Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

Ramzes & the Hooligans

dj zakrystian 2 tyg. temu

Obrazek Będę tym razem pisał z konta Hajasza. Tak więc...
Baczność pizdeusze! Oto przed wami, prawdziwy szlag na kucowski ryj, prosto ze Śląska, konkretnie Rydułtowy. Powstali gdzieś w połowie lat 80-tych, nagrali kilka demówek i dali kilka koncertów, po czym lider wyjechach do ojczyzny Tuska w celach zarobkowych. Nie zapomniał jednak o graniu i tak w 1995 ukazuje się płytowy debiut. Teksty drą łacha ze wszystkich. Żydów, mudżinów, pedałów, a także sezonowych punków i skinów. Muzyka prost i skoczna, w sam raz do kujawiaka tańcowania. Jak śpiewa Ramzes: nasze palce są zbyt grube, by grać wymyślne solówki. Nasze ręce są brudne od smaru, to ręce chłopców z zawodówki!
Jebać kucy i wykształciuchy. Słuchać sierściuchy:

1995 - Mechaniczna Pomarańcza
1998 - Git Rock
2003 - Trzecia Połowa.
Poza tym dema i trochę rarytasów od ślunskich wujasów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets

Andrzej Oktawa 2 tyg. temu

Splicik z The GITS wart wspomnienia
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
blue_calx
Fallen Angel Of Doom

blue_calx 2 tyg. temu

Sympatyczne rozrywkowe granko nie silące się na nic. Co roku napierdala "Wielkanoc" u mnie w okresie przedświątecznym, reszty jeszcze dobrze nie przesłuchałem, ale zespół zawsze budzi pozytywne skojarzenia.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets

Andrzej Oktawa tydzień temu

Andrzej Oktawa pisze:
2 tyg. temu
Splicik z The GITS wart wspomnienia
Pojebało mi się coś, Ramzes miał split z Analogs, a Gits ze Sztormem... Niemniej, Ramzes dupy nie daje, część utworów zajebista, cześć słaba, ale każdy od serca.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot tydzień temu

Niewiele słyszałem z ich twórczości, ale ten jeden numer ("Bo ja już taki jestem) chyba już na zawsze pozostanie w moim sercu:

W moim zespole nie będzie grał murzyn!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”