"Play Loud or Don't, Play Fast or Die"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Gutalax

Post Vexatus » 5 dni temu

Obrazek
Gutalax to czeski twór od 2009 roku eksplorujący stylistykę Goregrind. Panowie mają chyba nie do końca równo pod sufitem, bo szczególnie upodobali sobie wygrywanie skocznych i radosnych hymnów na cześć gówna... Pomijając gównianą tematykę utworów sama muzyka jest całkiem niezła. Na koncie mają 2 pełniaki i jakieś mniejsze wydawnictwa. Chyba kombinują trzeciego pełniaka, bo jakiś czas temu na YT pojawiło się nowe oficjalne wideło...

Obrazek
Skład:
Kebab - Bass
Mr. Free - Drums
Kojas - Guitars
Maty - Vocals ex-Cold Cowshed, Křemežský výběr, Macheta
▼ Byli muzycy
Pouřik - Drums
Pruduch - Guitars
Kohy - Guitars (?-2019) Memories of Peril, ex-Gynat Resia, ex-Pisstolero
Dyskografia:
2010 - Mondo Cadavere / Telecockies [split]
2011 - Shit Beast
2013 - 911 (Emergency Slaughter) / Shit Evolution [split]
2014 - Telecockies [EP]
2015 - Stinking Collection [kompilacja]
2015 - Shit Happens!
2017 - Spasm / Gutalax [split]
2017 - Art of Shitting [video]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gutalax/3540310608
BC: https://gutalax2.bandcamp.com/music
BC: https://rottenrollrex.bandcamp.com/music
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Molotow 666
Fallen Angel Of Doom

Post Molotow 666 » 5 dni temu

Nooo nareszcie mamy temat o GUTALAX! Fuck co tak wali kupą? A to temat się pojawił... Zgrana ekipa... Chłopaki na żywo są fantastyczni... Prywatnie również... Uwielbiam ich muzykę... Gdzieś w 2012 byłem w Pradze... Wtedy trafiłem na ich gig... Jakiś mały klubik na 30 osób... Może się mylę...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 5 dni temu

Ten videoclip jest tak bezdennie głupi, że nie mogłem sobie odmówić założenia tematu... ;)
Molotow 666
Fallen Angel Of Doom

Post Molotow 666 » 5 dni temu

Klip do "Shitbusters" jest świetnie zrealizowany... Ja tu nie widzę nic głupiego...
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » 5 dni temu

Żałuję, że pojechaliśmy z BA 2016 przed ich występem, który był ostatni. Z tego co widziałem zajebista zabawa.
Zaś ten nowy klip rozpierdala :D
yog pisze:
4 mies. temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 dni temu

Czy to Nocny Kochanek grindu? Słyszałem, że niezgorzej się ich płyty sprzedają, a śmieszki z chłopaków niemałe i dystansik pewnie też mają odpowiedni do swojej twórczości.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 4 dni temu

Molotow 666 pisze:
5 dni temu
Ja tu nie widzę nic głupiego...
Serio? :)
Awatar użytkownika
Canidia
Master Of Reality

Post Canidia » 4 dni temu

Ten teledysk jest strasznie żenujący. Coraz mniej bawi mnie koncepcja całego zespołu.
yog pisze:
miesiąc temu
Jebać wasze zdanie w takim razie
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 4 dni temu

yog pisze:
4 dni temu
Czy to Nocny Kochanek grindu? Słyszałem, że niezgorzej się ich płyty sprzedają, a śmieszki z chłopaków niemałe i dystansik pewnie też mają odpowiedni do swojej twórczości.
W dalszym ciągu uważam, że to nie jest mniej poważne niż śpiewanie o kosmitach lub diabełkach.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 dni temu

Niepoważnym to jest zakładanie, że kosmitów nie ma - tak ja z kolei uważam, jeśli się już tak zwierzamy :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Fallen Angel Of Doom

Post Molotow 666 » 4 dni temu

Vexatus pisze:
4 dni temu
Molotow 666 pisze:
5 dni temu
Ja tu nie widzę nic głupiego...
Serio? :)
Niestety tak... Szanowny @Vexatus
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » 4 dni temu

Jak na takie klimaty to całkiem nieźle zrealizowany i nawet zajmujący, że tak powiem. Był kiedyś taki film - Monsturd, o potworze z gówna. Widziałem go w Carrefour w serii "szalenie niskie ceny" za niecałe 2 złocisze i nawet chciałem kupić, ale bałem się reakcji kobiety przy kasie. Tak więc po dłuższej deliberacji, gdy zbliżałem się do kasy, walcząc ze wstydem i ciekawości jednakowoż, w końcu postanowiłem że dobre imię w okolicznym sklepie jest jednak więcej warte, tak więc podrzuciłem go jakiejś babuleńce, która miała bardzo dużo zakupów. Mam nadzieje, że nieźle bawiła się z wnukami! W końcu film obiecuje, że posrasz się ze śmiechu.

Obrazek

Co do kapeli to widzę, że zbijają popularność. Muzyka może i nawet bujająca, ale te wokale w goregrindach zawsze mnie wkurzały. Jak na coprogrind całkiem spoko.

BTW pozdrawiam blondynę z teledysku. Niesamowicie musiał wyglądać casting do tego teledysku. "Zawsze marzyłam by być aktorką, co mam zagrać", "siedzisz w biurze, robisz minę jakbyś miała się zesrać, srasz".
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 4 dni temu

pp3088 pisze:
4 dni temu
BTW pozdrawiam blondynę z teledysku. Niesamowicie musiał wyglądać casting do tego teledysku. "Zawsze marzyłam by być aktorką, co mam zagrać", "siedzisz w biurze, robisz minę jakbyś miała się zesrać, srasz".
Byś się zdziwił co teraz takie blondynki lubiom. A jak jeszcze zapłacisz, fiu fiu.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 3 dni temu

yog pisze:
4 dni temu
Niepoważnym to jest zakładanie, że kosmitów nie ma - tak ja z kolei uważam, jeśli się już tak zwierzamy :)
W panajezusa też wierzysz?
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 dni temu

yog pisze:
4 dni temu
+1

Wszechświat jest zbyt wielki, byśmy byli wyjątkowi. Zresztą biorąc pod uwagę na jakim etapie jesteśmy (Skala Kardaszewa) to nie dziw, że nie mamy opcji kontaktu z obcymi. Mając na względzie odległości między planetami (nie mówiąc już o galaktykach, bo to przekracza możłiwości mojego mózgu :D) to wydaje mi się, że my już nie doczekamy jakiegokolwiek kontaktu. Zresztą lot gdzieś w pizdu daleko jest bez sensu teraz. Czas na Ziemi i w kosmosie leci inaczej. Wylecimy teraz, będziemy lecieć 500 lat, a się okaże, że na Ziemi minęło więcej czasu, wynaleziono lepszą technologię i już ludzkość zasiedliła daną planetę xD
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 dni temu

Brawo kurwa Einstein się znalazł, o gównie porozmawiaj, a nie się wymądrzasz.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 dni temu

A nasza attention whore jak zwykle nie ma nic ciekawego do powiedzenia, tylko się wpierdala i nabija sobie posty.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 dni temu

Wyjechałeś z tekstem jak na astrologii dla przedszkola to się dopierdalam. Bardziej wartościowe by było jakbyś coś typowo gównianego napisał gówniarzu.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 dni temu

Jakie Ty musisz mieć smutne życie, żeby siedzieć na forum internetowym i szukać sobie znajomych, poklasku i uwagi. Miałem coś napisać o gównie? Napisałem.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”