saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

Gałęziowe - nowy kawałek 2018

saint696 6 lata temu

Witam, szukam posłuchu. Zawsze miło tworzyć gdy jest z kim się dzielić. Przedstawię dwa swoje projekty:

Gałęziowe - atmospheric black (solowy):




Asamatia - death, black (z kolegami):



Jak się komuś spodoba zapraszam do konwersacji i wymiany spostrzeżeń.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1517
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 6 lata temu

Projekt solowy całkiem przyzwoity, blisko stylistyki Cascadian. Nic odkrywczego ale na poziomie.

Projekt grupowy też daje rade, chętnie poslucham więcej.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 880
Rejestracja: 6 lata temu

mork 6 lata temu

Black Death to nie moje klimaty więc na temat Asamatia nie będę się wypowiadał, natomiast Gałęziowe naprawdę bardzo fajnie. W VIII rozkojarzały mnie trochę panoramiczne wokale nadające efekt lekkiego tremolo, jednak w VI całkowicie odpłynąłem i poddałem się klimatowi. Brawo! Szkoda, że tak klimatyczne zespoły przeważnie są solowymi projektami i nie ma szans na zobaczenie ich na żywo.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

saint696 5 lata temu

Ostatni kawałek Gałęziowe (solo projekt) - atmospheric/black/depressive:



...jeżeli komuś smakuje i chce więcej zapraszam:

https://www.facebook.com/Ga%C5%82%C4%99 ... 073137644/
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 5 lata temu

No czesc kolego o znajomym numerku w koncowce nicka.

Przesluchalem twoj kawalek i proponuje przemianowac styl na atmosferyczny fiuneraĺ deathdoom z inspiracjami siegajacym doomboomu lat 90tych. Z reguly, inni postujacy swoja muzyke robia sobie jajca a ty mozesz dalej grac. O ile to nie kower. Wrzuc cos jeszcze i zaloz se watek bo chyba nie bedzie polewki.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

saint696 5 lata temu

Już za miesiąc cała płyta, więc chętnie się podzielę. Myślę, że część utworów będzie pasować do Twojego opisu, a część będzie bliżej stylistyki black metalu. Twórca traci dystans do swojej twórczości, więc dziękuję za opinię. Coverów brzydzę się ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 5 lata temu

Kawałek bardzo fajny no i ta nowa stylistyka o wiele lepsza niż ten black metal, który na debiutanckim albumie był mówiąc krótko koszmarny.

Jeżeli taka będzie całość to chętnie obadam, jeżeli jednak mam usłyszeć to samo co na debiucie to już spierdalam.
GRINDCORE FOR LIFE
saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

saint696 5 lata temu

Sądzę, że "Adorare" nie wiele będzie miał wspólnego z pierwszą płytą. Brzmienie będzie na pewno pełniejsze, bo na pierwszej płycie nie było gitary basowej. Być może to tylko perspektywa "masturbującego się własną twórczością" muzyka, ale pierwszy album ma jednak klimat. Myślę, że dużo zależy od tego czy wrażliwość na muzykę minimalistyczną czy black z rodzaju tych cosmic/atmotpheric/dsbm... jest Ci bliska. Nie twierdzę, że jest ona podobna do twórczości np Moon/Eternal Valley/Sun of the Blind/Verdunkeln/Lustre itd itp... moje metody choćby nagrywania były bez porównania prymitywniejsze. Ale myślę, że coś z niej jest w stanie trafić do osób, które lubią wyżej wspomniane.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 5 lata temu

Wez wrzuc linki do starszych mateksow. W zyciu nie slyszalem i szczerze mowiac myslalem ze dwie kompozycje byly debiutem debiutem. Rozumiesz....
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

saint696 5 lata temu

To pierwsza płyta:

saint696
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu

saint696 5 lata temu

W temacie płyty, której jeden z utworów wrzuciłem... podaję zainteresowanym 3 minutowy trailer całej płyty


Wróć do „Hails!”