Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5347
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Deszcz

Hajasz 6 lata temu

Obrazek
Poznański Deszcz gra połączenie crust i dark hardcore i kurwa bardzo mi się to podoba bo jest to autentyczny wkurw. Chłopaki napierdalają zdrowo ale i mają jaja bo w ich muzyce znajdzie się miejsce dla ciekawych melodii. Wokalista drze japę tak jakby grał na gorącej gitarze a te są świetnie nagrane i czytelne. Gdyby tak na szybko porównać Deszcz to na myśl przychodzi mi Trap Them z podobnymi emocjami.

Chłopaki wydali mini album i tegoroczny debiut, który zrywa nogawki. Killer totalny.

Dyskografia:
2014 - Rain Keeps Falling [EP]
2017 - Deszcz
2018 - III



Skład:
Kuba - Guitars, Vocals
Wojtek - Bass, Vocals
Michał - Drums

BC: https://deszcz.bandcamp.com/music
BC: https://diykolorecords.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/deszczpunx
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 6 lata temu

W miarę możliwości sprawdzę na żywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Świetna kapela. Mrocznie, przebojowo i klimatycznie ten swój blackened hardcore grają. Podoba mi się, bardzo gładko wchodzi od startu.

Edit: A i jest też nowy album od stycznia, właśnie się dowiedziałem :P

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Nogawek mi nie rozpierdoliło. Myślę że na żywo taka sytuacja mogłaby nastąpić.

Bardzo ładna inicjatywa: ALL MONEY YOU DONATE FOR OUR MUSIC WILL GO TO ANIMAL RIGHTS GROUP "OTWARTE KLATKI".
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Tego nowego albumu nie słyszałem, ale jelonek 4 raz sobie leci. Szkoda tylko, jak dla mnie, że po polsku nie drą mordy. No ale tak to mają przynajmniej większy zasięg wegańskiej, antyfaszystowskiej propagandy pewnie, więc ma to jakiś sens pewnie, bo muza dobra.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Tego nowego albumu nie słyszałem, ale jelonek 4 raz sobie leci. Szkoda tylko, jak dla mnie, że po polsku nie drą mordy. No ale tak to mają przynajmniej większy zasięg wegańskiej, antyfaszystowskiej propagandy pewnie, więc ma to jakiś sens pewnie, bo muza dobra.
Propaganda to z innej strony chyba atakuje ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

A jeśli zostałem dzisiaj semiwegetarianinem (jak się okazało) to mogę sobie z czystym sumieniem posłuchać czy też ryb również jeść mi nie wolno? :)
yog pisze:
6 lata temu
mają przynajmniej większy zasięg wegańskiej, antyfaszystowskiej propagandy
Znaczy się każdy kto je mięso jest faszystą czy może wszyscy wegetarianie to antyfaszyści? :?

Obczaję sobie wieczorkiem w wolnej chwili.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Obrazek

Ten jelonek nie wygląda, jakby oszczędzał kogokolwiek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3982
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 6 lata temu

Może to też mieć takie odwrotnie wymowne prowegańskie propagandowe znaczenie, że nie konsumując miecha, ludziska wymrą, a jelonek pozostanie :P :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Myślę, że to jest jeleń-snajper i zszedł akurat z tej ambony upewnić się, czy zemsta za lata jeleniobójstw została ostatecznie dokonana ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3982
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 6 lata temu

...albo też jeleń, który nie boi się snajperów i berze takich od razu na rogi, a efekt tego widzimy pod racicami :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem przesłanie tej okładki...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

No jak to, myśliwska ambona, ludzkie trupy pod nią, triumfalny jelonek - natura odbierze, co jej należne, a człowiek zemrze jako podłe truchło w obliczu z jej gniewem. A jelonek wiadomo, ładny, się sprzeda, może laseczki się zainteresują zespołem itp. ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3982
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 6 lata temu

... w dodatku jest chyba pełnia i niczym wilkołak, jelonek nabiera nieziemskiej mocy do walki z prześladowcami jego i jego rodziny - w oddali widać małe z tras-łania, bo ma rogi niczym bohater z frontu okładki :P Teraz to już sam sie w tym pogubiłem :D
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Pioniere pisze:
6 lata temu
w dodatku jest chyba pełnia
Mi to bardziej chyba na jakieś oko wygląda... Przesłuchałem jak na razie "Rain Keeps Falling" i jakoś mnie nie porwało - niby wszystko jest na swoim miejscu, ale za mało w tym ciężaru.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Pioniere pisze:
6 lata temu
w dodatku jest chyba pełnia
Mi to bardziej chyba na jakieś oko wygląda... Przesłuchałem jak na razie "Rain Keeps Falling" i jakoś mnie nie porwało - niby wszystko jest na swoim miejscu, ale za mało w tym ciężaru.
Nie mam pojęcia, jak się to ma do, jak by nie było, 3 lata późniejszego Deszcz (z jelonkiem), ale mi ten jeleń wybornie wchodzi też dzięki temu właśnie, że to nie jest jakiś japoński d-beat, tylko granie lżejsze, bardziej przestrzenne, wręcz bym zaryzykował stwierdzenie - oparte często o atmo-bm-owe riffy. Fajny też motyw taki, że kawałki przepływają w siebie kolejno bez cięcia, co tworzy wspólny, 21 minutowy koncept. Aktualnie kończę 8 odsłuch :)

Z tego co widzę, większość kawałków z Rain Keeps Falling i "jelonka" się powtarza :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem przesłanie tej okładki...
Trochę starych religii, wierzeń itp. raczej miło wspomina jelonka.

Symbol?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze: Trochę starych religii, wierzeń itp. raczej miło wspomina jelonka.

Symbol?
Ja jestem prostakiem ze wsi i się na symbolice starych religii nie znam i tej wersji będę się trzymać. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Ja jestem prostakiem ze wsi
No to chociaż w miarę świeże powietrze pewnie masz ;)

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”