Awatar użytkownika
Sykstus
Posty: 15
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Poznan

Dark Side Festival (24-25 lipca 2026) Gubin

Sykstus

Tak na szybko.
Obrazek

Impreza za free. Jakiś kraftowy browar, jakiś bus z jedzeniem.
Ogólnie chyba za tą cenę warto ;)
żadnych znamion duszy
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Najak, gratis to uczciwa cena :) Szkoda, że nie Supreme Lord, a Supreme Void jakiś - byłem jak ten pierwszy grał na DarkSide ale to już dwadzieścia kilka lat minęło... Się przejadę pewnie, bo mam niedaleko. Kolega z Hostii jak mniemam po aktywności na forum?
Awatar użytkownika
Sykstus
Posty: 15
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Poznan

Sykstus

Nie nie kolega zaprzyjaźniony tylko z zespołem.
A zajmujący się grafikami poza Hostiowymi.
Nie jednemu Sykstus na imię ;)
żadnych znamion duszy
Awatar użytkownika
blue_calx
Tormentor
Posty: 641
Rejestracja: 6 lat temu

blue_calx

Może się wybiorę, fajna okolica. Dwa lata temu gościu się popisywał na motorze i wypierdolił się na mokrej trawie. Miałem z kolegą jedyne dwa namioty rozbite, a tak zachęcali tym polem namiotowym właśnie. Bałem się, że mnie napadną żule w nocy.
Ostatnio edytowany przez blue_calx miesiąc temu, edytowany łącznie 1 raz.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

^up. I to mi się podoba, o to chodzi ! . :)
Awatar użytkownika
Sykstus
Posty: 15
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Poznan

Sykstus

Ogólnie zapowiada się fajna impreza, tak zwany spęd ;D
żadnych znamion duszy