Przywitaj się lub przedstaw własne dokonania
Deathhammer

Witam i o zdrowie pytam

Post Deathhammer » 2 tyg. temu

Siema! Pewnie co niektórzy zdążyli zauważyć, że od jakiegoś czasu spamuję forume różnymi ścianami tekstu pretendującymi do bycia recenzjami i tak dalej. Może niektórzy nawet to czytają, a może niektórym się nawet podoba, więc po prostu będę kontynuował publikowanie tekstów zarówno tutaj, jak i w odpowiednich tematach. Wiem, że fejsbuki są passe, ale i tak założyłem stronę, coby może dotrzeć też do nieco innej części publiczności - więc tych z Was, którzy posiadają FB serdecznie zachęcam do polajkowania, szerowania i innych tych głupot. Może jakoś to rozkręcimy.

Blog: https://podziemnegarkotluki.blogspot.com/
Fanpage: www.facebook.com/deathhammer66
RYM: https://rateyourmusic.com/~Deathhammer66

Można się generalnie spodziewać jakiegoś wpisu co 4-5 dni, jeśli tylko zdrowie/wena/sąsiedzi narzekający na nadmiar decybeli pozwolą.

Hails i dzięki za wszelki odzew! Nawet pojedyncze głosy motywują mnie, żeby ciągnąć to dalej :)
Awatar użytkownika
Canidia
Master Of Reality

Post Canidia » 2 tyg. temu

Wleciał licek, masz całkiem sympatyczny styl pisania. Powodzenia ;)
yog pisze:
2 mies. temu
Jebać wasze zdanie w takim razie
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 tyg. temu

Nie boisz się, że ktoś ukradnie Ci Twoje opinie?!

A na poważnie to 3 recenzje przeczytałem na blogu, i zarówno podobały mi się, jak i z grubsza podzielam ogólną ocenę albumów. Choć zaznaczam, że słuchałem najwyżej 5 razy!
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » tydzień temu

Lajeczek na pejsiku poleciał, bo parę Twoich blogowych recek czytałem i podobały mi się nawet, poza tym dobór rzeczy do recenzji też zasługuje moim zdaniem na pochwałę.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Post Nebiros » tydzień temu

Oczywiście lajk wsparcia poleciał
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » tydzień temu

Jeśli pojawi się tam POCHLEBNA recenzja Umbrtkii, wówczas również zostanę fanem.

Obrazek
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Deathhammer

Post Deathhammer » tydzień temu

Dzięki panowie za odzew :)
Jeśli pojawi się tam POCHLEBNA recenzja Umbrtkii, wówczas również zostanę fanem.
To jakiś klon Master's Hammer? :D

Najnowszy wpis: MAYHEM - Daemon
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » tydzień temu

JAKIŚ KLON MASTER"S HAMMER ?! ZAŁOŻYŁEM TEMAT TU !
Deathhammer

Post Deathhammer » tydzień temu

Przepraszam za tę karygodną niewiedzę i obiecuję poprawę, cztery zdrowaśki na dobranoc itp. ;)

A na dzisiaj mam dla Was recenzję najlepszej chyba płyty w tym roku - przynajmniej na chwilę obecną. Mowa o EHLDER - Nordabetraktelse. Enjoy!
Deathhammer

Post Deathhammer » 3 dni temu

KRIEGSMASCHINE - Apocalypticists

Przeprosiłem się trochę z ostatnim KSM. Choć tak jak napisałem w recenzji - chciałbym, aby jednak większy nacisk położony został na jakość samych kompozycji, a nie tylko zalewanie słuchacza najczarniejszą jak się da smołą. Nie zmienia to faktu, że choć płyta jest gorsza od EoM, to jednak wciąż bdb :)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 3 dni temu

^
Panie kochany, czyżby na masterfulu towarzysz 535 Was sprał na ostatni KSM?
Sam płyty nie słuchałem jeszcze, więc się nie wypowiem.

Recenzja ostatniego Crafta mnie się podoba.
Deathhammer

Post Deathhammer » 2 dni temu

Towarzysz 535 twierdzi, że nowy KSM jest lepszy niż cokolwiek pod szyldem Mgły, co jest moim zdaniem grubą przesadą. Ja ogólnie byłbym ostrożny z takim wyrokowaniem.

Dzięki. Co do "White Noise and Black Metal" to jednak po czasie stwierdzam, że to raczej najsłabszy CRAFT(choć wciąż zajebiście się go słucha) - boli ta nowoczesna produkcja.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 2 dni temu

Nowy KSM bdb, choć faktycznie chyba "Enemy Of Man" jednak ciutkę lepsze i ciekawsze. Ciężko to też porównywać z Mgłą, ale ktoś widać chciał zabłysnąć i jednocześnie sprowokować dyskusję...bez sensu.

Craft to doskonała kapela, choć ostatni album ma jeden minus, właśnie za zbyt nowoczesną i czystą produkcję, poza tym jest dalej świetnie.
Odium Humani Generis
Deathhammer

Post Deathhammer » 2 dni temu

Tak, Craft to u mnie absolutna czołówka w szwedzkim black metalu, jak i całym gatunku w ogóle. Surowizna Darkthrone + nienachalna chwytliwość Satyricon, kapitalna sprawa.

Tymczasem mam dla Was recenzję THE DEATHTRIP - Demon Solar Totem. Od ostrożnego badania, poprzez powolne zrozumienie i akceptację, po zachwyt. Fenomenalna rzecz, wcale nie gorsza od debiutu!
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » dzień temu

Nawet jak na metalowca to piszesz nie najgorzej, dla mnie to w sumie nadal są opinie o muzyce a nie recenzje albumów muzycznych, ale idzie w dobrą stronę, powyżej średniej.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Deathhammer

Post Deathhammer » dzień temu

Fakt, recenzje to może w tym przypadku zbyt wyniosłe słowo, choć raczej używam go jako klucza czego mniej więcej można się spodziewać. A tak z ciekawości - podasz mi przykład kogoś, kto w Polsce pisze pełnokrwiste recenzje w pełnym tego słowa znaczeniu? Pytam poważnie, bo nie czytam innych jakoś dużo, a nuż widelec się jeszcze trochę poduczę ;)

Dzięki za opinię.
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » dzień temu

W sumie to teraz ciężko wskazać kogoś w necie na szybko, bo metalowcy zazwyczaj piszą raczej właśnie opinie, a nie recenzje :D ale jak znajdę to podrzucę. Albo skan.

W każdym razie po recenzji oczekiwałbym kompleksowego opisu danego dzieła. I fajnie, bo zmierzasz w dobrą stronę, starasz się opisać to dokładnie. Ale żeby to była recenzja, to fajnie byłoby na początku przedstawić zespół, oprócz opisu muzyki per se jeszcze opis brzmienia, analizy tekstów, oprawy graficznej i tego jak koresponduje z resztą.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Deathhammer

Post Deathhammer » dzień temu

A, w tym sensie jak najbardziej racja.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 17 godz. temu

Analizy tekstów, hehe. Dobre.