Najak, gratis to uczciwa cena

Szkoda, że nie Supreme Lord, a Supreme Void jakiś - byłem jak ten pierwszy grał na DarkSide ale to już dwadzieścia kilka lat minęło... Się przejadę pewnie, bo mam niedaleko. Kolega z Hostii jak mniemam po aktywności na forum?