Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Re: Mystic Festival 2024 5-8.06.2024 Gdańsk, Stocznia

Zsamot 2 mies. temu

Moje typy odpadły, ale na szczęście, bo na pewno były chujowe.
Tak p. Brzask uważa, a ja wiem, że ma on rację.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1736
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask 2 mies. temu

Cieszę się że masz nowy autorytet:) do usług!
A tak na poważniej.. to nakręciłeś mnie najbardziej tą obroną klocka BalSagoth.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 mies. temu

W najśmielszych marzeniach nie miałem ambicji ciebie nakręcać, jakkolwiek to dwuznacznie brzmi. Ale na pewno teraz mam świadomość miałkości, zatem wiesz: znam swe miejsce. To dobrze, gdy ktoś o tak wysublimowanym guście wskaże błędną drogę ignorantom.
Niemal jak pasterz. Jak ojciec święty. Jak... Bóg?

Wsparty nieuzasadnionym optymizmem wspomnę tylko, że cholernie czekam na godzinową rozpiskę, by wyzbyć się nadziei, ile ostatecznie kapel zobaczę... Bo o ile salę B90, za filarami pewnie, jeszcze zdzierżę, to tej kloaki, gdzie rok temu obejrzałem - bo z wysłuchaniem to byłoby na wyrost stwierdzenie, Akhlys, drugi raz nie zamierzam odwiedzać... Atmosfera jak w Delcie Mekongu, słuchalność jak w walcowni...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 95
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon 2 mies. temu

Jeśli ktoś się wybiera na Mystic, to zachęcam do zwrócenia uwagi na Blood Command. To jest bardzo elegancki band. Z wyjściową stylóweczką. Sportową.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1570
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 mies. temu

Odin Quincannon pisze:
2 mies. temu
Jeśli ktoś się wybiera na Mystic, to zachęcam do zwrócenia uwagi na Blood Command. To jest bardzo elegancki band. Z wyjściową stylóweczką. Sportową.
Bardzo dobre , fajna panna ma wokalu . Polecam także z płyt . Co do festu obecny na całości .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 mies. temu

Na całości będziesz @HUMAN ? No to jest zajebista wiadomość. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1570
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 mies. temu

Tak tak jak już to całość dawno na dłużej w Trójmieście nie byłem . więc jest doskonała okazja .
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra miesiąc temu

Firma mojego Dorotka zalatwiła nam pobyt za darmo na cały festiwal. Awesome
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot miesiąc temu

No i pięknie, czyli się widzimy. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1570
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

Zsamath nie chwalmy dnia przed zachodem :D :D :D a w Temacie Terror w piatek 2 Progi
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot miesiąc temu

Ja się po prostu pozytywnie nastawiam.

Coś im te pakiety VIP słabo schodzą, ale mówiąc szczerze- to straszna bieda za taką kasę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra miesiąc temu

Właśnie się dowiedziałam, że mogę mieć darmowe spanie na czas Mystic, firma Dorotka mi to zaproponowała. Teraz zbieram kasę i najprawdopodobniej się wybiorę.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 4 tyg. temu

Wczoraj wrzucili godzinowe rozpiski.
Chujowo, bo będę miał kilka dylematów i w efekcie raczej Suffocation czy Crowbar kurwa nie zobaczę...
Albo ciąg bez przerwy, jakbym miał znów 20 lat i kondycję ówczesną...
Mocne rozczarowanie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 tyg. temu

Mocne rozczarowanie, że już nie masz 20 lat? ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 4 tyg. temu

Pewnie!
Kurwa, chciałbym mieć tę kondychę. ;-)
A na poważnie...
Wkurwił mnie Mystic tymi chwaleniami ile to kapel, a potem takie zbieżne kapele są kurwa wykluczone, tyle tam jest nowoczesnego gówna, idealnie by się dało to rozegrać sensowniej...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 880
Rejestracja: 6 lata temu

mork dzień temu

Tak popadło, że jednak kupiłem bilet na piątek. Ostrzyłem zęby na Brutal Assault ale wieść o odwołanych występach My Dying Bride podcięła mi skrzydła (a może po prostu szukałem wymówki). Ale ZA ROK TO JUŻ JADĘ!
Wracając do Mystic to na cały fest faktycznie za dużo modern ale piątek jak tak patrzę zapowiada się naprawdę konkret. Tak konkret, że nie wiem czy będzie czas piwa się napić bo kilometry między scenami będę robił. Moje typy które planuję zobaczyć:
- Insomnium
- Crowbar (tutaj raczej na 20min wskoczę bo będę musiał pędzić na Vltimas)
- Vltimas
* tutaj będzie trochę czasu na piwo i może z braku laku jeszcze na Leprous się przejdę
- Paradise Lost
- Accept
- Terrorizer (tutaj raczej na krótko bo zazębia mi się z Accept)
- Megadeth
- Wayfarer (super wypadli przed Enslaved w tym roku, obczaiłbym cały 45 set ale raczej skończy się na 20min bo trzeba będzie biec na Furię)
- Furia

Jakby jeszcze w tym dniu był Satyricon to byłaby bajka ale niestety....życie to nie bajka.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Koncerty”