Zealot
Posty: 8
Rejestracja: 6 lata temu

Bestial Laceration V [BAXAXAXA] 28.10.2023 Bielsko-Biała, RudeBoy Club

Zealot rok temu

Obrazek

Bestial Laceration powraca po pięcioletniej przerwie! Kolejna, piąta już edycja odbędzie się 28 października w Bielsku-Białej w RudeBoy Club. Gwiazdą tego upiornego wieczoru będą kultowi niemieccy weterani z Baxaxaxa! Wspierać ich będą polskie zasłużone załogi: Devilpriest, Upon the Altar oraz Impure Declaration!

Baxaxaxa - Legendarni twórcy świetnie przyjętego albumu Catacomb Cult wydanego 2021 po raz pierwszy zaprezentują się na polskiej ziemi. Niech zadrżą cmentarze, niech kości poruszą się znów, albowiem Śmierć nadciąga! Po grobach się niesie, iż nowy album jest w drodze! Sepulchral winds return!

Devilpriest - Młoda, ale zasłużona w podziemiu załoga. Wydany w minionym roku album - In Repugnant Adoration - zbiera wspaniałe recenzje, i z pewnością trupów przybędzie na tym pochodzie Śmierci! I call upon infallible doom!

Upon the Altar - Kolejna młoda stażem, lecz składająca się z weteranów sceny bestia. Duszny i bezlitosny death metal z ich szeroko chwalonego debiutu jeńców nie bierze, a i kolejne psalmy śmierci będą wyśpiewywane w ten przeklętą noc. Mortuus Est Rex!

Impure Declaration - choroba tworzona przez tych zwyrodnialców jest doskonale znana wszelkim piwnicznym maniakom! Poznaniacy tworzą kolejne bluźnierstwa, kocioł bulgocze w oparach zarazy!

Pierwsza pula dostępna od 1 marca do 30 kwietnia w cenie 85zł. Druga pula w cenie 95zł dostępna od 1 maja. W dniu zarazy cena biletów wyniesie 110zł.
Bilety można będzie rezerwować tradycyjnie za pośrednictwem maila: desecrationcommand@gmail.com
W późniejszym terminie bilety pojawią się w sklepie Malignant Voices.
Come to the Sabbath!

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4214
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom rok temu

Wjeżdżam jak motorynka w kury.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Strzał z pyty będzie gwarantowany.
GRINDCORE FOR LIFE
Zealot
Posty: 8
Rejestracja: 6 lata temu

Zealot rok temu

Bilety z limitowanej pierwszej puli można już rezerwować mailowo na desecrationcommand@gmail.com
Zealot
Posty: 8
Rejestracja: 6 lata temu

Zealot 8 mies. temu

Obrazek

Doszło do drobnych roszad w składzie już jakiś czas temu, ale przez problemy z kontem dopiero teraz mogłem tutaj update wrzucić.

Wróć do „Koncerty”