Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

Elektronika / drone

#1

pit 6 lata temu

Takie tam zabawy:


I - statyczny drone wyciśnięty z emulatora Oberheim OB-X. Na jednym kanale 66 Hz, na drugim 33 Hz. Am I Sunn o))) yet?
II (feat. William S. Burroughs ) - dwa fragmenty powyższego zapętlone i spreparowane w samplerze. Bill czyta fragment "Ah Pook Is Here".
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#2

porwanie w satanistanie 6 lata temu

II zdecydowanie bardziej. Bill zawsze na propsie, a soniczne otoczenie okazało się odpowiednie.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#3

pit 6 lata temu

Ten pierwszy to miało być coś transowego na słuchawki. Pomysł oparty odrobinkę o koncepcję binaural beats. Oczywiście w samym tracku nie ma tylko czystych fal sinusoidalnych.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#4

porwanie w satanistanie 6 lata temu

pit pisze:
6 lata temu
Ten pierwszy to miało być coś transowego na słuchawki. Pomysł oparty odrobinkę o koncepcję binaural beats.

Jsne, kumam, to samo skojarzenie miałem. Tylko tyak do słuchania bardziej rekreacyjnego, na moje przydałby się jeszcze jakiś haczyk, np. ten Burroughs sprawdza się świetnie.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#5

pit 6 lata temu

Facet miał niesamowity głos. Gdzieś w lepszym świecie istnieje audiobook na którym on, Rickman i Walken czytają Kubusia Puchatka z podziałem na role.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#6

pit 5 lata temu


- z tego jestem nawet zadowolony (lepsze głośniki pozwoliły wycisnąć lepszą jakość, czegoś się w między czasie poduczyłem) to o wiele bardziej rozbudowana wersja powyższego "II", pomysł na "przenikające" się częstotliwości podebrany z tego: https://www.discogs.com/La-Monte-Young- ... se/1447395, myślę że noise'u z końca nie powstydziłby się nawet Stapleton ;)

Vexatus znasz to: http://www.vst4free.com/free_vst.php?id=526 ? dobra wtyczka do wszelakich hałasów i lo-fi
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#7

pit 5 lata temu


- techno, miał być minimal z organami w stylu Cluster, no cóż, organy są na pewno, tylko zbrukane dziesiątką efektów
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#8

pit 5 lata temu


- podróbka Time Machines
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#9

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

@pit,z Ciebie chyba madry chlopiec jest ale dzwieki produkujesz raczej takie slabe.Nie dasz rady ciekawiej jakos?
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#10

pit 5 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
5 lata temu
@pit,z Ciebie chyba madry chlopiec jest ale dzwieki produkujesz raczej takie slabe.Nie dasz rady ciekawiej jakos?
Lubię rzeczy bez melodii i na jednym tonie. A co jest nie tak i co byś wolał usłyszeć?
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#11

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Co lubie uslyszec to lubie uslyszec,jednak z Twojej tworczosci,Moim zdaniem plynie taka pusta pustka,nicosc jakas.Z tym ze jest to pusta pustka a nie jakas pustka~czarna dziura co potrafi wciagnac.Nicosc pusta jakas taka.Kumasz?
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#12

pit 5 lata temu

Kumam. A to "techno" wyżej odpalałeś?
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#13

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Odpalales.
To tylko moje zdanie,ta pustka,moze zostaniesz gwiazda......Mi nie pasuje,nie sugeruj sie Moim zdaniem.Tworz!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#14

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Kurde, a mnie się podobają. Techno naprawde bardzo eleganckie, ten gość odzywajacy się w połowie 30 Stair To Heaven mocno mnie wystraszył, z kolei C2H5OH wyraźnie zaniepokoiło mojego kota.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#15

pit 5 lata temu

Walnąłem remiks How to Destroy Angels:

Myślałem o kołysankach Nurse with Wound, ale na nich nikt nie tłucze mieczami w żelastwo jak pojebany.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#16

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Mnie się podobywuje, relaksujące.

Wróć do „Hails!”