Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

Re: Wielkie joł!

#351

mork 7 mies. temu

Cześć @zalo, witamy na pokładzie. Chyba jako jedyny na forum masz znajomość muzyczną podpartą dyplomem, więc mam nadzieję, że nie raz i nie dwa zrobisz z tego użytek w trakcie zażartych dyskusji ;)
A do black metalu nie ma się co przekonywać. To jak patologiczna, konkubencka miłość: trwasz przy tym bo liczysz, że się zmieni ale w głębi serca wcale tego nie chcesz.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#352

deathwhore 7 mies. temu

Przecież 32 to dalej małolat.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
zalo
Posty: 9
Rejestracja: rok temu

#353

zalo 7 mies. temu

deathwhore pisze:
7 mies. temu
Przecież 32 to dalej małolat.
No małolat małolat ale już od najmłodszych lat starszy braciak jak i sąsiad katowali mnie Slayerem, Katem,Vaderem, Morbidami itp. także miałem dostęp do kaset, winyli później płyt cd więc do dnia dzisiejszego nadrobiłem sporo zaległości w tych gatunkach i jako tako wiedzę mam 😃 ale do dzisiaj żałuje że nie urodziłem się z 15 lat wcześniej żeby w tym wszystkim uczestniczyć w latach 90 tych 😃
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#354

kataton88 7 mies. temu

Daj spokój. Lata 80. to najchujowszy czas urodzeń w Polsce postpiastowskiej, ekstrahując lata 20. międzywojnia, choć wtedy można było nie tylko zginąć bohatersko z brechą w łapie, ale zostać np. papieżem. Żałuj, że nie urodziłeś się 20 lat później ze smartfonem w łapie.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#355

Odin Quincannon 6 mies. temu

Rocznikowo, niepokojąco bliżej już mi do czterdziestki, niż trzydziestki.

Lata temu obraziłem się na metal, a przynajmniej nowości. Jednak przez pandemię musiałem wypełnić sobie sporo czasu. Zacząłem od kolekcjonowania klasyków, których dawno się pozbyłem i jakoś tak wyszło, że znów się wkręciłem. Jako, że noszę brzemię dzidowca i wykopka, to fora wydają mi się naturalniejszym miejscem dla mnie niż sociale.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2023, 15:30 przez Odin Quincannon, łącznie zmieniany 2 razy.
VORTIGAUNT

#356

VORTIGAUNT 6 mies. temu

To ile masz? Ja 38.

Witam wszystkich. Jestem koneserem rzeczy brzmiących na modłę black/thrash pierwszej fali. Norweskie granie mnie nie chwyta. Do tego jeszcze Death i klasyczny thrash.

Nie znoszę Grindkora i Dooma.

Stonera nienawidzę, przy czym to nawet nie jest metal, więc w sumie wszystko jedno.

Witam wszystkich i przepraszam za chaotyczny "wstępniak".
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#357

Blind 6 mies. temu

Odin Quincannon pisze:
6 mies. temu
fora wydają mi się naturalniejszym miejscem dla mnie niż sociale.
Socjale są ok, ale do pochwalenia się gdzie się było, podbicia sobie ego lajkami czy dyskusji z Grażynami o artykułach z fikcyjnymi historiami, które redaktorzy wymyślają na poczekaniu. Fora mają to do siebie, że wszystko jest ładnie pogrupowane, każdy może sobie swoje alter ego wykreować i generalnie dyskusje nie znikają w zalewie nowych postów. Witaj i baw się dobrze.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#358

Odin Quincannon 6 mies. temu

Ja 38.
@VORTIGAUNT, kolejny stary dziad. Fajnie. xD
Witaj i baw się dobrze.
@Blind, dzięki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#359

yog 6 mies. temu

Jebać stonerka & only first wave is real!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#360

DiabelskiDom 5 mies. temu

yog tak rozpaczliwie szuka kolegów na forum, że nawet nienawiść do dooma mu nie przeszkodzi, jak może z kimś pojebać stonerka xD
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#361

yog 5 mies. temu

Nienawiść do stonerka - tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#362

mork 5 mies. temu

Odin Quincannon pisze:
6 mies. temu
Rocznikowo, niepokojąco bliżej już mi do czterdziestki, niż trzydziestki.

Lata temu obraziłem się na metal, a przynajmniej nowości. Jednak przez pandemię musiałem wypełnić sobie sporo. Zacząłem od kolekcjonowania klasyków, których dawno się pozbyłem i jakoś tak wyszło, że znów się wkręciłem. Jako, że noszę brzmienie dzidowca i wykopka, to fora wydają mi się naturalniejszym miejscem dla mnie niż sociale.
Mireczku usuń konto :D Trafiłeś w dobre miejsce. Pomyślnych, północnych wiatrów.
VORTIGAUNT pisze:
6 mies. temu
To ile masz? Ja 38.

Witam wszystkich. Jestem koneserem rzeczy brzmiących na modłę black/thrash pierwszej fali. Norweskie granie mnie nie chwyta. Do tego jeszcze Death i klasyczny thrash.

Nie znoszę Grindkora i Dooma.

Stonera nienawidzę, przy czym to nawet nie jest metal, więc w sumie wszystko jedno.

Witam wszystkich i przepraszam za chaotyczny "wstępniak".
Stoner jak tani bełt - raz spróbować warto ale na dłużej to szkoda zdrowia.
No ale co do dooma to proszę konkrety bo to poważne słowa i nie wiem czy się dogadamy. Jakiego dooma kolega raczy nie znosić?
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#363

pit 5 mies. temu

yog pisze:
6 mies. temu
Jebać stonerka & only first wave is real!!!
Ten gatunek jest starszy niż jakiś nowomodny norweski black metal. Ha tfu, pewnie nawet Korn gra dłużej.
theprodigy133
Posty: 2
Rejestracja: 5 mies. temu

#364

theprodigy133 5 mies. temu

Cześć, z metalem pierwszą styczność miałem stosunkowo niedawno, bo przeszło niecałe dwa lata. Niedawno skończyłem osiemnaście wiosen. Na forum trafiłem kompletnie przypadkowo, szukając informacji o jednym polskim zespole (chyba to była furia???) i jakoś wypozycjonowało wysoko tą stronę w googlu :) a do forum przykuło moją uwagę dosyć ciekawe dywagacje na temat różnych zespołów muzycznych, więc i ja postanowiłem dołożyć swoje trzy grosze. Prywatnie pasjonat siłowni oraz basu.
Ave
VORTIGAUNT

#365

VORTIGAUNT 5 mies. temu

pit pisze:
5 mies. temu
yog pisze:
6 mies. temu
Jebać stonerka & only first wave is real!!!
Ten gatunek jest starszy niż jakiś nowomodny norweski black metal. Ha tfu, pewnie nawet Korn gra dłużej.
Stoner jest o jakieś 3-4 lata młodszy od Nor blacku
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#366

Vexatus 5 mies. temu

VORTIGAUNT pisze:
6 mies. temu
Jestem koneserem
Obrazek

Na tym forum trzeba uważać z takimi deklaracjami! Mam Cię na oku...
Raw Black Metal w rowie!!!
VORTIGAUNT

#367

VORTIGAUNT 5 mies. temu

Czym sobie zasłużyłem?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#368

Vexatus 5 mies. temu

W swoim czasie wszystkiego się dowiesz. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#369

mork 5 mies. temu

theprodigy133 pisze:
5 mies. temu
Cześć, z metalem pierwszą styczność miałem stosunkowo niedawno, bo przeszło niecałe dwa lata. Niedawno skończyłem osiemnaście wiosen. Na forum trafiłem kompletnie przypadkowo, szukając informacji o jednym polskim zespole (chyba to była furia???) i jakoś wypozycjonowało wysoko tą stronę w googlu :) a do forum przykuło moją uwagę dosyć ciekawe dywagacje na temat różnych zespołów muzycznych, więc i ja postanowiłem dołożyć swoje trzy grosze. Prywatnie pasjonat siłowni oraz basu.
Ave
Piękny wiek, sam fascynację ekstremalnym metalem zaczynałem właśnie w wieku 16 lat. Witamy, rozgość się i jak to mówią teraz młodzi? Have fun!
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Virivishu
Posty: 9
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Jurgów, Małopolskie
Kontakt:

#370

Virivishu 5 mies. temu

Cześć

Jestem se człowiek młody, a mam lat dziewiętnaście.

Fajnie by było z kimś nawiązać rozmowę. Szukam sobie tak z kim by można pogadać. Nawiązywanie kontaktu z ludźmi w moim wieku mi za bardzo nie wychodzi, nie umiem się z nimi dogadać za bardzo.

Metalu zaczęłam słuchać chyba w wieku lat 9. Zaczynałam od power metalu. Najpierw był Sabaton, później takie zespoły takie jak Gamma Ray, Dragon Force, Hammerfall, no i było też sporo nie popularnych.

Dawniej nie byłam przekonana za bardzo do wokalu takiego, jak growl czy scream. Później dopiero rozpoczęłam wgłębianie się w jakieś „cięższe” gatunki metalu. Ale nigdy nie słuchałam na przykład klasyków death i black. Gatunki przeze mnie słuchane to atmospheric i ambient black, death doom, melodic death, funeral doom, kurde nie pomnę w tym momencie wszystkiego, jakiś mam rozgardiasz w mózgu :/

A no i dawno dawno temu słuchałam muzyki eurodance z lat 90. Bardzo mi zapadli w pamięć tacy artyści, jak DJ BoBo i E-Type. Wciąż ich słucham

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, żyją w niej moje wspomnienia i jest też dla mnie inspiracją do tworzenia sztuki. A tworzę w różnych technikach, zarówno tradycyjnie, jak i cyfrowo na tablecie graficznym. Zajmuję się również poezją, piszę wiersze. Przedstawiam w swoich pracach światy, które są odbiciem mojego wnętrza, a same one są zbudowane z emocji i uczuć, są surrealistyczne, oniryczne, jest w nich obecna silna metafizyka, duchowość i symbole.

Swoimi pracami od roku dzielę się ze światem ludzkim

Razem też ze słuchaniem muzyki obudziła się we mnie chęć jej tworzenia, zaczęłam z tym niedawno. A długo to we mnie siedziało. Może się czymś pochwalę tutaj, jak sklecę coś co według mnie będzie miało ręce i nogi i jakiś ład i skład. Zarówno coś sobie gram na instrumentach, jak i se śpiewam. Zarówno czysty wokal, jak i też „ekstremalny” czy jak się to tam nazywa. Też by fajnie było znaleźć kogoś, kto by się tak z muzyką chciał pobawić.

W każdym razie taki to mój opis krótki, niekrótki. W sumie to się jeszcze różnymi innymi rzeczami interesuję
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#371

yog 5 mies. temu

Witamy i powodzenia w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i nieludźmi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#372

kurz 5 mies. temu

No ładnie się nam pani przedstawiła przed milionami słuchaczy.
powodzenia w tworzeniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#373

mork 5 mies. temu

Zacny wpis przywitalny. Chętnie zapoznałbym się z Twoją twórczością jeśli do swoich pasji podchodzisz z taką starannością jak do pierwszego postu na tym forum. Co do problemu w zawieraniu znajomości to alkohol bardzo to ułatwia. A tak na serio to nic na siłę, na wszystko przyjdzie czas.
Witamy w naszych szeregach, pomyślnych tematów i powodzenia w samorealizacji.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Perun82
Master Of Puppets
Posty: 105
Rejestracja: 4 mies. temu

#374

Perun82 4 mies. temu

Witam , podążać Manilla Road przez Cirith Ungol by zasiąść na Darkthrone obok innych Immortal byłoby git . Ciężki i czarny metal jest dla mnie kult , nie ten przez "v" z interneta . Samokrytyka : grałem kiedyś oi!punk , Gothic i ska , w różnych nikomuniepotrzebnych kapelach . Wracam jak zbłądzona owieczka .
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#375

Wędrowycz 4 mies. temu

Niczym owca między wilki. Witamy ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Virivishu
Posty: 9
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Jurgów, Małopolskie
Kontakt:

#376

Virivishu 4 mies. temu

mork pisze:
5 mies. temu
Zacny wpis przywitalny. Chętnie zapoznałbym się z Twoją twórczością jeśli do swoich pasji podchodzisz z taką starannością jak do pierwszego postu na tym forum. Co do problemu w zawieraniu znajomości to alkohol bardzo to ułatwia. A tak na serio to nic na siłę, na wszystko przyjdzie czas.
Witamy w naszych szeregach, pomyślnych tematów i powodzenia w samorealizacji.
Dziękuję za miłe słowa. Jeśli chodzi o moje prace to na moim profilu jest link do mojego konta na twitterze, ale tam zamieszczam niewiele z tego, co tworzę
yog pisze:
5 mies. temu
Witamy i powodzenia w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i nieludźmi.
Dzięki, mam nadzieję że nawiążę kontakt z tymi ludzi i nieludźmi
kurz pisze:
5 mies. temu
No ładnie się nam pani przedstawiła przed milionami słuchaczy.
powodzenia w tworzeniu i nie tylko.
Piękne dzięki!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#377

mork 4 mies. temu

Perun82 pisze:
4 mies. temu
Witam , podążać Manilla Road przez Cirith Ungol by zasiąść na Darkthrone obok innych Immortal byłoby git . Ciężki i czarny metal jest dla mnie kult , nie ten przez "v" z interneta . Samokrytyka : grałem kiedyś oi!punk , Gothic i ska , w różnych nikomuniepotrzebnych kapelach . Wracam jak zbłądzona owieczka .
Żyjemy i popełniamy błędy, każdy ma do nich prawo. Grunt aby nad sobą pracować i nie popełniać ich ponownie. A dołączenie do tego forum z pewnością jest dużym krokiem naprzód. Witamy!
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#378

TITELITURY 4 mies. temu

https://www.deviantart.com/virivishu/gallery

Nawet ładne. Te "riby" mi się spodobały. Jest też więcej zdjęć naszej wycofanej, nowej koleżanki.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#379

Sterben 2 mies. temu

Siema, Arek jestem. Miałem tu kiedyś konto, ale chyba był inny wystrój, z 15 lat temu to było. Słucham głównie black metalu, ale nie pogardzę też starym thrashem. Z aktywności pozamuzycznych lubię spać w lesie, gdzie zwykle udaję się rowerem. Chyba, że las jest w górach, to wtedy wolę włazić z buta. Sporo fotografuję też starym sprzętem, więc wolne chwile spędzam w ciemni, wywołując odbitki i słuchając płyt w oparach odczynników chemicznych. Czytam sporo klasycznej literatury na zmianę z książkami historycznymi, głównie o IIWŚ, ludobójstwach, dyktatorach i zbrodniach wojennych. No i tyle.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#380

Wędrowycz 2 mies. temu

Witamy ;) tym bardziej miło, jeżeli po tylu latach postanowiłeś powrócić. Jak parasz się amatorsko fotografią, to może warto będzie co nieco zapodać, a może i wręcz temat się założy.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#381

Sterben 2 mies. temu

Wędrowycz pisze: Jak parasz się amatorsko fotografią, to może warto będzie co nieco zapodać, a może i wręcz temat się założy.
Da się zrobić.

Pozytywnie się zaskoczyłem, że forum jeszcze działa, bo teraz to wszystkie grupy tematyczne zrzeszają się na pejsbuku, a z ich polityką mi nie po drodze.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#382

Blind 2 mies. temu

Tamto forum padło bodajże w 2016, bo ówczesna administracja przestała się interesować i płacić za hosting. Brutalland był od nowa stawiany, dlatego wszelakie posty z tamtych lat przepadły. Baw się dobrze! Facebook jest spoko do małych, luźnych dyskusji, ale wszystko przepada w natłoku postów, a na forum jest wieczn... dopóki ktoś płaci za serwery!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#383

Derelict 2 mies. temu

Nie wiem co lepsze, forun czy pejsbook, reddit czy co tam. Ja jestem przyzwyczajony do forum, bo jak zaczynałem się w to wkręcać, to nie było social mediów. Od zawsze miałem pierdolca na punkcie muzyki wszelakiej, więc obcowanie z forumami było nieuniknione. najpierw zagraniczne fora, niektórych już nie ma, inne przekształciły się w jakieś mutacje, moje ulubione polskie forum to dnb.pl, ale niestety umarło,chociaż cały czas stoi, tylko zmieniono hosting i nazwę na break.fm. Za to admini (Goro i Acid) sprzedali domene dnb.pl bankowi dnbpariobas (parobas) za duże dolary i teraz siedzą na mamonie, jebańcy :) Czasami tam jeszcze wchodzę, by zobaczyć czy jest jakiś ruch. Ale ugułem to cmentarzysko. Zagranicznych forunów to nawet nie chce mi się wymieniać. DOA kvlt eternal (Dogs On Acid) swoje lata świetności ma za sobą, ale wciąż stoi. Idmforums też jeszcze istnieje, dubstepforum również. 2008-2012 to były najlepsze czasy dla for internetowych imo.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#384

Sterben 2 mies. temu

Blind pisze:
2 mies. temu
Brutalland był od nowa stawiany, dlatego wszelakie posty z tamtych lat przepadły.
To by wyjaśniało zmianę wyglądu.

Też kilka forów przerobiłem w latach mniej więcej 05-12, ale z muzycznych chyba tylko Brutal. Pamiętam, że na jakimś historycznym byłem, okultystyczno-magicznym, o seryjnych mordercach, kfd.pl itd. W tych czasach, to na dobrą sprawę, każda strona tematyczna miała swoje forum.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#385

Derelict 2 mies. temu

Podobno insomnia to jakieś ultra kultowe forum było, ale nigdy tam nie byłem i nie przeglądałem.

PS o jeszcze mi się przypomniało, że na sherdogu mam konto :)
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#386

Sterben 2 mies. temu

Z takich to miałem konto na mportal albo mportalik, jakoś tak. Nabiłem tam z 8000 postów. Pamiętam, że poznałem tam Ulę z Łomży, co słuchała Kata i Infernal War :D Było to jakoś zaraz po premierze Terrorfront. Mieliśmy się nawet spotkać w realu i trzymaliśmy chwilę kontakt, ale jakoś ostatecznie nie pykło.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#387

kurz 2 mies. temu

Zajebiste forum digart.pl
Oczywiście było.

Witaj imienniku.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#388

mork 2 mies. temu

phpBB i piękne czasy kiedy każda większa strona miała swoje indywidualne forum.
Witaj @Sterben
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Hails!”