Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Re: (wszystko) Punk - temat zbiorczy

Pioniere miesiąc temu

Vexatus pisze: Bardzo dobra płyta im wyszła i zaskakująco świeżo i dobrze brzmiąca. :) Jesli chodzi o te 30 lat to nie do końca, bo już z 3 albo 4 lata temu nowa EPka wyszła.
No i mnie się spodobała - bardzo dobrze grają, jak na tak stare pryki - cover-ek też ekstra zagrany. A odnośnie minionego czasu, to odniosłem się do longplaya ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Ja akurat zamiast porządnie przerobić tego ich nowego pełniaka to utknąłem na EP "War In My Head" i leci sobie dzisiaj co jakiś czas.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan tydzień temu

Członkowie zespołu mówią, że inspirują się takimi grupami jak Siouxsie and the Banshees czy Joy Division, ale jak dla mnie tak brzmiałaby Siekiera gdyby nie rozpadła się po "Nowej Aleksandrii". Belgrado to świetne, zimnofalowe granie.

Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit tydzień temu

Szajtan pisze:
tydzień temu
Członkowie zespołu mówią, że inspirują się takimi grupami jak Siouxsie and the Banshees czy Joy Division, ale jak dla mnie tak brzmiałaby Siekiera gdyby nie rozpadła się po "Nowej Aleksandrii".
Nie widzę sprzeczności.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus tydzień temu

Szajtan pisze:
tydzień temu
Członkowie zespołu mówią, że inspirują się takimi grupami jak Siouxsie and the Banshees czy Joy Division, ale jak dla mnie tak brzmiałaby Siekiera gdyby nie rozpadła się po "Nowej Aleksandrii".
No i wszystko się zgadza.
Szajtan pisze:
tydzień temu
Belgrado to świetne, zimnofalowe granie.
No i znowu wszystko się zgadza. ;) Słucham właśnie tej ich ostatniej płyty i to bardzo fajny materiał. Muszę wcześniejsze płyty obadać.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot tydzień temu

Dziennikarze z Noise Magazine mają nienajgorsze ucho, choć z przesadnym reklamowaniem niektórych rzeczy mogliby się wstrzymac.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”