Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Meat Spreader

#1

Vexatus 5 lata temu

Obrazek
Meat Spreader to grindcore'owy projekt utworzony w 2016 roku. Ludzi odpowiedzialnych za ten projekt chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bo od wielu lat udzielają się na scenie i znani są z projektów takich jak Squash Bowels, Dead Infection, Exit Wounds, Coffee Grinders, Ptomaina czy Neuropathia. Na koncie mają EPkę, bardzo fajny split z Haemorrhage i Hemdale oraz pierwszego pełniaka "A Swarm Of Green Flies Over The Rusty Pot". Pełniak jest (jak to mawiał Czesio) zajebiaszczy. Polecam! :)

Obrazek Dyskografia:
2016 - Excessive Consumption Of Human Flesh [EP]
2018 - Fallen In Gore [split z Haemorrhage / Hemdale]
2018 - A Swarm Of Green Flies Over The Rusty Pot
2020 - Meat Spreader / Archagathus [split]
2024 - Mental Disease Transmitted By Radioactive Fear



BC: https://aggressivelyuninterested.bandcamp.com/music
BC: https://behindthemountain.bandcamp.com/music
Discogs: https://www.discogs.com/artist/5555003-Meat-Spreader
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 5 lata temu

Nikt? Nic? Serio? :(

Info dla ewentualnie zainteresowanych - jest już dostępna wersja winylowa debiutu, w tym także limitowana edycja specjalna, czyli 12" + T-shirt.

Obrazek

http://behindthemountain.net/produkt/li ... sprzedazy/
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#3

deathwhore 5 lata temu

A co tu dużo pisać, że wobec niemocy Dead Infection jest jego słuszny następca?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 5 lata temu

Mnie bardzo cieszy, że ludzie zaangażowani w ten projekt w dalszym ciągu udzielają się na scenie, że jeszcze im się chce i w dodatku potrafią nagrywać tak dobre materiały. Szkoda, że temat ich pierwszego pełniaka i samego projektu przeszedł na forum praktycznie bez echa...
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#5

deathwhore 5 lata temu

W ogóle ta płyta cicho przeszła, bo grindcore niemodny. Po prawdzie sam też jeszcze nie kupiłem, mimo że album jest potężny.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#6

Molotow 666 5 lata temu

Suma punktów za super projekt MEAT SPREADER... 666... Albo i więcej. Skład projektu legendarny... Sami weterani sceny... PsychoRadek, Artur, Jaro i Tocha. Można śmiało pisać elita polskiej sceny Gore/Grind. "A Swarm Of Green..." zajebisty... Teoretycznie patrząc na ten krążek z 2018... Pewnie tak by się nowy album DEAD INFECTION prezentował... Gdyby wogole powstał...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#7

Vexatus 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Po prawdzie sam też jeszcze nie kupiłem, mimo że album jest potężny.
No mnie kusiło strasznie kupić jak wyszło na CD, tym bardziej, że pierwszą EPkę przeoczyłem, ale ostatecznie postanowiłem poczekać na wersję winylową. :twisted:
Molotow 666 pisze: Suma punktów za super projekt MEAT SPREADER... 666... Albo i więcej. Skład projektu legendarny... Sami weterani sceny... PsychoRadek, Artur, Jaro i Tocha. Można śmiało pisać elita polskiej sceny Gore/Grind. "A Swarm Of Green..." zajebisty...
Mam dokładnie takie samo zdanie - tyle lat na scenie, a jeszcze im się chce i potrafią nagrać dobrą płytę.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#8

Molotow 666 5 lata temu

Sławek C. powiem szczerze i konkretnie zabrać się za następcę "Korozji Mózgu"... Było by to prawdziwe starcie tytanow sceny Gore/Grind... MEAT SPREADER vs. DEAD INFECTION...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#9

Vexatus 5 lata temu

Od ostatniego większego materiału, czyli EPki "Corpses of the Universe", minęło już ponad 10 lat i jakoś nie zanosi się chyba na jakiegoś nowego pełniaka...
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#10

Molotow 666 5 lata temu

No tak... To już 10 lat ponad... Szok. Ale Tocha i Jaro maja świeży projekt i to w japońskiej OBLITERATION. Teraz niech świecą triumfy pod szyldem MEAT SPREADER. Naturalnie zainteresowanie Gore/Grindem jest znikome wśród słuchaczy metalu wogole ale ch... zawsze coś lub ktoś się jednak zachwyca takim graniem...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#11

Vexatus 5 lata temu

Molotow 666 pisze: zainteresowanie Gore/Grindem jest znikome wśród słuchaczy metalu
Zainteresowanie tym gatunkiem co do zasady jest znikome wśród słuchaczy czegokolwiek. :)

"A Swarm Of Green Flies Over The Rusty Pot" mnie niszczy teraz dość regularnie, bo słucham tej płyty praktycznie codziennie. :) Płyta jest świetna... Już się nie mogę doczekać jak to z placka zabrzmi. :)
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#12

Molotow 666 5 lata temu

No to z tym słuchaniem mam podobnie.... Niestety narazie tylko z YouTube. Muszę się jakoś zebrać i zakupić MEAT SPREADER...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#13

Vexatus 5 lata temu

No ja się zebrałem jak tylko się zorientowałem, że się winyl pojawił i skusiłem się na preorder. :) Tylko coś trochę długo do mnie idzie. :(
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 5 lata temu

Przecież on wczoraj wyszedł chyba :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#15

Vexatus 5 lata temu

Nie wiem kiedy wyszedł. Na stronie wydawcy jest tylko info, że wysyłka po 10 lutego, więc całkiem możliwe. :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 5 lata temu

Wczoraj było pisane przez Behind the Mountain, że się pojawił w sklepie, więc zakładam, że wczoraj była premiera :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#17

Vexatus 5 lata temu

No to się wyjaśniło. :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#18

Vexatus 5 lata temu

U mnie dzisiaj dzień wesoły, bo właśnie z paczki wypadły mi "Excessive Consumption Of Human Flesh" i "A Swarm Of Green Flies Over The Rusty Pot" na plackach plus t-shirt w komplecie do tej drugiej. :twisted: :twisted: :twisted: Jeszcze tylko split z Haemorrhage i Hemdale i będzie komplecik... :)

Radość trochę mi popsuł fakt, że first-press Dezerter "Ile procent duszy?" wysłany z nimi miał być zielony, a przyszedł zwykły czarny. Mam ostatnio pecha z kolorowymi winylami...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#19

Vexatus 5 lata temu



:)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#20

yog 5 lata temu

Mój sobowtór widzę na przeszpiegach, a jakoś relacji nie zdał. Pewnie się wstydził. Mi by było wstyd.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#21

Vexatus 4 lata temu



Wyjdzie to cudeńko 7 kwietnia. :)
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#22

Molotow 666 4 lata temu

O jessssu... Genialnie...
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#23

Pioniere 4 lata temu

No, trzeba będzie złożyć zamówienie na koszulkę polo i placek.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#24

Molotow 666 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
No, trzeba będzie złożyć zamówienie na koszulkę polo i placek.
Koniecznie @Pioniere...
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#25

Molotow 666 4 lata temu

Split z Kanadyjczykami zaczyna się fragmencikiem "It's Over" DEAD INFECTION... To bardzo miło z ich strony... Mimo wszystko trzeba to wykupić na pewno...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#26

Vexatus 4 lata temu

Ja swój placek i koszul właśnie zamówiłem, a kto nie zamówi do poniedziałku ten trąba. ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#27

Vexatus 3 lata temu

Dotarło już do Was najnowsze spliciwo? Do mnie paczuszka przyszła wczoraj, ale jeszcze nie słuchałem. :) W sumie to nie do końca jestem zadowolony, bo winyl jest miejscami nieco zarysowany...
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#28

Molotow 666 3 lata temu

Vexatus pisze:
3 lata temu
Dotarło już do Was najnowsze spliciwo? Do mnie paczuszka przyszła wczoraj, ale jeszcze nie słuchałem. :) W sumie to nie do końca jestem zadowolony, bo winyl jest miejscami nieco zarysowany...
Szczerze odpowiem, jeszcze nie zamawiałem... Także jak tylko będę coś wiedział to dam znać...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#29

yog 2 lata temu

Do zespołu na gitarkę dołączył Martin "Bilos" Bílek z Malignant Tumour.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#30

Molotow 666 rok temu

deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#31

deathwhore rok temu

yog pisze:
2 lata temu
Do zespołu na gitarkę dołączył Martin "Bilos" Bílek z Malignant Tumour.
I juz go nie ma, za to jest Jawor, tym samym zespół już nie powinien być rozpatrywany jako Dead Infection bis, a jako Neuropathia bis :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#32

Vexatus rok temu

Bardzo spoko lajwik. Panowie w całkiem niezłej formie... Aż miło popatrzeć i posłuchać. :)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#33

Szajtan 2 mies. temu

Meat Spreader powraca. Poniżej pierwszy singiel z nowego albumu, którego premiera już dzisiaj o godzinie 12:00.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#34

Vexatus 2 mies. temu

Nie widzę nowej płyty w sklepie BTM i na profilu BC.

https://behindthemountain.net/
https://behindthemountain.bandcamp.com/
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#35

Szajtan 2 mies. temu

Z facebooka kapeli:
Hello everyone, it’s time to spread some NEWS !!!
Our 2nd full length album : Mental Disease Transmitted By Radioactive Fear
finally coming out this Spring. Promo video Two Legged Maggots will be available from tomorrow (12.00 CET) on YouTube. Stay tune people!!! Ugh!!!
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#36

yog tydzień temu

1 kwietnia ukaże się drugi album Meat Spreader - Mental Disease Transmitted By Radioactive Fear. Jeden z kawałków:



Nagrano w składzie: Jaro (Dead Infection), Paluch (Squash Bowels), Radek (Neuropathia, Eternal Rot), Jawor (The Dead Goats)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#37

Vexatus tydzień temu

Znowu trzeba będzie wyskoczyć z kasy...
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#38

Hajasz tydzień temu

Vexatus pisze:
tydzień temu
Znowu trzeba będzie wyskoczyć z kasy...
To i tak lepiej niż wyskoczyć ze spodni.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#39

Vexatus tydzień temu

Hajasz pisze:
tydzień temu
lepiej niż wyskoczyć ze spodni.
Szczególnie w pobliżu kogoś kto programowo nie lubi Limbonic Art...

https://behindthemountain.net/en/produk ... fear-12-2/

Zamówione. :D

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”