Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Extreme Napalm Terror

Hajasz 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Paru chłopaków w Germanii w 1986 roku postanowiło stworzyć zespół, który muzycznie będzie totalną petardą i nakurwem. Za nazwę przyjęli połączenie Napalm Death z Extreme Noise Terror. Tak się narodził Extreme Napalm Terror, którego uboga dyskografia zawiera tylko dwa albumy.

Debiut z 1989 Impulse To Destroy to płyta nie dla wszystkich. Totalne połączenie grindcore i Noisecore, na który składa się jeden numer właśnie Impulse To Destroy rozdzielony na 34 części. Całość to 35 min totalnej jazdy, bez hamulców i litości dla skurwysynów. Płyta killer.

Dwa lata później ukazuje się płyta Why?, która przynosi sporą zmianę stylistyki. Nie ma już noisecore a w jego miejsce wszedł death metal, crust punk. Całość zamknięta w 16 kawałkach i czasie 37 min. Muzycznie sporo słychać Napalm Death, wczesnego Carcass oraz Old Lady Drivers.

Podsumowując Extreme Napalm Terror po prostu zabija.

Skład:
Boris - Bass
Urul Wim - Drums
Jochen Graf - Vocals A.O.K.
Zeljko - Vocals

Dyskografia:
1989 - Impulse to Destroy
1991 - Why?

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ex ... rror/40975
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Nie jestem miłośnikiem takiego grania, ale Napalm Death i Extreme Noise Terror w oszczędnych dawkach mi nawet podchodzą, więc postanowiłem sprawdzić co tam będzie katowane na Impulse to Destroy przez komando o nazwie Extreme Napalm Terror. Jak się da wysłyszeć riffy to są niezgorsze, czasem pod Slejerka, perkusista wychodzi z siebie i w sumie największą robotę tu robi jego gra oraz wokal. Podoba mi się, jak koleś wyje w tych najwyższych rejestrach. Części 7 oraz 15 się szczególnie wyróżniają z całego tego hałasu ;) Ogólnie - całkiem całkiem ekstremalny rock & roll.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”