Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

DEICIDE / KATAKLYSM / Brand Of Sacrifice 8.08.23 Poznań, Klub Muzyczny B17

Zsamot 9 mies. temu

Na przyjazd Deicide do Polski czekało wielu! Okazja jest wyjątkowa, bo legendarni death metalowcy świętują 30-lecie kultowego 'Legion' i w związku z tym przygotowali specjalny set🤘Zaklepcie swoje bilety już dziś, aby nie przegapić tego koncertu👉
Czasówka wydarzenia prezentuje się następująco!💥
19:00 OTWARCIE DRZWI
19:30 BRAND OF SACRIFICE
20:20 KATAKLYSM
21:40 DEICIDE
🎟BILETY: https://bit.ly/DEICIDE_PZŃ

Jedzie jutro ktoś z ekipy?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 9 mies. temu

Bede !!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 9 mies. temu

I taką odpowiedź chciałem. Do zobaczenia!
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 9 mies. temu

BYLO ZACNIE !!!!!
PS. Zsamoth dzięki za mega spotkanie czekam na nowy album Deicide b. dobrze , czekam na pełniaka .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 9 mies. temu

Deicide mnie tak "zaraził" swym entuzjazmem, że z przyjemnością wróciłem do płyt, które- szczerze przyznam- lekko kurz pokrył.
Spotkanie żałuję, że nieco okroiłem czasowo, ale o 5:35 wstaję codziennie i wolałem przed 1 być w domu.
Ale nadrobimy!!! Zwłaszcza, że trzeba będzie mieć dostęp do normalnego piwa. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

edi_gein 9 mies. temu

Na ogromny plus nagłośnienie. Pierwszy raz byłem w tym klubie i jak wszedłem , zdałem sobie sprawę , że w sumie to jestem w stadionowym holu. Ale po pierwszych dźwiękach wiedziałem , że będzie dobrze. Deicide zabrzmiało znakomicie.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 9 mies. temu

Też miałem spore obawy o brzmienie, ale stanowczo niepotrzebnie. Co ciekawe, nie było za głośno. Zatyczki miałem prewencyjnie. Deicide brzmiało wybornie.
Ci pierwsi byli tak kalecy, że nie dałem sobie spokój. Kataklysm jest wrogiem samego siebie, zamiast podać parę ciosów, to dawali jakieś nudnawe kawałki...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 9 mies. temu

Zsamot pisze:
9 mies. temu
Też miałem spore obawy o brzmienie, ale stanowczo niepotrzebnie. Co ciekawe, nie było za głośno. Zatyczki miałem prewencyjnie. Deicide brzmiało wybornie.
Ci pierwsi byli tak kalecy, że nie dałem sobie spokój. Kataklysm jest wrogiem samego siebie, zamiast podać parę ciosów, to dawali jakieś nudnawe kawałki...
Jak to jest w zatyczkach. Selektywne czy tylko ciszej, co by uchodół nie gwizdał przez następne dwa dni?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 9 mies. temu

A to zależy od zatyczek. Ale ja używam po opcję uniknięcia "gwizdu" na drugi dzień, ale rzeczywiście czasem jest selektywniej.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”