deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Necrosodomistical Slaughter

deathwhore miesiąc temu

Obrazek
Płocka ekipa tłukąca jeden z najlepszych grindów w kraju. Co prawda nie wiedziałem o tym do bardzo niedawna, bo ze względu na nazwę totalnie ich olewałem - myślałem, że to kolejny bezsensowny napierdol z grindcore mający tyle wspólnego, że na brutal death metal za mało w tym techniki. O jak ja mocno się myliłem! Necrosadomistical Slaughter hołduje starej szkole rozłupywania czaszek nieskrępowaną absolutnie niczym energią godną bomby atomowej. Numery krótkie, ale na tyle długie, żeby mieć już konkretną strukturę - zazwyczaj około półtorej, dwóch minut. Zróżnicowane wokale, niskie growle, wrzaski, krzyki, skandowanie. Atak trwa cały czas, a jedyne zwolnienia to te budujące napięcie przed kolejnym dojebaniem. Czasem riffy bliższe death metalu, czasem punk rocka, oprócz tego kupa blastów przeplatanych dbeatem, skankiem.

Brzmi to jakby w typach serio coś pękło i chcieli dojebać wszystkim wokół, pięknie wylewają żółć na słuchacza. Bardzo cenię w muzyce takie przekazanie emocji, ma to taki elegancki patologiczny posmak. No i przy tym numery są przebojowe, a chłopaki wiedzą jak się obsługuje instrumenty. Szkoda tylko, że mają tak totalnie wyjebane na promocję, że nawet na swojej stronie na fb nie napisali o wydaniu ostatniej płyty, nikt jej też nie wrzucił na Metal Archives. Ale i tak polecam.



Skład:
Mr. X - Bass
Mr. V - Guitars
Mr. Z - Vocals Parh, The Old Crone, ex-Mort Douce, ex-Concatenation
Piotr Śmigło - Drums (2022-present) Concatenation, Leshy, Parh, Black Philip (live), ex-Baalberith
Maciej Czerwiński - Vocals (2022-present)
▼ Byli muzycy
Mr. Y - Drums Heartburn
Dyskografia:
2013 - Necrosodomistical Slaughter [EP]
2014 - Socially Misfit [EP]
2014 - Rehersal Mamba Blasting​!​!​! [single]
2015 - Progressive Stupidity
2015 - Split EP [split]
2015 - Necrosodomistical Slaughter / Subhuman Hordes / Life Crime / Neid / Tina Turner Fraiseur [split]
2016 - Infected by Old School [split]
2016 - Live Split from Rozbrat [split]
2018 - VHS Terror [EP]
2023 - Krew na waszych dłoniach



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ne ... 3540453512
BC: https://necrosodomisticalslaughter.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot miesiąc temu

Bardzo ładne piosenki, warto kliknąć.

Od razu słychać, że to wegetarianie tęskniący za mięsem. Mimo napierdolu całkiem przebojowe, głowa się kiwa a nóżka tupie.
Kolejna godna uwagi grindowa kapela z Polski.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus miesiąc temu

Zdecydowanie będzie słuchane!
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”