deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Death Crusade

deathwhore 5 lata temu

Obrazek
Ja słabo znam scenę punk, ale mnie się podoba. Mocno w stronę metalu co prawda, sami posługują się też etykietą stenchcore. Znajomym punkowcom też się podoba. Dość przebojowo, dość wściekło. Chociaż ja bym chętnie widział jeszcze więcej wścieklizny i krótsze numery. No, jak lubicie Wolfpack / Wolfbrigade to powinniście i to polubić, bo nie wydaje mi się, żeby mocno odstawali.

Dyskografia:
2017 - Rakieta /// Bomba



BC: https://deathcrusade.bandcamp.com/music
Discogs: https://www.discogs.com/artist/6212851-Death-Crusade-2
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Death Crusade powraca po kilkuletniej przerwie w nowym składzie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 mies. temu

No, chłopcy i dzierlatki, niedługo wyjdą archiwalia starego, ponoć kultowego wśród punków zespołu na gruzach którego powstało Death Crusade, czyli Filth of Mankind. Jakieś koszulki, jakieś winyle...
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
NuclearWar666
Posty: 33
Rejestracja: 3 lata temu

NuclearWar666 2 tyg. temu

Takie sobie to Death Crusade. FoM to zupełnie inna bajka i nie ma się co oszukiwać.... Nie ma tu już takiego klimatu, jakość wokali też mocno spadła. I mimo wpływów Death Metalu ciążkością nie powalają, kompozycje też - więcej, szybciej i nic więcej po za tym.... Drzemie w tym potencjał, ale go nie wykorzystują jak trzeba.... I widać że inspirują się kapelami pokroju Extreme Noise Terror (dobre ENT nie jest złe), ale przejadło mi się trochę takie granie. Sorry, ale takie Relics of Future, Sanctum czy Cancer Spreading i wiele innych tego typu kapel robią to o wiele, wiele lepiej w mojej opinii....
Brutalizer
Posty: 1
Rejestracja: 3 dni temu

Brutalizer 3 dni temu

Porównywanie FOM i Death Crusade nie ma najmniejszego sensu, to zupełnie inna muza, inny klimat, inne wpływy. DC to crust punk z wpływami tych szybszych (e.n.t., disrupt etc.), FOM to metalowy crust punk z wpływami amebix albo misery... scena punk ta sama, muzycznie inne wyspy.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”