Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6285
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Murder Rape Amputate

Vexatus 5 lata temu

Obrazek
Murder Rape Amputate to nowy czeski zespół założony z ludzi udzielających się wcześniej między innymi w Spasm, Carnal Diafragma czy The Bone Collector. Panowie określają swoją muzykę jako Creepy Slow Goregrind. Pierwszy pełniak "Cadaverous Lullabies" ukaże się już 24 marca. Kilka dni temu do sieci trafił filmik do kawałka "Chopped Torso Puzzle" i jeśli reszta muzyki będzie na podobnym poziomie to szykuje się bardzo dobra płyta. :)



BC: https://murderrapeamputate.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6285
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

Pierwszy pełniak został udostępniony do pobrania za free na profilu BC:



Smacznego! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6285
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 lata temu

Gdyby to kogoś interesowało (choć wiem, że raczej nie zainteresuje :))...

Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Wrzuciłem sobie ten numer z youbuta, całkiem to eleganckie, takie trochę Autopsy, Impetigo, Mortician, Necrophagia... Mnie się podoba.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 8 mies. temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
Wrzuciłem sobie ten numer z youbuta, całkiem to eleganckie, takie trochę Autopsy, Impetigo, Mortician, Necrophagia... Mnie się podoba.
Nic dodać, nic ująć ... Czeskie podejście do tematu! :twisted: Właśnie obczaję za minut kilka...

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”