Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Mindrippa

#1

Hajasz 4 lata temu

Obrazek
Kolejny grindcorowy wyziew z pustyń Australii. Niewiele o nich wiadomo poza tym, że to trio i kraj pochodzenia. No photos itp.

Właśnie dzisiaj posłuchałem chyba debiutancki album z 2018 roku i to był konkretny szlag w japę. Grindcorowa wersja takiego Diatribes a dodatkowo jeszcze momenty kiedy Godflesh gra grind !!! Świetny miks im wyszedł choć czasami zajadą klasycznym grindem z przełomu lat 80-90.

Płytka zawiera 12 ciosów, które kulturalnie człowieka sponiewierają w jakieś 17 min. Chętnie bym się zaopatrzył w płytkę ale na ten moment widoków brak.

Dyskografia:
2018 - Mindrippa



BC: https://mindrippa.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 4 lata temu

Kojarzę ten ich materiał i nawet z chęcią go sobie przypomnę. Całkiem niezłe to jest, ale wokale czasem trochę denerwujące. Zastanawiałem się po jaką cholerę typy się za jakieś dziwne strachy na wróble poprzebierali, a teraz przeczytałem na BC, że fotka z okładki została wykonana przez nieznanego fotografa około 1900 roku. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Zastanawiałem się po jaką cholerę typy się za jakieś dziwne strachy na wróble poprzebierali, a teraz przeczytałem na BC, że fotka z okładki została wykonana przez nieznanego fotografa około 1900 roku. :)
Hehe to samo sobie myślałem.
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Molotow 666 4 lata temu

MINDRIPPA strzeliło we mnie konkretnie... Acz kolwiek (to się pisze razem czy osobno?) kilka odsluchow na tydzień zdecydowanie wystarczy. Jest wiele więcej materiału do obskoczenia...

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”