Awatar użytkownika
blackOrchid
Posty: 5
Rejestracja: rok temu

Malevolence - Malicious Intent, 2022 [RECENZJA]

blackOrchid rok temu

Obrazek

Album "Malicious Intent" zespołu Malevolence to prawdziwa petarda, która dostarcza solidnej dawki brutalnego metalcore'u. To czwarty studyjny album brytyjskiej grupy i zdecydowanie nie powinien zawieść fanów gatunku.

Na "Malicious Intent" Malevolence łączy ciężkie riffy, szorstkie wokale i intensywną perkusję, tworząc potężne kompozycje. Album emanuje energią i złością, wprowadzając słuchacza w stan pełnej gotowości na moshpit.

Teksty utworów często poruszają tematy społeczne i polityczne, krytykując niesprawiedliwość i korupcję. Słowa są pełne gniewu i determinacji, co dodaje albumowi dodatkowej głębi i autentyczności.

Brzmienie na "Malicious Intent" jest surowe, ale jednocześnie wyraźne i dobrze zbalansowane. Produkcja doskonale oddaje potęgę i agresję zespołu, niezależnie od tego, czy to niszczycielskie breakdowny, czy szybkie, melodyjne pasaże.

Wydaje się, że Malevolence doskonale rozumie, jak dostarczyć fanom hardcore'owego metalu to, czego pragną. "Malicious Intent" to kolejny mocny wkład w ich dyskografię, który bez wątpienia zadowoli wszystkich, którzy szukają ekstremalnej i pełnej wściekłości muzyki.
Build a ladder if there's a wall
Don't be afraid to slip and fall

Jebać brudne kuce
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 262
Rejestracja: 7 lata temu

STALOWY SYLWEK 2 tyg. temu

blackOrchid pisze:
rok temu
metalcore'u.
I przestałem dalej czytać :x jeeeebac

Wróć do „Recenzje”