Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Cumfilled Brain

Vexatus rok temu

Obrazek

Cumfilled Brain francuski dwuosobowy twór zespołopodobny, który podobno gra...
odd combination of horror, grindcore and darkstep with an avant-garde sauce, making soundtrack of artifical intelligence ruling over human
No niech im będzie. :) Lubię sobie czasem tego posłuchać, bo wybitnie poprawia mi humor. Na koncie mają jak do tej pory tylko jeden materiał "Synaptic Brainlust Experiments", który wyszedł (podobno) w 2009 roku. No nie przemęczają się chłopaki. :)

BC: https://cumfilledbrain.bandcamp.com/music
Wrócę z bejsbolem... :twisted:
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit rok temu

Nietypowy koncept, ale posłuchałem trochę i o dziwo, to się klei. Przypomina grindową wersję "Man or Astro-man?". ;)
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

pit pisze: Nietypowy koncept, ale posłuchałem trochę i o dziwo, to się klei.
No mi się na maxa spodobało i właśnie sobie kupiłem na BC. Szkoda, że nie ma tego na fizyku. :)
Wrócę z bejsbolem... :twisted:
blue_calx
Fallen Angel Of Doom

blue_calx rok temu

Nie ma to jak wizyta w kosmicznej okrężnicy. A może to czarna dziura? Fajny wiatr w tracku nr 3-4, tylko skąd tak wieje? Świetna okładka, ciekawy projekt.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

Niezła techniawka, spoko fajny cybergore darkstep, choć ogółem jest to bardziej muzyka elektroniczna, niż grind, ale jakieś tam elementy gatunku zawiera .

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”