej rozpoznawalny na scenie ekstremalnej zespół muzyków powiązanych m.in. z Deus Mortem, Anima Damna i Imperator.

Upon The Altar – pierwszy koncert zespołu, który jeszcze przed wkroczeniem na deski sceniczne, juz zaciekawił fanów gatunku. Smolasty, gruzujący black/death dla fanów Teitanblood i Grave Miasma.

Bilety w sprzedaży wkrótce!
P23
ul. Porcelanowa 23
Katowice

Wróć do „Koncerty”