Balrog
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

Czarna Magia

Balrog 5 lata temu

Czarna Magia to zespół Black Metalowy, który zadebiutował w styczniu tego roku wydając EP "Inwokacja Pierwotnej Mocy". Jest to projekt dwuosobowy stworzony przez Balroga (Perkusja, Wokal, Gitary, Teksty) oraz Jakuba (Bas). Materiał nagrałem i zmiksowałem w moim domowym studiu. Poniżej zamieszczam link do utworu "Sabat" oraz link do naszej strony na Bandcamp, gdzie można odsłuchać całego EP. Płyta została wydana także w na CD za pośrednictwem "The End of Time Records"




Awatar użytkownika
wyziew
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu

wyziew 5 lata temu

Obrazek
Balrog
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

Balrog 5 lata temu

Cóż, jest to rycina Michaela Wolgemuta "Taniec Umarłych" z 1493 roku więc każdy mógł jej użyć, niewątpliwie pasuje do takiej muzyki. Twórczości Pest nie znałem, choć pomysł na okładkę jak widzę mieli zbliżony.
Balrog
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

Balrog 4 lata temu

"Voracious Demons of Megalomania" wydany rok po debiutanckim EP to 45 minut black metalu stworzonego od początku do końca przeze mnie w domowym studiu. Całości można wysłuchać na bandcamp.

Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 907
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Co by się sam twórca nie produkował w temacie (a może i zrezygnował, widząc zainteresowanie forumu swoim dzieckiem ;)) to z kronikarskiego obowiązku poinformuję, że rok temu ukazał się drugi album, który jest dostępny na bandcamp za co łaska, tak jak i cała wcześniejsza twórczość.

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6283
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Nathas pisze:
rok temu
Co by się sam twórca nie produkował w temacie (a może i zrezygnował, widząc zainteresowanie forumu swoim dzieckiem ;)) to z kronikarskiego obowiązku poinformuję, że rok temu ukazał się drugi album
Foruma się nie zainteresowała, ale może wynika to z faktu, że foruma tak Barlogowi jak Barlog forumie. ;) Nic do człowieka nie mam, ale wygląda na to, że zarejestrował się na BL tylko w celu wypromowania własnej twórczości i poza tym nie daje tu nic od siebie, więc zapewne 90% użyszkodników z automatu to oleje, bo takich sypialnianych projektów w internetach jest cała masa...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 907
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Do reklamowania samego siebie nic nie mam i mnie to nie uprzedza w żaden sposób (sam bym tak robił, gdybym miał coś do zaoferowania ;P) ale fakt, wybitne to nie jest :) Gdzieś mi tam mignęło, myślę sobie jakaś nowość, bo raczej żaden polski kapel mi nie umknie, sprawdziłem na MA - a tu już drugi płyt; sprawdziłem na YT - wyłączyłem w połowie, straszna męczybuła :) Sprawdziłem na BL - jest temat! No to podzieliłem się odkryciem :D Teraz sobie przypomniałem, że widziałem temat ale ani ten fakt, ani nazwa czy muzyka mi nie utkwiła w pamięci, bo nie było czego zapamiętywać..
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6283
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Nathas pisze:
rok temu
Do reklamowania samego siebie nic nie mam i mnie to nie uprzedza w żaden sposób (sam bym tak robił, gdybym miał coś do zaoferowania ;P) ale fakt, wybitne to nie jest :)
Do reklamowania samego siebie na forum nic nie mam - sam tak kiedyś zrobiłem i niedługo będzie tego znacznie więcej. :) Ktoś sobie może jakimś cudem na konkretny temat wejdzie, może nawet coś tam napisze i na tym koniec. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Hails!”