Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Mindrippa

Hajasz rok temu

Obrazek
Kolejny grindcorowy wyziew z pustyń Australii. Niewiele o nich wiadomo poza tym, że to trio i kraj pochodzenia. No photos itp.

Właśnie dzisiaj posłuchałem chyba debiutancki album z 2018 roku i to był konkretny szlag w japę. Grindcorowa wersja takiego Diatribes a dodatkowo jeszcze momenty kiedy Godflesh gra grind !!! Świetny miks im wyszedł choć czasami zajadą klasycznym grindem z przełomu lat 80-90.

Płytka zawiera 12 ciosów, które kulturalnie człowieka sponiewierają w jakieś 17 min. Chętnie bym się zaopatrzył w płytkę ale na ten moment widoków brak.

Dyskografia:
2018 - Mindrippa

BC: https://mindrippa.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus rok temu

Kojarzę ten ich materiał i nawet z chęcią go sobie przypomnę. Całkiem niezłe to jest, ale wokale czasem trochę denerwujące. Zastanawiałem się po jaką cholerę typy się za jakieś dziwne strachy na wróble poprzebierali, a teraz przeczytałem na BC, że fotka z okładki została wykonana przez nieznanego fotografa około 1900 roku. :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
Zastanawiałem się po jaką cholerę typy się za jakieś dziwne strachy na wróble poprzebierali, a teraz przeczytałem na BC, że fotka z okładki została wykonana przez nieznanego fotografa około 1900 roku. :)
Hehe to samo sobie myślałem.
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 rok temu

MINDRIPPA strzeliło we mnie konkretnie... Acz kolwiek (to się pisze razem czy osobno?) kilka odsluchow na tydzień zdecydowanie wystarczy. Jest wiele więcej materiału do obskoczenia...

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”