Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: miesiąc temu

Grief Circle - Post Metal/Doom

Joni | Grief Circle miesiąc temu

Kłaniam się niziutko, Jonasz z Grief Circle po tej stronie internetów. Z ogromną przyjemnością polecam Waszej uwadze nasz debiutancki album "Weightless", który ukazał się 6 października tegoż roku. Gramy post-metal pomieszany z doomem i szczyptą stonera, na pokładzie sekcja z Forge of Clouds, na wokalu niezastąpiony Kwachu (m.in. Moanaa, Psychotropic Transcendental), a ja tam sobie rzępolę. Zapraszam do odsłuchu, album hula chyba na wszystkich możliwych streamingach, oczywiście zachęcam do zakupu fizycznej wersji w pięknym wydaniu.

Za nami kilka koncertów (graliśmy z Wijem, Krztą, Haven), przed nami, oby, dużo więcej. Planujemy mini traskę w okresie 9-11 grudnia, na ten moment mamy potwierdzoną Warszawę (11.12) w klubie Voodoo, z resztą się jeszcze bujamy. Pożyjemy, zobaczymy.

Podrzucam link do bandcampa dla atencji, życząc niniejszym przyjemnego odsłuchu.

Pozdrowienia, Joni

"
"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 1977
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot miesiąc temu

No właśnie kończe słuchanie waszej płyty na Spotify. Bardzo spoko, mimo oczywistych wpływów stwierdzam przy tym, że jest dość oryginalnie i nie słyszę hipsterskich klimatów. Bardzo dobre wokale, mimo średnio długich kompozycji nie odnotowałem też nudy. Ładna okładka, chętnie bym nabył płytkę, najlepiej na koncercie, w poznańskiej Minodze moglibyście dobrze zabrzmieć.
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: miesiąc temu

Joni | Grief Circle miesiąc temu

Super, że siadło, dzięki za miłe słowa! Jak tylko na horyzoncie pojawi się Wielkopolska - dam znać niezawodnie!
Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: miesiąc temu

Joni | Grief Circle 2 tyg. temu

@CzłowiekMłot

Słowo stało się ciałem, jak 10.12.2022 kto bliżej Ostrowa Wielkopolskiego, to serdeczne zaproszenia na harce w towarzystwie Black Smoke i Noise River

11.12 gramy w Wawie z Black Smoke i Muut, zapraszam równie serdecznie

Wróć do „Hails!”