Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1471
Rejestracja: 6 lata temu

Pariah

pp3088 4 lata temu

Obrazek
Korea Południowa niedawno dokonała bardzo przyjemnej rzeczy i zmasakrowała Niemaszków w piłkę nożną. Postanowiłem więc sprawdzić jak się sprawy mają z ich stroną muzyczna na forum i powiem - nie jest dobrze. Kilka kapel z tego kraju zasługuje jednak na uwagę. Na pierwszy rzut niech będzie Pariah.

Pięciu Koreańców z Seulu założyło zespół w okolicach roku 2012. Niedługo potem nagrali krótkie demo na którym mamy do czynienia z przyjemnym blackened hc punkiem z elementami crustu. Sami siebie określili jako Unholy Blackened Hardcore. I słuch o nich zaginął. W 2016 przypomnieli o sobie słuchaczom - raczej z miernym skutkiem bo do dzisiaj nie mieli nawet profilu na RYM. Cóż szkoda, bo muzyka na omawianym krążku jest całkiem spoko. Nie nazwałbym tego żadnym odkryciem czy czymś nadzwyczajnym, ot po prostu fajne, konkretne granie. Wśród inspiracji wymieniają Crused, Integrity, Converge, Trap Them, Tragedy, czy Rise and Fall.

Całość trwa niecałe 20 minut więc nawet jak ktoś uzna to za zbędny trud to dużo czasu nie straci. Mnie do płyty zachęciła bardzo fajna okładka. Będę od czasu do czasu wracał bo o przyzwoity blackened hardcore bywa ciężko - popularność takiej kombinacji jest praktycznie zerowa.

Skład:
Solwoo - Vocals
재욱 - Guitars
병희 - Guitars
진욱 - Bass
진만 - Drum

Dyskografia:
2012 - Demo [demo]
2016 - OneBC: https://pariahxhc.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/pariahhc
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Tagi:

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”