"Play Loud or Don't, Play Fast or Die"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Ktokolwiek rozumie, ktokolwiek wie...

Post Vexatus » 2 tyg. temu

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego skakanie po głowach współplemieńców i kopanie się po jajach ma być niby fajne? Przyznam szczerze, że tego typu zachowań, dość powszechnych na spędach live tej subkultury, od wielu lat nie jestem w stanie zrozumieć. Najwyraźniej jestem niepełnosprytny i opóźniony w rozwoju...
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. H72.0 - Noise/Experimental.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 2 tyg. temu

Ja to bym widział tak, po chwili namysłu. Ktoś, gdzieś, kiedyś widział nagrania VHS z punkowych koncertów, ale nie bardzo potrafi naśladować pogo. I taka smutna konstatacja - w podobny sposób bawiły się co młodsze kuce podczas byczynowego - wyczynowego koncertu Nun Slaughter.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 tyg. temu

Jakieś kurwa pajace grają, to inne małpy wyskakują na scenę, po co to się interesować takim cyrkiem.
I don't wanna be buried in a pet sematary
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 2 tyg. temu

Nie pajace panie @Belzebóbr, a stylówa 100% Hardcore'a w Hardcore.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Post pit » 2 tyg. temu

Vexatus pisze:
2 tyg. temu

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego skakanie po głowach współplemieńców i kopanie się po jajach ma być niby fajne? Przyznam szczerze, że tego typu zachowań, dość powszechnych na spędach live tej subkultury, od wielu lat nie jestem w stanie zrozumieć. Najwyraźniej jestem niepełnosprytny i opóźniony w rozwoju...
Strzelam że to po prostu tradycja amerykańskich koncertów.
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 tyg. temu

Wygląda na to, że biali nie potrafią skakać, a by chcieli crowdsurfować.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Potrafią, potrafią. Jedynie co widać to, że na koncercie głównie młodzież w wieku gimbazy i jeszcze się nie wyrobili w tym skakaniu. Włącz se Madball, Agnostic Front, czy inny stary Hardcore, gdzie nieco mniej tej młodzieży uświadczysz, a stagediving też jest praktycznie tak samo non-stop, tylko w mniej chaotycznym wydaniu.
@pit zapewne też wrzucił Bad Brains (a nie jest to w porównaniu do innych Hardcorów, aż tak bardzo nastawiona na skakanie muza, choć sami muzycy ostro szaleli na scenie na przełomie lat 70/80-tych), bo poleciał tam całkiem energetycznie odegrany cover, choć i tak do energii oryginału się nie umywa. A tak poza tym, to w CBGB trochę brak warunków na konkretny stagediving - zbyt płaska scena.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 tyg. temu

Jebać hardcore, kiedyś słuchałem tego Hatebreed i temu podobne, szambo, do tego nierzadko romansujące z metal/deathcorem. Gówniarze powinni siedzieć w domu i odrabiać lekcje do szkoły.
I don't wanna be buried in a pet sematary
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Co poradzisz, że na wrzuconym koncercie sama gimbaza, można zawsze zapodać se inna kapele, gdzie gimbazy niet, albo coś z Obscene Extreme - tam też nieźle się dzieje. A Hardcore jest zajebisty - jebać Bobry!
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » 2 tyg. temu

@Pioniere bardzo ladnie wytlumaczyl.
Belzebóbr pisze:
2 tyg. temu
Jebać hardcore, kiedyś słuchałem tego Hatebreed i temu podobne, szambo, do tego nierzadko romansujące z metal/deathcorem. Gówniarze powinni siedzieć w domu i odrabiać lekcje do szkoły.
:D :D :D :D :D :D :D

Jebac debili w niebieskich gaciach.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”