Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

BLACK SILESIA VI

Szajtan miesiąc temu

Jest i ogłoszenie headlinera Black Silesia Open Air 2023.
Obrazek
Wydarzenie:
► Pokaż
Bilety w sprzedaży jeszcze przed świętami!
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY miesiąc temu

Headliner jakkolwiek wielki i kultowy, rzetelnie mi koło chuja lata. Ale ten wysyp ploteczek, mmmm... Co to już nie ma być zapowiedziane? Pojawiają się takie nazwy jak Master's Hammer, który miałby się reaktywować na okoliczność festiwalu, pojawia się Mortuary Drape... :D Wszyscy przebierają nóżkami w oczekiwaniu na kolejne nazwy, a ja myślę sobie, że może to nawet dobrze, że w tym roku nie ma być już kapel z najwyższej półki, ponieważ takich nie słucham, więc może jest szansa na dobry skład? Tylko szofer coś mi staje okoniem i nie chce dać się namówić na przyjazd w czwartek.

No i bardzo żałuję, że nakłada się to z gigiem Urgehal i Endezzmy. Gdyby te kapele zagrały na BS6, to byłoby dla mnie lepsze, niż te wszystkie disastery i destroyery z zeszłego roku. No, tego, bo do sylwestra jeszcze trochę.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom miesiąc temu

Szofer niech niech nie pierdoli, bo sute party to od czwartku właśnie. Potem naprzemiennie party i muzyka, chyba, że ktoś jest frajerem i jedzie tam dla klimatu ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Dołącza Bulldozer, jako drugi headliner.
A.C. Wild wielokrotnie podkreślał, że Polska jest dla Bulldozer krajem szczególnym, nazywając ją nierzadko w wywiadach "Drugą Ojczyzną".

Właśnie dlatego zespół z niemałym entuzjazmem przyjął nasze zaproszenie do wystąpienia jako drugi headliner Black Silesia Open Air 2023, co więcej sam zaproponował, że przygotują na tę okazję specjalną setlistę.

Pierwsza część koncertu stanie się celebracją czterdziestolecia działalności zespołu i koncentrować się będzie na dwóch pierwszych płytach: "The Day Of Wrath" oraz "The Final Separation"; podczas kiedy w części drugiej, Bulldozer, ten jedyny raz powróci do legendarnego "Alive.... in Poland" zarejestrowanego w 1989 roku w Zabrzu, wykonując go w całości na żywo, właśnie w Grodzie Rycerskim w Byczynie.

WE'LL NEVER CHEAT OUR MANIAC FRIENDS
WE PLAY FOR THE WITCHES AS THEY DO COMMAND

WE TRY TO AVOID THE SPIRIT'S COLLAPSE
AS BANDS USED TO DO WE NEVER RELAX!

("Never Relax!", Bulldozer, 1986)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 tyg. temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika