Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Re: Terrorizer

Vexatus 3 lata temu

Nebiros pisze:
3 lata temu
całkiem konkretny łomot
Skoro taki specjalista od łomotu tam zasiada za garami to wiadomo, że łomot musi być konkretny. :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz rok temu

Zespół ponownie zawitał do Earache i jak sami mówią wszyscy łącznie z Digiem są mocno podjarani.

Nowy album się robi i jak mówi Sandoval będzie to konkretny wpierdol na miarę debiutu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

A Pete Sandoval to nadal jest tak głęboko wierzący?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
A Pete Sandoval to nadal jest tak głęboko wierzący?
A tego nie wiem. Jak mnie ostatnio w niedzielę zaprosił na rosół gadał całkiem do rzeczy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Zatem chwalmy Pana! Oby dalej okładał beczki w imię Stwórcy!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor

Derelict 10 mies. temu

No i będzie ten album, czy nie?
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 8 mies. temu

Obrazek

Kurde, ale to kopie!

Kupiłem ostatnio parę płytek z distro Earache, mieli fajne wyprzedaże po niecałe 15 dolców, przy kilku albumach koszt transportu jakoś się rozłożył i całkiem nieźle ekonomicznie to wyszło. No ale nie o tym miałem; wytwórnia się szanuje, winyl w dotyku taki jak powinien być, czuć że to nie nowoczesne plastikowe gówno, tylko dobra mieszanka (kto dotknął paru winyli z różnych epok, powinien wiedzieć o czym piszę), gramatura odpowiednia, nie jakieś pojebane 180 gr, tylko normalna chuda płyta. Jedyne do czego bym się przyczepił, to brak folii.

Nie wiem czy pisałem, jak to kurwa kopie!!

No i JEBAĆ LIFEMETAL!!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz miesiąc temu

Eksperci od grindcore gdzie wzmianka o zajekurwaprzykurwistym Split Demo Tape nagranym z Nausea (o nich tematu nie znalazłem)?

Jak tak można?

Chyba że ślepy jestem.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere miesiąc temu

kurz pisze: Eksperci od grindcore gdzie wzmianka o zajekurwaprzykurwistym Split Demo Tape nagranym z Nausea (o nich tematu nie znalazłem)?

Jak tak można?

Chyba że ślepy jestem.
Był na poprzednim forum, sam zakładałem. Obecnie (nieco po powstaniu nowej wersji BL) pewne osoby zraziły mnie do zakładania wątków - rodzi to zbyt wiele sporów przy i tak napiętej sytuacji panujących tu konfliktów - szczególnie gdy ktoś ma o danych gatunkach muzy nieco odmienne od większościowej reszty użyszkodników forum zdanie.

ps. teraz, jak trafi się coś ciekawego z grind, to podrzucam Vexowi i ten, gdy znajdzie chęci takowe zakłada.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 tyg. temu

Pioniere nie marudź tylko zakładaj wątki. Ostatecznie jakoś będzie okazja do poznania bandów. I napisz konkretnie, a nie enigmatycznie, o chodzi...
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”