Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Brujeria

#1

Endymion 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Jeden z najbardziej znanych towarów eksportowych meksykańskiej muzyki ekstremalnej. Na koncie 4 studyjne płyty, z czego wszystkie poza beznadziejną Pocho Aztlan trzymają wysoki poziom i ujmują poziomem wkurwu i agresji.

Skład:
Fantasma - Bass, Vocals (backing) (1989-present), Drums (1989-1992) ex-Down by Law, ex-Foreign Object, ex-Indemnifier, ex-Nip Drivers, ex-Punk Rock Vatos, ex-Santa Sabbath, ex-Slowrider
Hongo - Guitars, Bass (1989-present) Absolute Power, Bent Sea, Born to Murder the World, Hicks Kinison, Insidious Disease, Lock Up, Menace, Napalm Death, Venomous Concept, War of the Second Dragon, ex-Azagthoth, ex-Intestinal Infestation, ex-Meathook Seed, ex-Unseen Terror, ex-Warhammer, Mutation, Tronos, ex-Liquid Graveyard, ex-Anaal Nathrakh (live), ex-Blood from the Soul, ex-Drop Dead, ex-Malformed Earthborn
Pinche Peach - Samples, Vocals (backing) (1989-present) ex-Indemnifier
Juan Brujo - Vocals (lead) (1989-present)
Hongo Jr. - Drums (2003-2005, 2016-present) Ancient, Liquid Graveyard, Lock Up, Twilight of the Gods, Noctis Imperium (live), Nuclear Assault (live), ex-Monolith, ex-Catalepsy, Monstrance, United Forces, ex-Atrocity, ex-Cradle of Filth, ex-Dimmu Borgir, ex-Leaves' Eyes, ex-Sadistic Intent, ex-Anaal Nathrakh (live), ex-Anathema (live), ex-Benediction (live), ex-Borknagar (live), ex-Cancer (live), ex-Criminal (live), ex-Exodus (live), ex-Gorgoroth (live), ex-Nightrage (live), ex-Possessed (live), ex-Testament (live), ex-Voices (live), ex-Cerebral Fix (live), ex-Old Man's Child, ex-Driven by Suffering
El Sangrón - Vocals (2015-present)
El Criminal - Guitars (2016-present) Criminal, Lock Up, Pentagram Chile, Twilight of the Gods (live), Vampyromorpha (live), ex-Fallout, United Forces, ex-Inner Sanctvm
▼ Byli muzycy
Marijuano Machete - Electronics, Samples, Vocals Control Machete
Güero Sin Fe - Bass, Guitars (1989-2002) Faith No More, Fear and the Nervous System, House of Hayduk, Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine, ex-Black Diamond Brigade, ex-Harmful, ex-Shandi's Addiction, ex-The Animated, ex-The Chickenfuckers
Asesino - Guitars (1989-2005) Asesino, Fear Factory, Divine Heresy, DieKlute, Jasta (live), ex-Excruciating Terror (live), ex-BodyBag, ex-Hated... and Proud!, ex-Roadrunner United, ex-The Douche Lords
Hozicon Jr. - Vocals (1989-1992) Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine, ex-Melvins, ex-Ministry (live), ex-1000 Homo DJs, ex-Dead Kennedys, ex-Lard, ex-Pigface, ex-The No WTO Combo, ex-The WitchTrials, ex-Tumor Circus
Greñudo - Drums (1992-2002) ex-Arkaea, Kush, ex-Asesino, ex-Fear Factory, ex-Phobia, ex-Burn It All
Pititis - Guitars, Vocals (female, backing) (1999-2016) Jeff Walker und die Flüffers, ex-Fractura
Cristo de Pisto - Guitars (2000) (R.I.P. 2006) ex-Unknown Death, ex-Lock Up, ex-Napalm Death, ex-Resistant Culture, ex-Terrorizer
Maldito X - Vocals (2001) Asesino, Fear Factory, Ministry, Cavalera Conspiracy (live), Attika 7, Buck Satan and the 666 Shooters, Max & Iggor Cavalera, ex-Dia de los Muertos, ex-Possessed, ex-Prong, ex-Soulfly, ex-Agony (live), ex-Attika, ex-Static-X
El Cynico - Bass, Vocals (backing) (2006-2016) Carcass, ex-Blackstar, ex-Electro Hippies, ex-Jeff Walker und die Flüffers
El Podrido - Drums (2006-2014) At the Gates, The Haunted, The Lurking Fear, ex-Decameron, ex-H.E.A.L., ex-Needleye, ex-Terror, Nemhain, ex-Cradle of Filth, ex-Netherbird, ex-Nifelheim, ex-Paradise Lost, ex-Riket, ex-Samsas Traum, ex-Tenet, ex-Vallenfyre, ex-12 Ton Method, ex-Hyperhug, ex-Penance (Swe), ex-Skitsystem, ex-Deathstars (live)
El Angelito - Drums (2006) Insidious Disease, Naphobia, ex-The Berzerker (live), Devil's Highway, Sanctification, ex-Angelcorpse, ex-Aurora Borealis, ex-Devolution, ex-Eulogy, ex-Malevolent Creation, ex-Nidingr, ex-Nile, ex-1349 (live), ex-All That Remains (live), ex-Belphegor (live), ex-Dimmu Borgir (live), ex-Kult ov Azazel (live), ex-Megadeth (live), ex-Nachtmystium (live), ex-Skeletonwitch (live), ex-The Black Dahlia Murder (live), ex-Acheron, ex-Astaroth
El Clavador - Drums (2012-2014) Arch Enemy, Eucharist, ex-The End, Black Earth, ex-Armageddon, ex-Carcass, ex-Revengia, ex-Diabolique, ex-Liers in Wait
▼ Muzycy koncertowi
Aa Kuernito - Guitars (2012-present) Hicks Kinison
La Bruja Encabronada - Vocals (female) (2017-present) Alekhine's Gun, Desolate
Steve Goldberg - Bass (2018-present) Cephalic Carnage, ex-Adnauseam, ex-Molester

El Embrujado - Guitars (1997) The Haunted, Witchery, ex-Orchriste, ex-Seance, ex-In Flames (live), ex-Satanic Slaughter
Hongo Jr. - Drums (2012-2014) Ancient, Liquid Graveyard, Lock Up, Twilight of the Gods, Noctis Imperium (live), Nuclear Assault (live), ex-Monolith, ex-Catalepsy, Monstrance, United Forces, ex-Atrocity, ex-Cradle of Filth, ex-Dimmu Borgir, ex-Leaves' Eyes, ex-Sadistic Intent, ex-Anaal Nathrakh (live), ex-Anathema (live), ex-Benediction (live), ex-Borknagar (live), ex-Cancer (live), ex-Criminal (live), ex-Exodus (live), ex-Gorgoroth (live), ex-Nightrage (live), ex-Possessed (live), ex-Testament (live), ex-Voices (live), ex-Cerebral Fix (live), ex-Old Man's Child, ex-Driven by Suffering
El Sangrón - Bass (2014)
La Fokin Biche - Vocals (female) (2016-2017) Las Fokin Biches
El Podrido - Drums (2017) At the Gates, The Haunted, The Lurking Fear, ex-Decameron, ex-H.E.A.L., ex-Needleye, ex-Terror, Nemhain, ex-Cradle of Filth, ex-Netherbird, ex-Nifelheim, ex-Paradise Lost, ex-Riket, ex-Samsas Traum, ex-Tenet, ex-Vallenfyre, ex-12 Ton Method, ex-Hyperhug, ex-Penance (Swe), ex-Skitsystem, ex-Deathstars (live)
Dyskografia:
1990 - ¡Demoniaco! [EP]
1992 - ¡Machetazos! [EP]
1993 - Matando Güeros
1994 - El patron [single]
1995 - La migra (Cruza la frontera II) [video]
1995 - Raza odiada
1997 - Marijuana [EP]
1999 - Don Quijote Marihuana [video]
2000 - Brujerizmo
2001 - Mextremist! Greatest Hits [kompilacja]
2002 - The Singles [kompilacja]
2003 - The Mexecutioner! - The Best of Brujeria [kompilacja]
2008 - Debilador [single]
2010 - California über Aztlan [single]
2014 - Ángel chilango [single]
2016 - Viva presidente Trump! [single]
2016 - Pocho Aztlan

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Brujeria/1347

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 6 lata temu

Beznadziejna może nie jest, ale z pewnością sporo gorsza od wcześniejszych albumów. Najbardziej lubię tlić cygara przy Raza Odiada, ale i przy dwóch pozostałych jeszcze pewnie niejeden manifest spiszę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#3

dj zakrystian 6 lata temu

Bjurerizmo to był spory sztos. Dino na wieśle robi dobrą robotę, do tego te przepalone tequilą i cygaretami wokale.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Najbardziej lubię tlić cygara...
Takie? :D

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 6 lata temu

Oj widzę, że przegapiłem czasy, jak Brujeria grała funky dance music.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 6 lata temu

Co to za sraka? Gdzie się podział poprzedni temat o Brujeria?
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog 6 lata temu

Przepadł ze starym forum?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus 6 lata temu

Wydawało mi się, że jeszcze niedawno rozmawialiśmy na forum na temat "Pocho Aztlan" a to już tyle czasu minęło...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu
Kontakt:

#9

Adi666 5 lata temu

Brujeria do Brujerizmo kojarzy mi się mocno z Fear Factory z okresu Concrete i Soul of a New Machine. Niektórzy może się obrażą za takie stwierdzenie, ale cóż - wystarczy spojrzeć kto tam gra i w jaki sposób :)
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#10

EdusPospolitus 5 lata temu

Adi666 pisze:
5 lata temu
Brujeria do Brujerizmo kojarzy mi się mocno z Fear Factory z okresu Concrete i Soul of a New Machine. Niektórzy może się obrażą za takie stwierdzenie, ale cóż - wystarczy spojrzeć kto tam gra i w jaki sposób :)
Widzę że Ci bardzo ich granie podpasowało ostatnio :D ale nie dziwne, skoro wczesne FF tak bardzo cenisz heh
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#11

Metalized 5 lata temu

Trzy pierwsze mam i co jakiś czas odświeżam jak mam smaka na Morbosidad wersja wesoła ( bo język tylko, inne skojarzenia nie). Po Brujerismo nie słyszałem nic a nic. Zafascynowała mnie ta kapela przez kolegę z klasy . Matando Gueros namiętnie słuchał to i mi sie wkręciło.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#12

Vortex 5 lata temu

Haha ich kojarzę tylko z Brujerizmo cos tam satanizmo i jazda w szkole za gówniarza hehe, Tak na serio to nie widzę w tej muzie nic dla siebie, ale widzę ich nazwę że gdzieś tam mi po internetach przemknie niekiedy.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#13

Zsamot 5 lata temu

Wczoraj sobie słuchałem ostatniej płyty. Fajny klimat, jak ktoś lubi ten obszar geograficzny, to jest dodatkowy walor, dla mnie to za mało, by to kupić. Ale czuć, że muzycy się w tym dobrze czują. Taki nienadęty projekt.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#14

pp3088 5 lata temu

W początkach przygody z grindcorem postanowiłem zmierzyć się z meksykańska załogą i kompletnie się odbiłem. Wówczas podniecałem się Rotten Sound, Napalmami, Pig Destroyerami i innymi wielkimi sceny. Brujeria nie tylko nie potrafiła stanać z nimi w szranki, ale nawet do pięt im nie dorastała. Chyba największy zawód w kategorii "znany i lubiany grindcore który musisz wysłuchać przed śmiercią".

Może sobie to odświeżę, planowałem kilka razy ale niesmak pozostał. Zupełnie nie trafili w mojego gusta, a w dodatku te głupkowate utwory żartusie wkurwiały mnie niczym małe dzieci w restauracji.

Może sobie to odświeżę, muszę.

Nie jednak nie, za dużo dobrej muzy by marnować czas na coś co ewidentnie mi nie pasuje.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#15

Szajtan rok temu

20 lipca w ramach jubileuszowej trasy zawita do Polski Brujeria. Zagrają w warszawskiej Hydrozagadce.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#16

Szajtan 9 mies. temu

Brujeria wypuścili singla "Mochado" będącego zwiastunem nowego albumu "Esto es Brujeria" . Album ukaże się 15 września nakładem Nuclear Blast.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#17

CzłowiekMłot 9 mies. temu

Bardzo fajny kawałek, będzie czekane i sluchane.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#18

Vexatus 9 mies. temu

Był który 20.07 w Hydrozagadce? Proszę pochwalić się wrażeniami... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#19

CzłowiekMłot 8 mies. temu



To jest dobre kurła, piękne jadą, a na nowej płytce znajdzie się również kawałek nagrany w czasach PLANdemii, czyli ten z numerem 14.
Premiera nowego albumu już 15 września.


Obrazek

1. Esto es Brujeria 03:37
2. El patrón del reventón 02:48
3. Estado profundo 03:08
4. Bruja encabronada 02:47
5. G-A-K 02:37
6. Tu vida loca 02:14
7. Mexorcista 03:42
8. Bestia de la muerte 03:45
9. Políticamente correctos 03:52
10. Mochado 02:55
11. Perdido en el espacio 03:48
12. Odio que amo 02:16
13. Testamento 3.0 06:14
14. COVID-666 03:20
15. Lord Nazi Ruso 03:08
16. Cocaína 03:31
53:42
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#20

HUMAN 8 mies. temu

Obowiązkowy zakup . Uwielbiam od pierwszej płyty mam na kasecie nawet .
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#21

dj zakrystian 8 mies. temu

Za numer Covid 666 należy się Grammy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#22

CzłowiekMłot 7 mies. temu

Nowy album godny zawieszenia nań ucha. Jest po latynowsku wesoło, ale nie brakuje wystarczająco tlustych riffów i solidnej reszty. Przyjemny materiał, moim zdaniem najlepszy od czasów "Brujerizmo".
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”