Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 15954
Rejestracja: 6 lata temu

Ranger / Brüdny Skürwiel, 15-17.06.2017 Wrocław / Warszawa / Szczecin

yog 5 lata temu

Do Wrocławia i Wawy doszedł jeszcze koniec świata, czyli Szczecin.

Co to jest Ranger???

Tutaj rozpiska o kapeli mojego autorstwa: viewtopic.php?f=11&t=769

Obrazek
Fiński Ranger, założony w 2009 roku to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych ekip speed metalowych (i to nie tylko za sprawą wąsa wokalisty). Zespół mający na koncie zaledwie dwa pełne albumy i kilka, wydanych wcześniej, mniejszych wydawnictw szybko zyskał duże grono fanów i, przede wszystkim, fanek za sprawą swojego oldschoolowego heavy metalu "na pełnej kurwie", który już od pierwszego przesłuchania wywołuje skojarzenia z legendarnym AGENT STEEL.

FUKK oraz Behind The Mountain Rec. postanowiło wspólnie ściągnąć ten młody hord na dwa koncerty w Polsce z okazji ich nadchodzącej trasy koncertowej - fińskie kommando będzie można zobaczyć we Wrocławiu, Warszawie oraz Szczecinie.

Wraz z Finami, na scenie Hydrozagadki wystąpi również śląski Brüdny Skürwiel, którego antichristian black thrash rozbrzmiewa w głośnikach metalmaniax (oczywiście tylko tych posiadających magnetofon lub gramofon) od 2013 roku. Na koncie trzy kasetowe demówki i winylowy split z kultowym NUNSLAUGHTER oraz liczne koncerty zagrane w całej Polsce i poza jej granicami. Poszukiwacze bluźnierczych, black/speedowych dźwięków zdecydowanie powinni zawitać na ich koncert!

Bilety:

Wrocław - Ciemna Strona Miasta: 30 zł na bramce w dniu koncertu
Warszawa - Chmury: 30 zł na bramce w dniu koncertu
Szczecin - Szczeciński Loft Kultury: 25 zł na bramce w dniu koncertu (z biletem z koncertu Repuked/Cryptic Brood wchodzisz za dwie dyszki!)

Ktoś się wybiera, czy tylko ja się bawię przy speed metalu z wąsem?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 3953
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

W Wawie 16.06? Może wpadnę.
Nebiros pisze:
3 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 15954
Rejestracja: 6 lata temu

yog 5 lata temu

Dokładnie, w piątek za tydzień.

Się przejdę, bo Agent Steel na żywo raczej nie zobaczę, a Ranger ma właśnie takie radosne wokale w stylu Cyriisa, czyli raczej powinna być dobra zabawa. Riffy też proste, przebojowe i w dużej liczbie, więc do pomachania banią zdaje się być to idealna okazja. Zresztą podobno bardzo dobrze na żywo wypadają.

A przy okazji sobie tego Brudnego Skurwiela zobaczę i pewnie coś tam obalę i zapalę z ziomkami (o ile nie nawalą i się nie rozmyślą z wypadu).
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”